Držák antény na zeď mini, galvanický zinek, délka 8,5cm, výška 12cm
Kód: ED1232382Detailní popis produktu
Držák antény na zeď mini, délka 8,5cm, výška 12cm
Jednoduchý držák antén na zeď, nejlevnější řešení pro malé klientské antény.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 85 mm |
| Výška: | 120mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | pásek 85x30x3mm, uchycení ve třech bodech |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,32kg |
Kód produktu: ED1232382
Part no.: K123285
EAN: 1232382
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232382 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
