Držák antény na zeď, galvanický zinek, délka 15cm
Kód: ED1232371Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, délka 15cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení internetových a malých DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 150 mm |
| Výška: | 120mm |
| Průměr trubky: | 28 mm |
| Základna: | tvar I rozměry-120x35x5mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,4kg |
Kód produktu: ED1232371
Part no.: K15I28
EAN: 1232371
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232371 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
