Nordlux Artist 40 (béžová) kov, plast IP20 2420223009
Kód: SVT126340Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Oživte interiér s Nordlux Artist: ikonické závěsné svítidlo inspirované činely ✔ Moderní design ✔ Kvalitní provedení ✔ 2 barvy ✔ Rychlé doručení
Kód produktu: SVT126340
Part no.: 2420223009
EAN: 5704924022609
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordlux |
|---|---|
| EAN: | 5704924022609 |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Délka kabelu: | 250cm a delší |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP43 a méně |
| Materiál: | kov |
| Materiál kabelu: | textil |
| Průměr: | 40-50cm |
| Průměr baldachýnu: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | plynulé stmívání |
| Vhodné dokoupit: | externí stmívač |
| Výška: | do 1m |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Materiál základny: | plast |
| Světelný tok: | 1001lm a více |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Provedení: | béžová |
| Dodavatel: | PALT s.r.o. |
