GBIC moduly, převodníky

Nejprodávanější

SFP modul Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G 10G Metalický modul
 
1 748 Kč / ks
(1 444,63 Kč bez DPH)
SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45, 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
 
655 Kč / ks
(541,32 Kč bez DPH)
SFP modul Ubiquiti Networks UF-MM-1G U Fiber, MM, 1G 550m,, 2-Pack
 
481 Kč / ks
(397,52 Kč bez DPH)
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
 
2 851 Kč / ks
(2 356,20 Kč bez DPH)
SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G
 
539 Kč / ks
(445,45 Kč bez DPH)
Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP
 
882 Kč / ks
(728,93 Kč bez DPH)
6 položek celkem

Cena

4812851
14812851

Značky

Položek k zobrazení: 6
SFP modul Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G 10G Metalický modul
1 444,63 Kč bez DPH
1 748 Kč / ks
PNT52752969
SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45, 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
541,32 Kč bez DPH
655 Kč / ks
PNT52917252
SFP modul Ubiquiti Networks UF-MM-1G U Fiber, MM, 1G 550m,, 2-Pack
397,52 Kč bez DPH
481 Kč / ks
PNT52752958
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
2 356,20 Kč bez DPH
2 851 Kč / ks
PNT5291785
SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G
445,45 Kč bez DPH
539 Kč / ks
PNT5291724
Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP
728,93 Kč bez DPH
882 Kč / ks
PNT52917261