Nordlux Vivienne (béžová) textil, kov IP20 2612265003
Kód: SVT485153Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Vivienne spojuje kov a textil v nadčasovém designu. Skládané stínidlo vytváří jemné, rozptýlené světlo a hřejivou atmosféru obývacího pokoje.
Kód produktu: SVT485153
Part no.: 2612265003
EAN: 5704924027147
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924027147 |
| Délka kabelu: | < 180cm |
| Krytí: | IP43 a méně |
| Materiál: | kov |
| Materiál kabelu: | plast |
| Nastavitelná hlava: | ne |
| Provedení: | béžová |
| Průměr: | 20-30cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na kabelu |
| Výška: | do 1m |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dodavatel: | PALT s.r.o. |
