GBIC moduly, převodníky

Nejprodávanější

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)
 
829 Kč
(685,12 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
699 Kč –26 %
Původně: 699 Kč  (–26 %)
519 Kč
(428,93 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
1 299 Kč –27 %
Původně: 1 299 Kč  (–27 %)
949 Kč
(784,30 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul
1 150 Kč –56 %
Původně: 1 150 Kč  (–56 %)
509 Kč
(420,66 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul
1 389 Kč –63 %
Původně: 1 389 Kč  (–63 %)
509 Kč
(420,66 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
8 990 Kč –88 %
Původně: 8 990 Kč  (–88 %)
1 037 Kč
(857,02 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
2 200 Kč –15 %
Původně: 2 200 Kč  (–15 %)
1 879 Kč
(1 552,89 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45, 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
757 Kč –1 %
Původně: 757 Kč  (–1 %)
751 Kč
(620,66 Kč bez DPH)
Detail
Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode
949 Kč –13 %
Původně: 949 Kč  (–13 %)
829 Kč
(685,12 Kč bez DPH)
Detail
SFP modul Mikrotik S-3553LC20D WDM, pár, SM, 1.25G (20km)
1 814 Kč –7 %
Původně: 1 814 Kč  (–7 %)
1 689 Kč
(1 395,87 Kč bez DPH)
Detail
49 položek celkem

Cena

34838712
134838712

Značky

Položek k zobrazení: 49
Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V) PNT5275049
SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
699 Kč –26 %
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
PNT527526
SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
1 299 Kč –27 %
784,30 Kč bez DPH
949 Kč
PNT527525
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul
1 150 Kč –56 %
420,66 Kč bez DPH
509 Kč
PNT527521
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul
1 389 Kč –63 %
420,66 Kč bez DPH
509 Kč
PNT527520
SFP modul TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
8 990 Kč –88 %
857,02 Kč bez DPH
1 037 Kč
PNT52752001
SFP modul TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
2 200 Kč –15 %
1 552,89 Kč bez DPH
1 879 Kč
PNT52752000
SFP modul Mikrotik S-RJ01 RJ-45, 10/100/1000Mbit, 100m, 1.25G
757 Kč –1 %
620,66 Kč bez DPH
751 Kč
PNT52917252
Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode
949 Kč –13 %
685,12 Kč bez DPH
829 Kč
PNT5274049
SFP modul Mikrotik S-3553LC20D WDM, pár, SM, 1.25G (20km)
1 814 Kč –7 %
1 395,87 Kč bez DPH
1 689 Kč
PNT5291726
Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
719 Kč –21 %
470,25 Kč bez DPH
569 Kč
PNT5274029
Převodník TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V) PNT5275059
Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V)
6 230 Kč –4 %
4 949,59 Kč bez DPH
5 989 Kč
PNT527599
Převodník Ubiquiti Networks UF-AE UFiber ActiveEthernet
676,03 Kč bez DPH
818 Kč
PNT52752909
Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP
844,63 Kč bez DPH
1 022 Kč
PNT52917261
SFP modul Mikrotik S+2332LC10D SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)
8 294 Kč –6 %
6 430,58 Kč bez DPH
7 781 Kč
PNT52949818
Zdroj TP-Link TL-MCRP100_V1 pro šasí TL-MC1400
1 738,84 Kč bez DPH
2 104 Kč
PNT5275991
Zdroj TP-Link TL-MCRP100 pro šasí TL-MC1400
1 738,84 Kč bez DPH
2 104 Kč
PNT52759910
SFP modul Mikrotik S+C61DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291789
SFP modul Mikrotik S+C59DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1590nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291788
SFP modul Mikrotik S+C57DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1570nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291787
SFP modul Mikrotik S+C55DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1550nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291786
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291785
SFP modul Mikrotik S+C51DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1510nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291729
SFP modul Mikrotik S+C49DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1490nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291728
SFP modul Mikrotik S+C47DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1470nm, 2x LC
4 490 Kč –32 %
2 525,62 Kč bez DPH
3 056 Kč
PNT5291727
SFP modul Mikrotik S-C61DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917249
SFP modul Mikrotik S-C59DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917248
SFP modul Mikrotik S-C57DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917247
SFP modul Mikrotik S-C55DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917246
SFP modul Mikrotik S-C53DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
1 390 Kč –7 %
1 064,46 Kč bez DPH
1 288 Kč
PNT52917245
SFP modul Mikrotik S-C51DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917244
SFP modul Mikrotik S-C49DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1490nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917243
SFP modul Mikrotik S-C47DLC40D 1.25G optický, CWDM, SM, 40km, 1470nm, 2x LC
1 291 Kč –31 %
736,36 Kč bez DPH
891 Kč
PNT52917242
SFP modul Mikrotik S-55DLC80D optický, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC
990 Kč –6 %
766,12 Kč bez DPH
927 Kč
PNT52917241
SFP modul Mikrotik S-45/54LC80D optický, SM, 80km, 1.25G (pár)
2 190 Kč –4 %
1 744,63 Kč bez DPH
2 111 Kč
PNT52917240
SFP modul Mikrotik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
1 599 Kč –3 %
1 280,17 Kč bez DPH
1 549 Kč
PNT52949904
SFP modul Ubiquiti Networks UF-MM-1G U Fiber, MM, 1G, 550m, 20-Pack
4 990 Kč –17 %
3 441,32 Kč bez DPH
4 164 Kč
PNT52752957
SFP modul Ubiquiti Networks UF-SM-10G U Fiber, SM, 10G, 10 párů
24 990 Kč –17 %
17 167,77 Kč bez DPH
20 773 Kč
PNT52752955
SFP modul Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S U Fiber, SM, WDM, 10G, BiDi, 10 párů
49 990 Kč –23 %
31 993,39 Kč bez DPH
38 712 Kč
PNT52752953
SFP modul Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20 U Fiber, SM, WDM, 1G, 3km, BiDi, 20-Pack
6 990 Kč –22 %
4 507,44 Kč bez DPH
5 454 Kč
PNT52752951
SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm
504,96 Kč bez DPH
611 Kč
PNT52752911
SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nm
549 Kč –9 %
413,22 Kč bez DPH
500 Kč
PNT52752910
Propojovací kabel Mikrotik S+DA0003 SFP/SFP+, 3m
853,72 Kč bez DPH
1 033 Kč
PNT52949850
Propojovací kabel Mikrotik S+DA0001 SFP/SFP+, 1m
633,88 Kč bez DPH
767 Kč
PNT52949817
SFP modul transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC
586 Kč –41 %
287,60 Kč bez DPH
348 Kč
PNT527607