Držák antény na zeď, tvar T mini, žárový zinek, délka 20cm
Kód: ED1232398Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, tvar T mini, délka 20cm
Tříbodový držák antén na zeď, vhdoný pro uchycením malých WIFI či DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 200 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | tvar T rozměry-120x35x5mm, 105x35x5mm, uchycení ve třech bodech |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
| Hmotnost: | 0,64kg |
Kód produktu: ED1232398
Part no.: K20T32Z
EAN: 1232398
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232398 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
