Nordlux Hester (bílý mramor) sklo, plast IP44 2015391020
Kód: SVT437937Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Neotřelé koupelnové světlo z tvrzeného broušeného skla s třístupňovým stmívačem dostupné v bílé, černé nebo dřevěné barvě.
Kód produktu: SVT437937
Part no.: 2015391020
EAN: 5704924005923
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5704924005923 |
| Barevná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 90 Ra |
| Krytí: | IP44 a více |
| Materiál: | plast |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | přes externí vypínač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 900lm (100%), 450lm (50%), 60lm (20%) |
| Výška: | do 1m |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Světelný tok: | 601-1000lm |
| Lze stmívání vypnout?: | ne, proto nedoporučujeme používat se sensorem |
| Provedení: | bílý mramor |
| Dodavatel: | PALT s.r.o. |
