Držák antény na zeď, tvar T se vzpěrou, žárový zinek, délka 50cm
Kód: ED1232404Detailní popis produktu
Držák antény na zeď, tvar T se vzpěrou délka 50cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení parabolických a WIFI antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 500 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Základna: | tvar T rozměry-240x50x5mm, 280x50x5mm, uchycení ve třech bodech |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
| Hmotnost: | 2,3kg |
Kód produktu: ED1232404
Part no.: K50T42ZV
EAN: 1232404
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232404 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
