Datové koaxiální a optické kabely

Nejprodávanější

Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PE Fca venkovní 500m/cívka SXKD-6-FTP-PE
 
15 Kč / ks
(12,40 Kč bez DPH)
Koaxiální kabel RG6 OPTICUM AX FCS-2 120dB/100m, 7mm, celoměděný
11 Kč –12 %
Původně: 11 Kč  (–12 %)
9,68 Kč / m
(8 Kč bez DPH)
EMOS Kabel S5381E koaxiální
4,59 Kč –12 %
EMOS Kabel S5381E koaxiální
Skladem (>50 m)
10.838.660
Původně: 4,59 Kč  (–12 %)
4,04 Kč / m
(3,34 Kč bez DPH)
EMOS UTP 4x2x0,5 CAT 5E CCA PVC balení 305m drát datový šedá
7,25 Kč –2 %
Původně: 7,25 Kč  (–2 %)
7,11 Kč / m
(5,88 Kč bez DPH)
EMOS Kabel RG58U koaxiální 500m
EMOS Kabel RG58U koaxiální 500m
Skladem (>50 m)
11.395.657
 
12 Kč / m
(9,92 Kč bez DPH)
BELDEN Kabel H 121 AL PVC koaxiální bal.300m
16 Kč –6 %
Původně: 16 Kč  (–6 %)
15 Kč / m
(12,40 Kč bez DPH)
Trubičková Ochrana Optického sváru 45mm Set 12 barev
 
85 Kč / ks
(70,25 Kč bez DPH)
Kabel Audio Kruger&Matz KM0303 2RCA-2RCA Cinch 0,5m
149 Kč –9 %
Původně: 149 Kč  (–9 %)
136 Kč / ks
(112,40 Kč bez DPH)
Koaxiální kabel ANKASAT ANK SK 135, 6,8mm, 50m
349 Kč –8 %
Původně: 349 Kč  (–8 %)
322 Kč / ks
(266,12 Kč bez DPH)
Kabel HD-1000 FHD koaxiál bal.100m
29 Kč –7 %
Kabel HD-1000 FHD koaxiál bal.100m
Skladem (>50 m)
10.698.536
Původně: 29 Kč  (–7 %)
27 Kč / m
(22,31 Kč bez DPH)
372 položek celkem
Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PE Fca venkovní 500m/cívka SXKD-6-FTP-PE
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
SAP37SOL27655194
Koaxiální kabel RG6 OPTICUM AX FCS-2 120dB/100m, 7mm, celoměděný
11 Kč –12 %
8 Kč bez DPH
9,68 Kč / m
SAPAX0018
EMOS Kabel S5381E koaxiální
4,59 Kč –12 %
3,34 Kč bez DPH
4,04 Kč / m
10.838.660
EMOS UTP 4x2x0,5 CAT 5E CCA PVC balení 305m drát datový šedá
7,25 Kč –2 %
5,88 Kč bez DPH
7,11 Kč / m
10.902.554
EMOS Kabel RG58U koaxiální 500m
9,92 Kč bez DPH
12 Kč / m
11.395.657
BELDEN Kabel H 121 AL PVC koaxiální bal.300m
16 Kč –6 %
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / m
10.560.674
Trubičková Ochrana Optického sváru 45mm Set 12 barev
70,25 Kč bez DPH
85 Kč / ks
502710932117
Kabel Audio Kruger&Matz KM0303 2RCA-2RCA Cinch 0,5m
149 Kč –9 %
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / ks
SAP37KM0303
Koaxiální kabel ANKASAT ANK SK 135, 6,8mm, 50m
349 Kč –8 %
266,12 Kč bez DPH
322 Kč / ks
SAP47413550
Kabel HD-1000 FHD koaxiál bal.100m
29 Kč –7 %
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / m
10.698.536
EMOS Kabel koaxiální CB 130 10M
83 Kč –10 %
61,98 Kč bez DPH
75 Kč / ks
10.853.795
Koaxiální průchodka OPTICUM Profi GOLD Slim
99 Kč –10 %
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / ks
SAP28SLIM
Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e UTP PE 100m/box
1 179 Kč –3 %
948,76 Kč bez DPH
1 148 Kč / ks
502710049203
Koaxiální kabel TECATEL RG6 LTE168N, 6,8mm, 100m, cívka, venkovní černý
1 499 Kč –7 %
1 152,07 Kč bez DPH
1 394 Kč / ks
SAP47305T
