Držák antény na zeď u okna s pásem, levé uchycení, galvanický zinek, délka 40cm
Kód: ED1232340Detailní popis produktu
Držák antény na zeď u okna s pásem, levé uchycení, délka 40cm
Konzola vhodná k připevnění na okno, pro uchycení internetových, satelitních a DVB-T antén.| Technické specifikace: | |
| Vyložení: | 400 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Provedení: | pro uchycení na levou stranu |
| Základna: | pásek, rozměry 160x50x5mm, uchycení ve dvou bodech |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 1,4kg |
Kód produktu: ED1232340
Part no.: K40O42L
EAN: 1232340
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232340 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
