Instalační materiály komunikační sítě DNT / FNT

Nejprodávanější

TP-Link TL-WA854RE 300Mbps Wifi N Range Extender, 2 interní antény, power schedule
 
400 Kč / ks
(330,58 Kč bez DPH)
Anténní koncovka přímá samec
 
11 Kč / ks
(9,09 Kč bez DPH)
Náhradní baterie pro: M7200, M7300, M7350 v.5
 
344 Kč / ks
(284,30 Kč bez DPH)
Akumulátor FUKAWA FW 9-12 HRU (12V 9Ah)
 
471 Kč / ks
(389,26 Kč bez DPH)
CONNECT IT InCarz Bluetooth transmitter, 2x USB 3,1A, stříbný
 
514 Kč / KS
(424,79 Kč bez DPH)
TP-Link EAP235-Wall AC1200 4xGb wall-plate AP Omada SDN
 
2 050 Kč / ks
(1 694,21 Kč bez DPH)
Baterie - Panasonic LC-R127R2PG1 (12V/7,2Ah - Faston 250), životnost 6-9let
 
694 Kč / KS
(573,55 Kč bez DPH)
Turris MOX G (Super Extension) Module – 1x mPCIe + 1x SIM slot, pass through (boxed version)
1 480 Kč –1 %
Původně: 1 480 Kč  (–1 %)
1 467 Kč / KS
(1 212,40 Kč bez DPH)
Tenda A15 Wireless AC750 Range Extender, 1x 10/100 RJ45
 
