Média konvertory

Nejprodávanější

D-Link DMC-905/E - 10G/5G/2.5G/1G RJ-45 port to 1 x 10GBASE-X SFP+ port Media Converter (300m)
 
3 602 Kč
(2 976,86 Kč bez DPH)
Ubiquiti FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
763 Kč
(630,58 Kč bez DPH)
1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv
 
10 245 Kč
(8 466,94 Kč bez DPH)
10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
 
4 391 Kč
(3 628,93 Kč bez DPH)
10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
 
2 537 Kč
(2 096,69 Kč bez DPH)
D-Link DIS-S310LX 1-p Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX
 
5 643 Kč
(4 663,64 Kč bez DPH)
D-Link DIS-M100G-SW 10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter
 
6 287 Kč
(5 195,87 Kč bez DPH)
Allied Telesis - AT-CV5001, 18 slot chassis
 
12 871 Kč
(10 637,19 Kč bez DPH)
Allied 12xFE->100FX LC blade SM15km AT-MCF2012LC/1
 
68 352 Kč
(56 489,26 Kč bez DPH)
Allied 12xFE->100FX LC blade MM2km AT-MCF2012LC
 
41 034 Kč
(33 912,40 Kč bez DPH)
65 položek celkem
D-Link DMC-905/E - 10G/5G/2.5G/1G RJ-45 port to 1 x 10GBASE-X SFP+ port Media Converter (300m)
2 976,86 Kč bez DPH
3 602 Kč / ks
51202818
Ubiquiti FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
630,58 Kč bez DPH
763 Kč / ks
5260720513
1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv
8 466,94 Kč bez DPH
10 245 Kč / ks
51202809
10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
3 628,93 Kč bez DPH
4 391 Kč / ks
51202804
10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
2 096,69 Kč bez DPH
2 537 Kč / ks
51202803
D-Link DIS-S310LX 1-p Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX
4 663,64 Kč bez DPH
5 643 Kč / ks
512000361
D-Link DIS-M100G-SW 10/100/1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter
5 195,87 Kč bez DPH
6 287 Kč / ks
51200036
Allied Telesis - AT-CV5001, 18 slot chassis
10 637,19 Kč bez DPH
12 871 Kč / ks
50257442
Allied 12xFE->100FX LC blade SM15km AT-MCF2012LC/1
56 489,26 Kč bez DPH
68 352 Kč / ks
502520582
Allied 12xFE->100FX LC blade MM2km AT-MCF2012LC
33 912,40 Kč bez DPH
41 034 Kč / ks
50252058
Allied Telesis Stacking Module AT-MCF2000S
6 595,87 Kč bez DPH
7 981 Kč / ks
502520571
Allied Telesis AT-PWR06-50
37 012,40 Kč bez DPH
44 785 Kč / ks
502520153
Allied Telesis AT-PWR4
5 745,45 Kč bez DPH
6 952 Kč / ks
50252015
Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
4 767,77 Kč bez DPH
5 769 Kč / ks
50252014
Allied Telesis media convertor chassis MMCR18-60
17 573,55 Kč bez DPH
21 264 Kč / ks
50252013
Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50
11 883,47 Kč bez DPH
14 379 Kč / ks
50252011
Allied Telesis AT-IMC200T/SC-980
9 817,36 Kč bez DPH
11 879 Kč / ks
502511836
Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS
720,66 Kč bez DPH
872 Kč / ks
50251183
Allied Telesis AT-MMC2000LX/SC-960
10 303,31 Kč bez DPH
12 467 Kč / ks
5025116890
Allied Telesis AT-DMC1000/LC
8 328,10 Kč bez DPH
10 077 Kč / ks
502511685
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-90
6 048,76 Kč bez DPH
7 319 Kč / ks
5025116840
Allied Telesis AT-MMC200/ST-960
3 157,85 Kč bez DPH
3 821 Kč / ks
5025116832
Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-960
8 343,80 Kč bez DPH
10 096 Kč / ks
5025116823
Allied Telesis AT-MMC2000/SP
3 290,91 Kč bez DPH
3 982 Kč / ks
5025116821
Allied Telesis AT-DMC100/LC-50
3 168,60 Kč bez DPH
3 834 Kč / ks
5025112510
Allied Telesis FE FX MM/FX SM SC 15km
8 661,98 Kč bez DPH
10 481 Kč / ks
50251125
Allied Telesis AT-MCF3300PWR-960
9 809,92 Kč bez DPH
11 870 Kč / ks
502511135
Allied Telesis AT-MCF3000/8LC
49 184,30 Kč bez DPH
59 513 Kč / ks
502511134
Allied Telesis AT-MCF3000M
15 866,94 Kč bez DPH
19 199 Kč / ks
502511133
Allied Telesis AT-MCF3300-960
31 214,05 Kč bez DPH
37 769 Kč / ks
502511132
Allied Telesis AT-MMC200LX/SC-960
6 305,79 Kč bez DPH
7 630 Kč / ks
