Kabely a vodiče a příslušenství

Nejprodávanější

Kabel RG59+2x0,75mm koax.75 ohm
26 Kč –4 %
Původně: 26 Kč  (–4 %)
25 Kč
(20,66 Kč bez DPH)
Detail
NKT Kabel CYKY-J 5x6 (5Cx6)
111 Kč –14 %
Původně: 111 Kč  (–14 %)
96 Kč
(79,34 Kč bez DPH)
Detail
NKT Kabel CYKY-J 3x1,5
 
18 Kč
(14,88 Kč bez DPH)
Detail
Kabel CYH 2x0,50 (V03VH-H) černo/rudá
 
5,84 Kč
(4,83 Kč bez DPH)
Detail
CYH 2x0,35 (V03VH-H) bílá
 
4,61 Kč
(3,81 Kč bez DPH)
Detail
YSLY-JZ 5x6
117 Kč –13 %
YSLY-JZ 5x6
Skladem (> 50)
Původně: 117 Kč  (–13 %)
102 Kč
(84,30 Kč bez DPH)
Detail
Kabel CYKY-J 3x4
49 Kč –10 %
Kabel CYKY-J 3x4
Skladem (> 50)
Původně: 49 Kč  (–10 %)
44 Kč
(36,36 Kč bez DPH)
Detail
H03VVH2-F 2x0,75 černý (CYLY 2Dx0,75)
 
7,42 Kč
(6,13 Kč bez DPH)
Detail
YSLY-JZ 4x6
97 Kč –13 %
YSLY-JZ 4x6
Skladem (> 50)
Původně: 97 Kč  (–13 %)
84 Kč
(69,42 Kč bez DPH)
Detail
H03VV-F 2x0,5B
H03VV-F 2x0,5B
Skladem (> 50)
 