725 Kč / KS
(599,17 Kč bez DPH)
TP-Link TL-WN881ND [Bezdrátový PCI Express N adaptér 300 Mbit/s]
 
400 Kč / KS
(330,58 Kč bez DPH)
1533 položek celkem

Cena

5115841
15115841

Značky

Položek k zobrazení: 1533
TP-Link TL-WA854RE 300Mbps Wifi N Range Extender, 2 interní antény, power schedule
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / ks
51721225
Anténní koncovka přímá samec
9,09 Kč bez DPH
11 Kč / ks
SAP370093
Náhradní baterie pro: M7200, M7300, M7350 v.5
284,30 Kč bez DPH
344 Kč / ks
51724035
Akumulátor FUKAWA FW 9-12 HRU (12V 9Ah)
389,26 Kč bez DPH
471 Kč / ks
54351123
CONNECT IT InCarz Bluetooth transmitter, 2x USB 3,1A, stříbný
424,79 Kč bez DPH
514 Kč / KS
ED308701
TP-Link EAP235-Wall AC1200 4xGb wall-plate AP Omada SDN
1 694,21 Kč bez DPH
2 050 Kč / ks
517224476
Baterie - Panasonic LC-R127R2PG1 (12V/7,2Ah - Faston 250), životnost 6-9let
573,55 Kč bez DPH
694 Kč / KS
ED295041
Tenda A15 Wireless AC750 Range Extender, 1x 10/100 RJ45
599,17 Kč bez DPH
725 Kč / KS
ED436199
TP-Link TL-WN881ND [Bezdrátový PCI Express N adaptér 300 Mbit/s]
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / KS
ED438103
TP-Link TL-WN725N [Bezdrátový nano USB adaptér N s rychlostí 150 Mbit/s]
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / KS
ED320495
Baterie - FUKAWA FW 5-12 U (12V/5Ah - Faston 250), životnost 5let
372,73 Kč bez DPH
451 Kč / KS
ED295387
Turris MOX Wi-Fi Add-on (mPCIe)
1 333,88 Kč bez DPH
1 614 Kč / ks
5028999023
ASUS Zenwifi XT8 1-pack
7 411 Kč –5 %
5 826,45 Kč bez DPH
7 050 Kč / ks
526200459681
AKUMULÁTOR SLA 12V 7,2Ah FA4,7
390,08 Kč bez DPH
472 Kč / ks
2199860900
Baterie AVACOM AVA-RBC47 náhrada za RBC47 - baterie pro UPS
487 Kč –3 %
390,08 Kč bez DPH
472 Kč / ks
2191060267
UBNT UBB, UniFi Building Bridge 2-pack
13 574 Kč –4 %
10 748,76 Kč bez DPH
13 006 Kč / KS
ED1017297
NETGEAR 100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE
64 587 Kč –0 %
53 326,45 Kč bez DPH
64 525 Kč / ks
5180128042
UBNT PowerBeam 5AC-ISO-Gen2,5GHz AC,2x25dBi,5 pack
18 951 Kč –12 %
13 757,02 Kč bez DPH
16 646 Kč / ks
5260720950812
UBNT UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON
44 982 Kč –15 %
31 532,23 Kč bez DPH
38 154 Kč / ks
526071931
UBIQUITI NanoBeam M5, 5GHz, 16dBi, 802.11n MIMO 2x2 TDMA, PoE (nástupce LOCO M5)
1 755 Kč –10 %
1 300 Kč bez DPH
1 573 Kč / ks
AGM52000
MikroTik RBCube-60ad 60GHz klientská jednotka Cube Lite60
1 317,36 Kč bez DPH
1 594 Kč / ks
5170006977
Mikrotik RB912UAG-5HPnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
1 444,63 Kč bez DPH
1 748 Kč / ks
517000161
Mikrotik RB911G-5HPnD-QRT 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
3 096,69 Kč bez DPH
3 747 Kč / ks
5170001596
Cisco VPN Router RV345P-K9-G5, 16x GbE LAN (8x PoE), 2x GbE WAN, 2x USB
23 436 Kč –45 %
10 729,75 Kč bez DPH
12 983 Kč / KS
ED839320
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní) ED1018251
SCHNEIDER Asfora Zásuvka datová 2xRJ45, kat.5e UTP, antracit
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / KS
11.399.561
Optická spojka vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní
3 295 Kč –70 %
809,09 Kč bez DPH
979 Kč / ks
PNT5099977
D-Link DEM-QX10Q-LR4 - 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km
58 576 Kč –3 %
47 100,83 Kč bez DPH
56 992 Kč / ks
512024242
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1 682,64 Kč bez DPH
2 036 Kč / ks
50254571
APC Replacement Battery Cartridge #141, SRT2200XLI, SRT2200RMXLI, SRT72BP, SRT72RMBP
12 062 Kč –10 %
8 952,89 Kč bez DPH
10 833 Kč / KS
ED1000773
TP-Link Deco X60(3-pack) [Wi-Fi Mesh systém pro celou domácnost se standardem AX3000]
14 041,32 Kč bez DPH
16 990 Kč / KS
