Držák antény na stožár nebo zeď pro NanoStation, polohovatelný, galvanický zinek, délka 13cm
Kód: ED1232374Detailní popis produktu
Držák antény na zeď nebo stožár pro NanoStation, délka 13cm
Polohovatelný držák antény Nanostation na stožár i zeď naklápěcí kovový. Možnost H/V natáčení NS.| Technické specifikace: | |
| Vyložení: | 130 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 35 mm |
| Základna: | držák pro vertikální nebo horizontální uchycení na stožár do průměru 70mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Baleno: | protikus- tl. materiálu 3mm, 1x hákový šroub, 2x podložka, 2x matkaL profil pro uchycení na zeď + 2xšroubek, 2x matka, 2x podložka |
| Hmotnost: | 0,65kg |
Kód produktu: ED1232374
Part no.: NSUP
EAN: 1232374
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232374 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