502511131
Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
4 589,26 Kč bez DPH
5 553 Kč / ks
50251113
Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL
ZDARMAZDARMA
1 406,61 Kč bez DPH
1 702 Kč / ks
50251111
Allied Telesis 5-PK Wallmount bracket for AT-MMC200, AT-MMC2000
2 045,45 Kč bez DPH
2 475 Kč / ks
502510034
Allied Telesis AT-WLMT-010 10ks pack
3 283,47 Kč bez DPH
3 973 Kč / ks
502510031
Allied Telesis mount kit 19'' for 4xMC AT-TRAY4
2 107,44 Kč bez DPH
2 550 Kč / ks
50251002
Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1
ZDARMAZDARMA
1 033,06 Kč bez DPH
1 250 Kč / ks
50251001
Aten HDMI Extender po optickém vlákně do 600m
23 826,45 Kč bez DPH
28 830 Kč / ks
.K-VE-882
ATEN Konvertor RS232-RS422/485,obousměrný,izolovan
1 742,98 Kč bez DPH
2 109 Kč / ks
.K-IC-485SI
ATEN konvertor RS232-RS422/485, obousměrný
ZDARMAZDARMA
879,34 Kč bez DPH
1 064 Kč / ks
.K-IC-485S
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
652,89 Kč bez DPH
790 Kč / ks
51722306
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
680,99 Kč bez DPH
824 Kč / ks
51722305
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
548,76 Kč bez DPH
664 Kč / ks
51722304
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
548,76 Kč bez DPH
664 Kč / ks
51722303
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
596,69 Kč bez DPH
722 Kč / ks
51722302
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
596,69 Kč bez DPH
722 Kč / ks
51722301
D-Link DMC-G10SC/E - 100/1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Single-mode Media Converter (10 km)
ZDARMAZDARMA
896,69 Kč bez DPH
1 085 Kč / ks
51202817
D-Link DMC-G02SC/E - 100/1000Base-t to 1000Base-SX SC Multi-mode Media Converter (550m)
ZDARMAZDARMA
1 067,77 Kč bez DPH
1 292 Kč / ks
51202816
D-Link DMC-F15SC/E - 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Single-mode Media Converter (15km)
670,25 Kč bez DPH
811 Kč / ks
51202815
D-Link DMC-F02SC/E - 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Multi-mode Media Converter (2 km)
670,25 Kč bez DPH
811 Kč / ks
51202814
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
798,35 Kč bez DPH
966 Kč / ks
51202812
Allied Telesis Converteon chassis AT-CV1000-30
ZDARMAZDARMA
1 302,48 Kč bez DPH
1 576 Kč / ks
502574491
Allied Telesis Converteon chassis AT-CV1000-20
ZDARMAZDARMA
1 302,48 Kč bez DPH
1 576 Kč / ks
502574490
Allied Telesis AT-PC200/SC-960
Na dotaz (není skladem)
8 328,10 Kč bez DPH
10 077 Kč / ks
50254562
Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M
2 932,23 Kč bez DPH
3 548 Kč / ks
502520575
Allied Telesis - RackMnt 1RU tray up to 6u for MMC
4 195,04 Kč bez DPH
5 076 Kč / ks
502520130
Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980
Na dotaz (není skladem)
8 528,93 Kč bez DPH
10 320 Kč / ks
502511837
Allied Telesis AT-MMC200/SC-960
Allied Telesis AT-MMC200/SC-960
Na dotaz (není skladem)
4 833,88 Kč bez DPH
5 849 Kč / ks
502511689
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960
Na dotaz (není skladem)
8 145,45 Kč bez DPH
9 856 Kč / ks
502511688
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960
Na dotaz (není skladem)
4 226,45 Kč bez DPH
5 114 Kč / ks
502511687
Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960
Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960
Na dotaz (není skladem)
4 226,45 Kč bez DPH
5 114 Kč / ks
5025116831
Allied Telesis AT-MMC2000/ST-60
Allied Telesis AT-MMC2000/ST-60
Na dotaz (není skladem)
8 145,45 Kč bez DPH
9 856 Kč / ks
5025116830
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00
Na dotaz (není skladem)
5 897,52 Kč bez DPH
7 136 Kč / ks
502511251
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
233,06 Kč bez DPH
282 Kč / ks
.K-T99KUETHERNET2
ATEN 1x seriový port RS232/422/485 přes LAN, IP
4 312,40 Kč bez DPH
5 218 Kč / KS
.K-SN-3101