ED438463
TP-LINK Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router
843,80 Kč bez DPH
1 021 Kč / ks
AGM75578
UBIQUITI PowerBeam 5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC
3 123 Kč –10 %
2 313,22 Kč bez DPH
2 799 Kč / ks
AGM64831
TP-LINK TL-PA4010P STARTER-KIT průchozí Powerline Ethernet adapter 500Mb/s , 2 kusy homeplug
1 165,29 Kč bez DPH
1 410 Kč / ks
AGM49979
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
368,60 Kč bez DPH
446 Kč / ks
539049412
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
194,21 Kč bez DPH
235 Kč / ks
53904901
UBNT AmpliFi Alien Router and MeshPoint
16 286,78 Kč bez DPH
19 707 Kč / ks
526072115617427
UBNT NanoStationM5 outdoor 2x2 MIMO Hi Power 5GHz
2 673 Kč –20 %
1 757,85 Kč bez DPH
2 127 Kč / ks
5260720062
NETGEAR 4PT ORBI PRO WIFI 6 AX1800 BNDL
7 483 Kč –6 %
5 809,09 Kč bez DPH
7 029 Kč / ks
5180160765271
AVACOM náhrada za RBC123 - baterie pro UPS
1 554 Kč –7 %
1 188,43 Kč bez DPH
1 438 Kč / ks
2191060695
D-Link COVR-1102 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack)
2 534 Kč –5 %
1 981,82 Kč bez DPH
2 398 Kč / KS
ED385386
TRUST Bluetooth 4.0 USB adaptér (miniaturní, 10m)
411,57 Kč bez DPH
498 Kč / KS
ED230869
UBIQUITI EdgeSwitch ES-24-500W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 500W
15 549 Kč –10 %
11 514,05 Kč bez DPH
13 932 Kč / ks
AGM60815
EUROCASE baterie do UPS NP9-12, 12V, 9Ah (RBC17)
523,14 Kč bez DPH
633 Kč / KS
ED1036537
TP-Link TD-W9960 [Modem a router VDSL/ADSL s Wi-Fi standardem N s rychlostí přenosu dat 300 Mb/s] ED438346
ASUS 4G-AC53U Wireless AC750 4G LTE Modem Router
3 712 Kč –2 %
3 012,40 Kč bez DPH
3 645 Kč / KS
ED151570
TP-Link CPE710 Outdoor 5GHz AC867 23dBi CPE
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
517226085
TP-Link M7450 300Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
3 794,21 Kč bez DPH
4 591 Kč / ks
5172249483
TP-Link Archer T5E AC1200 Wifi Bluetooth PCI Express Adapter
743,80 Kč bez DPH
900 Kč / ks
5172128705
Fortron 12V/7Ah baterie pro UPS Fortron/FSP
437,19 Kč bez DPH
529 Kč / KS
ED368206
Roline Industrial Converter RS232 - Multimode Optical Fiber, SC, průmyslový konvertor
1 852,89 Kč bez DPH
2 242 Kč / KS
ED1010487
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
1 198 Kč –20 %
795,04 Kč bez DPH
962 Kč / KS
ED839693
Anténa Interline všesměrová midi 2,4GHz/9dBi
787,60 Kč bez DPH
953 Kč / ks
PNT5291814
ASUS RT-AX86U
ASUS RT-AX86U
Skladem (1 ks)
5 758,68 Kč bez DPH
6 968 Kč / ks
526200459521
Mercusys MR70X AX1800 WiFi 6 Dual-Band router
1 406,61 Kč bez DPH
1 702 Kč / ks
517211082
Baseus Magic Series PPS Digital Display duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C PD 45W, černá ED1072570
Adaptér do auta Baseus Y-type 2x USB + zapalovač, 3.4A - černý
262,81 Kč bez DPH
318 Kč / KS
ED1072569
Turris MOX F (USB) Module – 4x USB 3.0 port (boxed version)
1 798,35 Kč bez DPH
2 176 Kč / KS
ED264683
Turris MOX E (Super Ethernet) Module – 8x LAN port, pass through (boxed version)
2 441,32 Kč bez DPH
2 954 Kč / KS
ED264682
Turris MOX D (SFP) Module – 1x WAN port (boxed version)
1 172 Kč –1 %
960,33 Kč bez DPH
1 162 Kč / KS
ED264681
Turris MOX C (Ethernet) Module – 4x LAN port (boxed version)
1 233,88 Kč bez DPH
1 493 Kč / KS
ED264680
Turris MOX B (Extension) Module – 1x mPCIe + 1x SIM slot (boxed version)
1 043,80 Kč bez DPH
1 263 Kč / KS
ED264679
Zyxel WAX610D Wireless AX (WiFi 6) Unified Access Point, PoE, dual radio, bez zdroje
8 912,40 Kč bez DPH
10 784 Kč / KS
ED311840
Zyxel USGFLEX100 firewall with 1-year UTM bundle, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
11 613,22 Kč bez DPH
14 052 Kč / KS
ED311816