6,93 Kč
(5,73 Kč bez DPH)
Detail
4451 položek celkem

Cena

014163
1014163

Značky

Položek k zobrazení: 4451
Kabel RG59+2x0,75mm koax.75 ohm
26 Kč –4 %
20,66 Kč bez DPH
25 Kč
NKT Kabel CYKY-J 5x6 (5Cx6)
111 Kč –14 %
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
NKT Kabel CYKY-J 3x1,5
NKT Kabel CYKY-J 3x1,5
Skladem (> 50 M)
14,88 Kč bez DPH
18 Kč
Kabel CYH 2x0,50 (V03VH-H) černo/rudá
4,83 Kč bez DPH
5,84 Kč
CYH 2x0,35 (V03VH-H) bílá
3,81 Kč bez DPH
4,61 Kč
YSLY-JZ 5x6
117 Kč –13 %
YSLY-JZ 5x6
Skladem (> 50 M)
84,30 Kč bez DPH
102 Kč
Kabel CYKY-J 3x4
49 Kč –10 %
Kabel CYKY-J 3x4
Skladem (> 50 M)
36,36 Kč bez DPH
44 Kč
H03VVH2-F 2x0,75 černý (CYLY 2Dx0,75)
6,13 Kč bez DPH
7,42 Kč
YSLY-JZ 4x6
97 Kč –13 %
YSLY-JZ 4x6
Skladem (> 50 M)
69,42 Kč bez DPH
84 Kč
H03VV-F 2x0,5B
H03VV-F 2x0,5B
Skladem (> 50 M)
5,73 Kč bez DPH
6,93 Kč
Kabel H03VVH2-F 2x0,75 bílý (CYLY 2Dx0,7
6,08 Kč bez DPH
7,36 Kč
Kabel HD-1000 FHD koaxiál venkovní černý
22 Kč –5 %
17,36 Kč bez DPH
21 Kč
EMOS Kabel CB 113 koaxiální
12,40 Kč bez DPH
15 Kč
NKT Kabel CYKY-J 4x10
137 Kč –13 %
NKT Kabel CYKY-J 4x10
Skladem (> 50 M)
98,35 Kč bez DPH
119 Kč
CMSM 3x0,75 (3Ax0,75)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
Kabel H07V-K 6 zž (CYA)
22 Kč –5 %
17,36 Kč bez DPH
21 Kč
LaU 0,75 černý
LaU 0,75 černý
Na objednávku
3,81 Kč bez DPH
4,61 Kč
LaU 0,75 rudý
LaU 0,75 rudý
Na objednávku
4,34 Kč bez DPH
5,25 Kč
Kabel H05VV-F 2x1,5B (CYSY 2Dx1,5)
12,40 Kč bez DPH
15 Kč
Kabel H05RR-F 3G1,5 (3Cx1,5 CGSG)
24 Kč –4 %
19,01 Kč bez DPH
23 Kč
H03VVH2-F 2x0,5S,B (CYLY 2Dx0,5)
5,25 Kč bez DPH
6,35 Kč
EMOS Kabel RG174U koaxiální
4,61 Kč bez DPH
5,58 Kč
CYH 2x1,50 (V03VH-H) černo/rudá (CCA)
7,62 Kč bez DPH
9,22 Kč
EMOS Flexo 3m PVC oválná 2x0,75 vidlice
51 Kč –10 %
38,02 Kč bez DPH
46 Kč
FTP 4x2x0,5 cat.6 LSOH (500M)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
SOLARIX FTP 4x2x0,5 cat.5e drát bal.305m
9,92 Kč bez DPH
12 Kč
H07V-U 4 sv.modrý (CY)
H07V-U 4 sv.modrý (CY)
Skladem (> 50 M)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
H05RR-F 2x1 (2Dx1 CGSG)
H05RR-F 2x1 (2Dx1 CGSG)
Skladem (> 50 M)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Kabel H07V-U 6 zž (CY)
22 Kč –5 %
Kabel H07V-U 6 zž (CY)
Skladem (> 50 M)
17,36 Kč bez DPH
21 Kč
Kabel H07V-K 25 sv.modrý (CYA)
89 Kč –11 %
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Kabel H07V-K 25 černý (CYA)
89 Kč –11 %
65,29 Kč bez DPH
79 Kč
Kabel CYKYLO 3J1,5 (3Cx1,5)
14,88 Kč bez DPH
18 Kč
CSSS 4G2,5 (4Bx2,5 V05SS-F)
113 Kč –14 %
80,17 Kč bez DPH
97 Kč
CYH 2x0,5 (V03VH-H) bílá
5,02 Kč bez DPH
6,07 Kč
Kabel H07V-K 35 černý (CYA)
124 Kč –14 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč
H07V-K 35 sv.modrý (CYA)
127 Kč –13 %
90,91 Kč bez DPH
110 Kč
LAPPKABEL OLFLEX CLASSIC 110 25G1 111922
114 Kč –14 %
80,99 Kč bez DPH
98 Kč
H05RR-F 3G0,75 (3Cx0,75 CGSG)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
LiYCY 4x0,14
LiYCY 4x0,14
Skladem (> 50 M)
11,57 Kč bez DPH
14 Kč
Kabel CYKY 3J2,5 (3Cx 2,5) kruh 50m
28 Kč –4 %
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
H07V-K 1,5 zž (CYA)
H07V-K 1,5 zž (CYA)
Skladem (> 50 M)
4,32 Kč bez DPH
5,23 Kč
H07V-K 1,5 tm.modrý (CYA)
4,50 Kč bez DPH
5,45 Kč
H07V-K 1,5 hnědý (CYA)
4,26 Kč bez DPH
5,15 Kč
H07V-K 1,5 rudý (CYA)
H07V-K 1,5 rudý (CYA)
Skladem (> 50 M)
4,45 Kč bez DPH
5,38 Kč
Kabel H07V-K 1,5 sv.modrý (CYA)
4,43 Kč bez DPH
5,36 Kč
H07V-K 1,5 šedý (CYA)
H07V-K 1,5 šedý (CYA)
Skladem (> 50 M)
4,38 Kč bez DPH
5,30 Kč
Kabel H07V-K 1,5 černý (CYA)
4,32 Kč bez DPH
5,23 Kč
NAPRO Páska izolační 15/10m PVC černá EL
4,94 Kč bez DPH
5,98 Kč
GPH Oko 6x6 KU-L
GPH Oko 6x6 KU-L
Skladem (> 50 KS)
11,57 Kč bez DPH
14 Kč
