Držák antény na balkón s vinklem, galvanický zinek, délka 20cm
Kód: ED1232389Detailní popis produktu
Držák antény na balkón s vinklem, délka 20cm
Držák na balkón pro uchycení satelitních parabol a DVBT antén - držák lze uchytit na stožár o průměru 25 - 90mm - lze použít na STA stožáry!| Technické specifikace: | |
| Délka odsazení: | 200 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Baleno: | 1x hákový šroub, 2x matka M10, 2x podložka M10 |
| Hmotnost: | 1,4kg |
Kód produktu: ED1232389
Part no.: K20B1
EAN: 1232389
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232389 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
