Držák antény na zeď, galvanický zinek, délka 15cm, výška 20cm
Kód: ED1232369Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, délka 15cm, výška 20cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení internetových a menších DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 150 mm |
| Výška: | 200mm |
| Průměr trubky: | 35 mm |
| Základna: | tvar I rozměry-120x35x5mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,58kg |
Kód produktu: ED1232369
Part no.: K15V20P35
EAN: 1232369
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232369 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