Zyxel USGFLEX100 firewall, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
9 599,17 Kč bez DPH
11 615 Kč / KS
ED311815
TP-LINK Mercusys MP500 KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit
971,90 Kč bez DPH
1 176 Kč / ks
AGM73995
SCHNEIDER Ochrana PNET1GB dat. linky 1G přepěťová
920,66 Kč bez DPH
1 114 Kč / KS
10.559.399
Aruba Instant On AP11D (EU) Bundle
4 531 Kč –14 %
3 226,45 Kč bez DPH
3 904 Kč / ks
R3J26A
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
3 520 Kč –14 %
2 506,61 Kč bez DPH
3 033 Kč / ks
R2X16A
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
209,92 Kč bez DPH
254 Kč / ks
539049419
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
203,31 Kč bez DPH
246 Kč / ks
53904902
Tenda AP4 WiFi AP / Universal Repeater / WISP/ Client+AP/ Station 300Mb/s, 2x LAN, + PoE výhybka 539047034
UBNT UAP-FlexHD - UniFi FlexHD
5 072 Kč –2 %
4 104,13 Kč bez DPH
4 966 Kč / ks
5260721156195
NETGEAR Nighthawk M2 Mobile Router, MR2100
13 228 Kč –6 %
10 268,60 Kč bez DPH
12 425 Kč / ks
518016037704
TP-LINK TD-W9960 wifi VDSL/ADSL modem ,300Mbps, MODEM 4xLAN/WIFI
850,41 Kč bez DPH
1 029 Kč / ks
AGM67339
Panel LEGRAND 33573 patch 24RJ45 STP
5 370,25 Kč bez DPH
6 498 Kč / KS
10.695.518
FSP/Fortron 12V/7Ah baterie pro UPS Fortron/FSP
335,54 Kč bez DPH
406 Kč / ks
184480081
UBNT airMAX NanoBeam M5 2x16dBi [Client/AP/Repeater, 5GHz, 802.11a/n, 10/100 Ethernet]
1 663 Kč –1 %
1 361,16 Kč bez DPH
1 647 Kč / KS
ED1015369
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
623,97 Kč bez DPH
755 Kč / KS
ED1017270
TP-LINK Deco M4 1pack WIFI pro celý dům,AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System
1 518,18 Kč bez DPH
1 837 Kč / ks
AGM70763
TP-LINK MC100CM převodník, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)
636,36 Kč bez DPH
770 Kč / ks
AGM34560
Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Edition
798 Kč –14 %
569,42 Kč bez DPH
689 Kč / KS
ED988878
Zyxel WAC6103D-I Wireless AC Access Point, Dual radio, pouze PoE, bez zdroje
7 175,21 Kč bez DPH
8 682 Kč / KS
ED311408
Zyxel USGFLEX100W firewall, wirelles AC, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
10 852,07 Kč bez DPH
13 131 Kč / KS
ED311849
Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point
6 440 Kč –14 %
4 585,12 Kč bez DPH
5 548 Kč / ks
R2X11A
UBNT NanoBeam M5-16 outdoor duální ant.16dbi
2 013 Kč –20 %
1 325,62 Kč bez DPH
1 604 Kč / ks
52607209505
NETGEAR Insight Managed Smart Cloud Tri-band 4x4 Wireless Access point, WAC540
5 458 Kč –4 %
4 314,88 Kč bez DPH
5 221 Kč / ks
518016096202
NETGEAR Insight Managed Smart Cloud Wireless Access Point, WAC510
2 788 Kč –3 %
2 232,23 Kč bez DPH
2 701 Kč / ks
51801609620
NETGEAR AC2000 Dual Band 4x4 Wireless Access Point, WAC124
1 681,82 Kč bez DPH
2 035 Kč / ks
518016096113
Catalyst C9115AXI-EWC-E
13 887 Kč –16 %
9 657,85 Kč bez DPH
11 686 Kč / ks
51320100HW0040
MicroTik RBwAPG-60ad-AP 60GHz přístupový bod wAP 60G AP
2 362,81 Kč bez DPH
2 859 Kč / ks
5170006974
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC 2,4/5GHz hAP ac Lite
1 027,27 Kč bez DPH
1 243 Kč / ks
5170001834
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD, 650MHz, hAP, 5xLAN
1 027,27 Kč bez DPH
1 243 Kč / ks
5170001833
Mikrotik RB941-2nD-TC,32MB RAM,4xLAN,AP Tower case
464,46 Kč bez DPH
562 Kč / ks
51700018031
Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD, 2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac
1 261,16 Kč bez DPH
1 526 Kč / ks
517000020001
ASUS USB-AC53 nano Wireless AC1200 Dual-band USB Adapter
771,90 Kč bez DPH
934 Kč / KS
ED151546
ASUS PCE-AC51 Wireless AC750 PCI-E card
838,84 Kč bez DPH
1 015 Kč / KS
ED151524
Nahoru
Další produkty