H03VV-F 3G0,75 transpar.(CYSY 3Cx0,75)
43 Kč –9 %
32,23 Kč bez DPH
39 Kč
V05V-K 0,35 rudý (CYA)
V05V-K 0,35 rudý (CYA)
Skladem (> 50 M)
1,60 Kč bez DPH
1,94 Kč
H05V-K 0,75 šedý (CYA)
2,66 Kč bez DPH
3,22 Kč
H05V-K 0,75 žlutý (CYA)
2,64 Kč bez DPH
3,19 Kč
H05V-K 0,75 bílý (CYA)
2,66 Kč bez DPH
3,22 Kč
H05V-K 0,75 oranžový (CYA)
2,54 Kč bez DPH
3,07 Kč
GPH Bužírka SB 3,2/1,6 smršťovací modrá
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Box na nářadí Curver Toolbox Premium XL
392,56 Kč bez DPH
475 Kč
Spojka konektorová N-male/RSMA-female přímá
89 Kč –6 %
69,42 Kč bez DPH
84 Kč
Šňůra HDMI-HDMI + Ethernet 1,5m
197 Kč –13 %
142,15 Kč bez DPH
172 Kč
Šňůra HDMI-HDMI 5m
237 Kč –13 %
170,25 Kč bez DPH
206 Kč
Bužírka WST2 25,4/12,7 oranžová
93 Kč –11 %
68,60 Kč bez DPH
83 Kč
Spojka SSS-15 s lep.a bužírkou 0,5-1,5mm
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
WAPRO Bužírka WST2 12,7/6,4 oranžová
50 Kč –12 %
36,36 Kč bez DPH
44 Kč
Spojka SSS-25 s lep.a bužírkou 1,5-2,5mm
12,40 Kč bez DPH
15 Kč
PRECON Flexo 10m pryž.kulatá 3x1,5 vidli
473 Kč –14 %
338,02 Kč bez DPH
409 Kč
PRECON Flexo 2m pryž.kulatá 3x1 vidlice
100 Kč –14 %
71,07 Kč bez DPH
86 Kč
S-STP 4x2x0,5 cat.7 SXKD-7-SSTP-LSOH
22 Kč –5 %
17,36 Kč bez DPH
21 Kč
EMOS Flexo 2m PVC kulatá 3x1 vidlice úhl
68 Kč –10 %
50,41 Kč bez DPH
61 Kč
EMOS Flexo 5m PVC oválná 2x0,75 vidlice
78 Kč –10 %
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
EMOS Flexo 3m PVC oválná 2x0,75 černá
51 Kč –10 %
38,02 Kč bez DPH
46 Kč
EMOS Flexo 3m PVC kulatá 3x0,75 vidlice
84 Kč –11 %
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
ETELEC Gel ONEGEL jednosložkový 300ml
552 Kč –14 %
394,21 Kč bez DPH
477 Kč
GPH Oko 6x8 KU-L
GPH Oko 6x8 KU-L
Skladem (> 50 KS)
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
SKELDO Souprava ZDM-1 se smršťovacími tr
421 Kč –14 %
300,83 Kč bez DPH
364 Kč
GPH Bužírka SB 9,5/4,8 smršťovací černá
25 Kč –4 %
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Sprej WD-40 (450 ml) s nástavcem
232 Kč –14 %
165,29 Kč bez DPH
200 Kč
DEN BRAVEN Páska 15x1mm 10m lepící obous
129 Kč –13 %
92,56 Kč bez DPH
112 Kč
EMOS Izolační pásky PVC, šířka 15mm, dél
74 Kč –11 %
54,55 Kč bez DPH
66 Kč
ANTICOR Páska vulkanizační PIB 225 25/10
133 Kč –14 %
95,04 Kč bez DPH
115 Kč
63,64 Kč bez DPH
77 Kč
Kabel Telefonní kabel 4ž. Licna - bílý, 100m
148,76 Kč bez DPH
180 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 10m SM
219 Kč –1 %
178,51 Kč bez DPH
216 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 7m SM
199 Kč –4 %
158,68 Kč bez DPH
192 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 5m SM
199 Kč –11 %
147,11 Kč bez DPH
178 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 3m SM
179 Kč –5 %
140,50 Kč bez DPH
170 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 2m SM
104,96 Kč bez DPH
127 Kč
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 1m SM
149 Kč –5 %
116,53 Kč bez DPH
141 Kč
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken
122,31 Kč bez DPH
148 Kč
EMOS Páska izolační 15/10m PVC černá ELE
5,78 Kč bez DPH
6,99 Kč
EMOS Páska izolační 15/10m PVC hnědá ELE
6,64 Kč bez DPH
8,03 Kč
EMOS Páska izolační 15/10m PVC žlutá ELE
5,41 Kč bez DPH
6,55 Kč
Páska vulkanizační 39958 25/5
75 Kč –11 %
55,37 Kč bez DPH
67 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 3m
153,72 Kč bez DPH
186 Kč
TB Touch kabel jack 3,5 mm M/M, 1,2m
168 Kč –55 %
62,81 Kč bez DPH
76 Kč
MIKROTIK optický kabel QSFP+, MiniGBIC modul, 40Gbit, 1m
855 Kč –4 %
675,21 Kč bez DPH
817 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
290,08 Kč bez DPH
351 Kč
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
1 897,52 Kč bez DPH
2 296 Kč
Nahoru
Další produkty