Loxone Music Server 12 zón

Kód: LOX100167V
Bazar
69 490 Kč –86 %
LOXONE MUSIC SERVER PRO 4 ZÓN
69 490 Kč –86 % 10 000 Kč / ks 10 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOXONE MUSIC SERVER

  • Jedná se bazarové zboží, použité, bez záruky
  • Oděrky z montáže
  • Plně funkční

 

Oblíbená muzika v každé místnosti
Výběr z různých zdrojů
Plná integrace do chytrého domu
Budík, alarm, zvonek, a další
Integrace Spotify, Google Play Music, TuneIn
Možnost hlasového výstupu
Rozšíření zón přes streamování přes síť (UPnP)
Bezdrátový přenos hudby na Music Server přes AirPlay
Pevný disk s kapacitou pro více než 250.000 písní

Poslouchejte svou oblíbenou muziku v každé místnosti (využij až 20 zón). Ovládejte svůj Music Server přes klasická tlačítka nebo přes Loxone App. Loxone Music Server byl vyvinut výhradně pro použití v chytrém domě.

Přehrávejte hudbu ze své soukromé sbírky, nebo přes audio služby jako je TuneIn, Google Play Music, Spotify nebo využij přes 100 000 internetových rádií.

Multiroom Audio
Díky Multiroom audio systému můžete individuálně ozvučit každou místnost v domě. Nicméně je to mutlitalent a v chytrém domě umí nabídnout funkce jako alarm, budíček anebo zvonek!

Převod textu na řeč: Poslouchejte svůj dům
Nechte si od svého chytrého domu připomenout, že máte po západu slunce otevřená garážová vrata, nebo že je např. otevřené okno ve sklepě. Díky funkci text-to-speech (převod textu na řeč) přečte Loxone Music Server předem definovanou textovou zprávu v jakékoliv zóně. Hlasový výstup se perfektně hodí pro všechny události, o kterých potřebujete být informováni v reálném čase.

Ještě více hudby
Rozšiřte svůj multiroom audiosystém o další zóny prostřednictvím např. bezdrátových reproduktorů. Můžete tak dodatečně ozvučit terasu, nebo jinou místnost v domě. Podporovány jsou všechna zařízení, která pracují na otevřeném síťovém standardu UPnP.

Bezdrátový přenos hudby
Máš zařízením, které podporuje AirPlay (iPhone, iPad, iPod Touch, nebo Mac)? Výborně! Tvá muzika nebude již jen na tvém zařízení, ale můžeš ji přehrávat i na Music Serveru. Stačí vybrat muziku ze zařízení a užívat si ji v jakékoliv místnosti!
Se službami jako např. AirParrot je AirPlay dostupné i pod OS Windows.

Loxone Music Server je efektivní pracant a automaticky snižuje spotřebu:
Režim hlubokého spánku
Po vypnutí hudby se Music Server uvede do hlubokého spánku. Výhody: Spotřeba nižší než 1W a rychlé znovuspuštění (v rámci 30 sekund).

Automatická úprava spotřeby
Music Server se stará i o tvůj energetický management. Jakmile již nikde nehraje hudba, Music Server automaticky vypne i zesilovač.

Plná kontrola přes telefon
Jak je u Loxone zvykem, můžete svůj Music Server ovládat přes klasická tlačítka nebo třeba přes Loxone App. Váš chytrý telefon nebude ale jen dálkové ovládání, bude ještě dále. Vždy budete mít přehled o tom, co se právě děje v jaké místnosti a také si budete moci kdykoli zvolit, co se bude hrát – a to přímo z App. Rada: Pro ovládání Loxone Music Serveru potřebujete naši Loxone Smart Home App 4 beta.

Poslouchejte, co chcete a kdy chcete
Díky Loxone App máte ovládání audia vždy po ruce. Navíc představuje dokonalý přehled o tom, co se právě hraje nebo bude hrát v každé zóně.

Masivní úložiště
Náš Loxone Music Server disponuje terabytovým (1024 GB) úložištěm. Dostatek místa pro cca. 250 000 sladeb, které můžete nahrát přímo na svůj Music Server. Nahrajte si svou oblíbenou muziku přímo na Loxone Music Server a přehrávejte ji v té nejvyšší kvalitě.

Technická data
CPU: Intel Celeron 2-Core 2,4 GHz
Paměť: 2GB DDR3 1600-Ram
HD: 1 TB SATA III Seagate 3,5″
Zvuková karta: Realtek® ALC887 High Definition Audio
Rozměry (ŠxVxH): 440x105x362mm
Loxone Music Server 12 (12 zón + 6 Wireless zón)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: