Loxone Příložný LED Spot RGBW Tree antracitová

Kód: LOX100504
Tip GOLD PARTNER
3 289 Kč / Ks 2 718,18 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příložný LED Spot:

Vynikající barevné světlo, plně stmívatelné

Vytvořte ve vaší budově příjemné světelné zóny s Příložnými LED Spoty disponujícími vynikajícím barevným světlem. Vždy vhodná barevná nálada – individuálně podle vašich potřeb. Využitím Příložných LED Spotů RGBW dosáhnete jemného stmívání.

S Příložnými LED Spoty RGBW se místnosti rozzáří rozmanitými tóny světla podle přání vašich zákazníků a vytvoří pohodovou atmosféru. Díky odděleným kanalům pro červenou, zelenou, modrou a bílou se při nastavení každé nálady trefíte do černého.

Skvěle sedí – magnetické přichycení

Nejvyšší kvalita

Dali jsme si záležet na vývoji příložného spotu, který kombinuje nadčasový design s nejnovější technologií LED. Nejlepší management teploty světla zajišťuje dlouhodobou životnost, v průměru 25 000 provozních hodin. Jednoduchý a inovativní montážní systém určuje standard instalace.

  • Vysoce kvalitní značkové LED
  • Hliníkový chladič pro optimální pasivní povrchové chlazení
  • Dlouhá životnost – až 25 000 provozních hodin. To odpovídá životnosti cca 25 let (při svícení 2,7 hodiny denně)
  • Montážní magnety pro rychlou a snadnou instalaci
  • Odolný, práškově lakovaný povrch
  • Připraveno k montáži (kvalitní svorky v balení)

Dokonalé světlo nebývale snadno.

Jednoduchým a elegantním designem se Příložné LED Spoty hodí do každého interiéru. Díky vysoké světelné účinnosti stačí pro rovnoměrné osvětlení jen několik svítidel, a to i ve velkých místnostech.

Maximální flexibilita s minimálními nároky na zapojení – to vše a ještě více vám nabízejí Příložné LED Spoty. Není potřeba žádný další stmívač. Spoty jsou dodávány s napětím 24 V a kabelem Loxone Tree. To znamená, že skupiny lze kdykoli upravit.


Kód produktu: LOX100504
Part no.: LOX100504
EAN: LOX100504