Metráž DATACOM UTP drát CAT5E PVC 50m šedý
410,74 Kč bez DPH
497 Kč / ks
50271005212
DATACOM S/FTP drát CAT7 LSOH 100m oranžový
2 399 Kč –3 %
1 928,93 Kč bez DPH
2 334 Kč / ks
502710049572
UTP kabel LEXTON CAT5e 100% Cu PE plášť 100m box indoor/outdoor
9,09 Kč bez DPH
11 Kč / ks
SAP3712100BOX
Ubiquiti UISP-Cable-Pro - Tough Cable TC-Pro, FTP kabel venkovní Cat5e, 305m
3 839 Kč –7 %
2 963,64 Kč bez DPH
3 586 Kč / ks
5260722631
4World Patch kabel Cat5e FTP 305m drát Gray
1 259 Kč –7 %
971,07 Kč bez DPH
1 175 Kč / ks
987026158
Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e FTP PE 100m/box
1 419 Kč –4 %
1 125,62 Kč bez DPH
1 362 Kč / ks
502710049222
Instalační kabel Solarix CAT5E UTP PVC 100m/box
1 009 Kč –2 %
816,53 Kč bez DPH
988 Kč / ks
50261006232
Instalační kabel Solarix CAT5E UTP LSOH 100m/box
1 149 Kč –2 %
929,75 Kč bez DPH
1 125 Kč / ks
50261006242
Instal.kabel Solarix CAT6 UTP LSOH Dca 100m/box
1 539 Kč –4 %
1 222,31 Kč bez DPH
1 479 Kč / ks
502610062202
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC 100m/box
1 399 Kč –4 %
1 112,40 Kč bez DPH
1 346 Kč / ks
50261006212
GPON TP-Link XZ000-G3 1xGLAN, 1x SC/APC
594 Kč –6 %
461,16 Kč bez DPH
558 Kč / ks
PNT5275201
Kabel Solarix SXKD-6-UTP-LSOH UTP Cat6 drát 500m LSOH
5 520,66 Kč bez DPH
6 680 Kč / ks
PNT5007070
Optická spojka SC-SC SM APC simplex
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT50996602
Kabel anténní 75 Ohm, IEC, M-F, 1,5m
70 Kč –21 %
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / ks
PNT713171
DATACOM FTP drát CAT6 PE ,Fca 500m cívka, černý
12 509 Kč –8 %
9 518,18 Kč bez DPH
11 517 Kč / ks
5027100526113
Účastnická šňůra 2M
36 Kč –6 %
Účastnická šňůra 2M
Skladem (>50 ks)
28,10 Kč bez DPH
34 Kč / ks
SAP3709602
Koaxiální kabel RG-59U/48FA 100m PE 6mm černý cívka venkovní
9,09 Kč bez DPH
11 Kč / ks
SAP474371
GEMBIRD Kabel redukce HDMI Male na DVI Female (zlacené kontakty, čený)
Výprodej
80 Kč –40 %
39,67 Kč bez DPH
48 Kč / ks
ED321854
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE Fca venkovní 500m/cívka SXKD-6-UTP-PE
14,88 Kč bez DPH
18 Kč / ks
SAP37SOL27655193
SCHNEIDER XUFZ920 OPTICKÉ VLÁKNO 10M
2 179 Kč –7 %
1 674,38 Kč bez DPH
2 026 Kč / ks
10.944.286
3x Síťový kabel iGET CAT5E UTP PVC Eca 305m/box + Bezdrátová nabíječka IGET W1 ZDARMA
7 079 Kč –8 %
5 393,39 Kč bez DPH
6 526 Kč / ks
53905436B
Kabel Ubiquiti Networks Tough Cable TC-Carrier SFTP, cat5e, drát, 305m - venkovní
4 138,84 Kč bez DPH
5 008 Kč / ks
PNT5001786
Kabel Koaxiální kabel TRISET-113PE venkovní (75 ohm) - 100 m
1 557,85 Kč bez DPH
1 885 Kč / ks
PNT700256
GPON TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
1 309 Kč –11 %
960,33 Kč bez DPH
1 162 Kč / ks
PNT52752009
3x Síťový kabel iGET CAT6 UTP PVC Eca 305m/box + Bezdrátová nabíječka IGET W1 ZDARMA
9 579 Kč –7 %
7 334,71 Kč bez DPH
8 875 Kč / ks
53905439B
Venk.inst.kabel Solarix CAT5E FTP PE 305m samonos.
