Držák antény na zeď pro NanoStation, žárový zinek, délka 14cm
Kód: ED1232375Detailní popis produktu
Držák antény na zeď pro NanoStation, délka 14cm
Jednoduchý držák antén na zeď, vhodný pro uchycení menších antén, především pro nanostation.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 140 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Základna: | pásek 120x35x5mm, uchycení ve dvou bodech |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
| Hmotnost: | 0,5kg |
Kód produktu: ED1232375
Part no.: KNS150Z
EAN: 1232375
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232375 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
