Kamera TP-Link Tapo C100 IP, 2MPx FHD, WiFi, přísvit
Kód: PNT52932345Detailní popis produktu
Wi-fi kamera Tapo C100 světoznámé značky TP-Link zajistí bezpečí vaší domácnosti. Umožňuje horizontální i vertikální rotaci a zvládá pokročilé noční vidění, kdy zaznamenává akci až na vzdálenost 9 metrů. Podporuje karty microSD (až 128 GB), na které zvládne uložit až 384 hodin záznamu.
Video s vysokým rozlišením (1080p Full HD) zachytí všechny detaily čistého obrazu. Kamera má detekci pohybu s upozorněním pomocí sms. Také můžete zapnout světelný a zvukový alarm pro vystrašení narušitelů. Pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru komunikujte s ostatními.
Detekce pohybu a noční vidění
Umístěte kameru namířenou na vchod vašeho domu, garáže či suterénu pro zabezpečení vaší rodiny a majetku. Při detekci pohybu vás kamera ihned upozorní a zároveň může spustit světelné a zvukové efekty pro zastrašení nezvaných návštěvníků.
Navíc vás tento přístroj chrání, i když spíte. Infračervené noční vidění se spektrem 850 nm s podporou automatického filtru barevných spínačů zaručí viditelný obraz i za zhoršených světelných podmínek. A to až na vzdálenost 9 metrů.
Soukromí nade vše
Chcete zamezit kameře v nahrávání? Nemusíte ji fyzicky otáčet, stačí aktivovat režim soukromí a kamera sama uzavře objektiv. Pocit soukromí završuje ukládání záznamů na místní SD kartu, čímž zabráníte případným hackerským útokům skrze internet.
Do detailů
Video s rozlišením 1080 p můžete nahrávat v rozsahu zorného úhlu 105°. Také můžete využít funkce videa v reálném čase, obousměrný zvuk (mikrofon i reproduktor), nebo praktickou aplikaci Tapo Camera. Kamera podporuje také hlasové ovládání ve spolupráci s Google Assistant a Amazon Alexa.
Hlavní přednosti
- Domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera s horizontální a vertikální rotací
- Video s vysokým rozlišením 1080p pro detailní a čistý obraz.
- Infračervené noční vidění (spektrum 850 nm a auto filtr barevných spínačů)
- Detekce pohybu vám zašle upozornění
- Lze spustit zvukový a světelný alarm
- Obousměrné audio - vestavěný mikrofon a reproduktor
- Bezpečné úložiště podporuje karty microSD (až 128 GB)
- Hlasové ovládání
Specifikace
| Značka | TP-Link |
| Model | Tapo C100 |
| Určení | wi-fi kamera |
Kamera
| Obrazový senzor | 1 / 3,2 “ |
| Rozlišení | 1080p Full HD |
| Objektiv F / NO | 2,0 |
| Ohnisková vzdálenost | 3,3 mm |
| Úhel záběru | 105 ° |
| Noční vidění | 850 nm IR LED až 9 m |
Video / Audio
| Komprese | H.264 |
| Snímková frekvence | 15 snímků / s |
| Streamování videa | 1080p |
| Audio komunikace | 2pásmový zvuk |
| Zvukový vstup a výstup | vestavěný mikrofon a reproduktor |
Činnost
| Oznámení |
| Detekce pohybu |
Hardware
| Tlačítko | Reset |
| LED | indikace systému |
| Vstup adaptéru | 100 - 240 V AC 50 / 60 Hz 0,3 A |
| Výstup adaptéru | 9,0 V / 0,6 A |
Prostředí
| Certifikace | CE, FCC, IC, NCC |
| Provozní teplota | 0 až 40 °C (32 až 104 °F) |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C (-40 až 158 °F) |
| Provozní vlhkost | 10 až 90 % nekondenzující |
| Vlhkost při skladování | 5 až 90 % nekondenzující |
| Systém | iOS 9+, Android 4.4+ |
Síť
| Zabezpečení | 128bitové šifrování AES pomocí SSL / TLS |
| Bezdrátové zabezpečení | WEP, WPA / WPA2-PSK |
| Bezdrátová rychlost | 11Mb / s (802.11b) |
| 54 Mb / s (802,11 g) | |
| 150 Mb / s (802,11n) | |
| Frekvence | 2,4 GHz |
Ostatní
| Barva | bílá |
| Rozměry (Š x V x H) | 67,6 x 98,9 x 54,8 mm |
Obsah balení
- Wi-Fi kamera s funkcí Tapo Pan / Tilt Home Security
- Napájecí adaptér
- Rychlý návod
- Montážní šrouby
- Montážní deska
- Základna kamery
Kód produktu: PNT52932345
Part no.: Tapo C100
EAN: 6935364053222
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery |
|---|---|
| EAN: | 6935364053222 |
| Dodavatel: | PENTA CZ s.r.o |