4 969 Kč –6 %
3 845,45 Kč bez DPH
4 653 Kč / ks
50261006283
Instalační kabel Solarix CAT6A STP PE Fca 500m
10 379 Kč –9 %
7 815,70 Kč bez DPH
9 457 Kč / ks
5026100615
MANHATTAN Kabel USB 3.0 A-A prodlužovací 1m, modrý
Výprodej
112 Kč –7 %
85,95 Kč bez DPH
104 Kč / ks
ED254148
Síťový kabel iGET CAT6 UTP PVC Eca 305m/box, kabel drát, s třídou reakce na oheň Eca
3 149 Kč –2 %
2 557,85 Kč bez DPH
3 095 Kč / ks
53905439
Síťový kabel iGET CAT5E UTP PVC Eca 100m/role, kabel drát, s třídou reakce na oheň Eca 53905437
Síťový kabel iGET CAT5E UTP PVC Eca 305m/box, drát, s třídou reakce na oheň Eca
2 319 Kč –2 %
1 880,99 Kč bez DPH
2 276 Kč / ks
53905436
Síťový kabel iGET CAT6 UTP PVC Eca 100m/box, kabel drát, s třídou reakce na oheň Eca
917,36 Kč bez DPH
1 110 Kč / ks
53905438
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC 500m drát
6 269 Kč –7 %
4 811,57 Kč bez DPH
5 822 Kč / ks
5027100493
Instal.kabel Solarix CAT5E UTP LSOH 305m fial.drát
3 049 Kč –4 %
2 426,45 Kč bez DPH
2 936 Kč / ks
5027100491
Instal. kabel Solarix CAT5e UTP PVC 305m/box drát
2 779 Kč –4 %
2 209,92 Kč bez DPH
2 674 Kč / ks
502710049
GPON Ubiquiti Networks UFiber Instant GPON ONU optický modul
962,81 Kč bez DPH
1 165 Kč / ks
PNT5275296
Kabel Weidmuller IE-C5AS4V1000
7 089 Kč –6 %
5 507,44 Kč bez DPH
6 664 Kč / ks
10.463.392
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-Outdoor-3M-W, Venkovní UniFi patch kabel, 3m, Cat5e, bílý
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
52607226357
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-Outdoor-2M-BK, Venkovní UniFi patch kabel, 2m, Cat5e, černý
133,06 Kč bez DPH
161 Kč / ks
52607226356
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-Outdoor-1M-BK, Venkovní UniFi patch kabel, 1m, Cat5e, černý
106,61 Kč bez DPH
129 Kč / ks
52607226353
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-Outdoor-1M-W, Venkovní UniFi patch kabel, 1m, Cat5e, bílý
106,61 Kč bez DPH
129 Kč / ks
52607226352
Optický spojovací box pro 16 pigtailů vč. kazet
1 299 Kč –41 %
637,19 Kč bez DPH
771 Kč / ks
50271573071
Nástěnný optický rozvaděč 24xSC velký dvojdílný
1 739 Kč –5 %
1 370,25 Kč bez DPH
1 658 Kč / ks
50271573045
Nástěnný opt.rozvaděč 24xSC simplex vč.kazet,uzam.
