Držák antény na parapet, galvanický zinek, výška 25cm
Kód: ED1232395Detailní popis produktu
Držák antény na parapet, výška 25cm
Konzola vhodná k připevnění na parapet, pro uchycení internetových a menších DVB-T antén. Doporučujeme na plochy které přilnou k parapetu přilepit jednostranou 2mm těsnění, které zabrání poškrábání.| Technické specifikace: | |
| Výška: | 250mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Uchycení: | 2ks stavěcí šroub M6 |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 1,3kg |
Kód produktu: ED1232395
Part no.: KNZPAR
EAN: 1232395
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232395 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
