Nordlux Vivienne (béžová) textil, kov IP20 2612284003
Kód: SVT488633Detailní popis produktu
Nadčasová elegance v kombinaci kovu a textilu přináší jemné, rozptýlené světlo a útulnou atmosféru do každého obývacího pokoje.Kód produktu: SVT488633
Part no.: 2612284003
EAN: 5704924027154
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924027154 |
| Délka kabelu: | 180-250cm |
| Krytí: | IP43 a méně |
| Materiál: | kov |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | béžová |
| Průměr: | 40-50cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na kabelu |
| Výška: | 1,5-2m |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dodavatel: | PALT s.r.o. |
