Hybridní solární měnič MHPower MSKD-1800-24 s UPS, 1800W, čistý sinus, 24V, solární regulátor MPPT
Kód: PNT52901266
ZDARMAZDARMA
img
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní UPS zdroj MHPower MSKD-1800-24 slouží pro dlouhodobé napájení 230V elektrických zařízení v domácnosti, v kanceláři, na cestách i kdekoliv jinde. Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup, proto velice pružně reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení či zvýšenou teplotu. To umožňuje připojení extrémně citlivých spotřebičů, jako jsou například počítače, rádia, televizory, svítidla, ventilátory, ruční nářadí, pumpy, vrtačky, kávovary, varné konvice, požární systémy a mnoho dalších.
Hlavní přednosti
  • Záložní zdroj UPS pro dlouhodobé napájení 230V spotřebičů
  • Nalezne uplatnění v domácnosti, v kanceláři, v kempu i na cestách
  • Stabilizované výstupní napětí je nezávislé a má čistý sinusový výstup
  • Přístroj reaguje na přetížení, přepětí, přebíjení či zvýšenou teplotu
  • Hodí se pro citlivé spotřebiče – PC, TV, rádia, vrtačky a jiné
  • Prioritní provoz pro daleko lepší výkon a nižší energetické ztráty
  • Integrovaný solární MPPT regulátor s vysokou účinností konverze
  • Více možností provozu – síťové, akumulátorové i solární napájení
  • Robustní celokovová konstrukce a velice důmyslné zpracování
  • UPS vám vždy bude sloužit spolehlivě a po mnohem delší dobu
Nonstop provoz za každé situace
Maximální bezpečnost, vysoká efektivita
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: MSKD-1800-24
  • Určení: napěťový měnič
  • Jmenovitý výkon: 1800 W
  • Pracovní režimy: PV-->BAT-->AC / AC-->PV-->BAT / PV-->AC-->BAT
Síťový provoz (AC)
  • Rozsah vstupního napětí: 140 až 275 V
  • Jmenovitý kmitočet: 45 až 65 Hz
  • Rozsah výstupního napětí: 195 až 240 V
  • Maximální nabíjecí proud: až 10 A
Režim výstupu měniče
  • Výstupní napětí měniče: 220 V (± 3 %)
  • Faktor výstupního výkonu: ≥ 0,8
  • Adaptivní výstupní frekvence: 50 / 60 Hz
Fotovoltaika (PV)
  • Rozsah vstupního napětí: 30 až 90 V
  • Maximální nabíjecí proud: až 40 A
  • Účinnost energetické konverze: až 98%
Baterie
  • Jmenovité napětí baterie: 24 V
  • Čas přepnutí na zálohu: < 4 ms
  • Kompatibilní baterie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Výbava
  • Chladící systém: Ano
  • Integrovaný displej: Ano (LCD)
  • Zobrazení údajů: Ano
  • LED indikace: Ano
  • Počet kontrolních diod: 3 ks
  • Počet elektrických zásuvek: 2 ks
  • Hlavní vypínač: ON / OFF
  • Propojovací kabely v balení: Ano
  • Délka síťového kabeláže: 0,75 m
  • Délka kabelu k akumulátoru: 0,95 m
Bezpečnost a prostředí
  • Vhodné prostředí: interiér
  • Doporučená montáž: na zeď
  • Stupeň krytí: IP20
  • Prachuvzdornost: Ano
  • Vodotěsnost: Ne
  • Relativní vlhkost: 10 až 90 % RH
  • Provozní teplota: 0 až +40 °C
  • Skladovací teplota: -15 až +45 °C