Držák antény na zeď mini, galvanický zinek, délka 8,5cm, výška 15cm
Kód: ED1232383Detailní popis produktu
Držák antény na zeď mini, délka 8,5cm, výška 15cm
Jednoduchý držák antén na zeď, nejlevnější řešení pro malé klientské antény.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 85 mm |
| Výška: | 150mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | pásek 85x30x3mm, uchycení ve třech bodech |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,43kg |
Kód produktu: ED1232383
Part no.: K153285
EAN: 1232383
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232383 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
