CyberPower Line-Interactive UPS 2000VA/1200W, 2U Pure Sine Wave
Kód: ED295874Detailní popis produktu
UPS s topologií line-interactive
Kompatibilní s aktivní PFC
Automatická regulace napětí (AVR)
Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
Barevný panel LCD
USB připojovací port
Software PowerPanel pro správu napájení
Ochrana proti rázům a špičkám
Network Protection
Technologie pro úsporu energie
Výstup s čistým sinusovým průběhem
Ochrana proti přetížení
Baterie vyměnitelné za provozu
LED indikátor stavu
Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
EMI a RFI filtr
Short-depth Chassis Design
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Fáze | Jednofázové |
| Tvar | Rack |
| Topologie UPS | Line-interactive |
| Technologie pro úsporu energie | Bypass technologie GreenPower UPS™ |
| Kompatibilní s aktivní PFC | Ano |
| Vstup | |
| Vstupní napětí | 230 Vac |
| Rozmezí výstupního napětí | 169-270 Vac |
| Vstupní frekvence | 60 ± 3 Hz 50 ± 3 Hz |
| Detekce vstupní frekvence | Automatická detekce |
| Vstupní proud | 10 A |
| Typ vstupního konektoru | IEC C14 |
| Typ zástrčky odpojitelného kabelu | IEC C14x1 |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
| Výstup | |
| Výkon | 1200 W |
| Průběh napětí při napájení z baterie | Čistá sinusová vlna |
| Frekvence při napájení z baterie | 60 ± 1% Hz 50 ± 1% Hz |