Držák antény na zeď, galvanický zinek, délka 25cm, průměr 3,2mm
Kód: ED1232367Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, délka 25cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení internetových a menších DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 250 mm |
| Výška: | 130mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | tvar I rozměry-120x35x5mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,5kg |
Kód produktu: ED1232367
Part no.: K25I32
EAN: 1232367
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232367 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