678 Kč –3 %
543,80 Kč bez DPH
658 Kč / ks
5027157303
Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / ks
50271093284
Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic
60,33 Kč bez DPH
73 Kč / ks
5027109325
Trubičková Ochrana Optického sváru 61mm průhledná 100ks
497 Kč –1 %
408,26 Kč bez DPH
494 Kč / ks
502710932114
Záslepka SC Duplex do optické vany
7,80 Kč bez DPH
9,44 Kč / ks
502710931120
Záslepka ST do optické vany
9,68 Kč –20 %
6,37 Kč bez DPH
7,71 Kč / ks
502710931115
Optická spojka SC/APC single mode duplex
47,11 Kč bez DPH
57 Kč / ks
502710930713
Optická spojka SC/APC single mode simplex
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
502710930712
Optická spojka LC/APC single mode duplex
42,98 Kč bez DPH
52 Kč / ks
50271093052
Optická spojka LC/PC single mode duplex bez příruby
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
50271093051
Optická spojka LC/PC single mode duplex
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks
5027109305
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3
31,40 Kč bez DPH
38 Kč / ks
50271093044
Optická spojka SC multi mode duplex
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / ks
50271093042
Optická spojka SC multi mode simplex
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
5027109304
Optická spojka SC single mode duplex
21,49 Kč bez DPH
26 Kč / ks
50271093032
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby
21,49 Kč bez DPH
26 Kč / ks
50271093031
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
6,50 Kč bez DPH
7,87 Kč / ks
5026106263
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
6,50 Kč bez DPH
7,87 Kč / ks
5026106262
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Skladem (10 ks)
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
50261062351
Adaptér SC MM OM3 duplex
23,97 Kč bez DPH
29 Kč / ks
50261062245
Adaptér LC MM OM2 duplex
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks
5026106222
DROP 2vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
4 269 Kč –13 %
3 061,16 Kč bez DPH
3 704 Kč / ks
5026102012
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006031
Účástnická šňůra PremiumCord TV antenní HQ kabel M/F 75Ohm (135dB) 4x stíněný 3m
249 Kč –9 %
187,60 Kč bez DPH
227 Kč / ks
SAP37096092
Účástnická šňůra PremiumCord TV antenní HQ kabel M/F 75Ohm (135dB) 4x stíněný 5m
299 Kč –6 %
233,06 Kč bez DPH
282 Kč / ks
SAP37096091
Kabel Optický Kruger&Matz KM1224 toslink-toslink 3m
106,61 Kč bez DPH
129 Kč / ks
SAP3701224
Optický kabel DROP , FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT5100603
Optický kabel LEXI-Net 24 vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
23,97 Kč bez DPH
29 Kč / ks
PNT512030
Optická spojka LC SM duplex
41 Kč –12 %
29,75 Kč bez DPH
36 Kč / ks
PNT509966
Optická spojka SC SM duplex
27 Kč –11 %
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT509964
Optická spojka SC SM simplex
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
PNT509962
Optická spojka ST SM simplex
19,01 Kč bez DPH
23 Kč / ks
PNT509960
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 30m PNT51006036
Splitter PLC optický -1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
250 Kč –3 %
200 Kč bez DPH
242 Kč / ks
PNT52752103
Optická spojka SC-SC SM APC duplex
23,14 Kč bez DPH
28 Kč / ks
PNT50996601
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006030
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006033
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006032
EMOS Kabel USB 2,0 A/M-C/M délka 1m růžová
102 Kč –10 %
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
11.318.942
EMOS Kabel USB 2,0 A/M-C/M délka 1m modrá
103 Kč –10 %
76,86 Kč bez DPH
93 Kč / ks
11.318.940
EMOS Kabel USB 2,0 A/M-C/M délka 1m černá
102 Kč –10 %
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
11.318.939
Nahoru
Další produkty