Optické spojky

Nejprodávanější

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
 
279 Kč / KS
(230,58 Kč bez DPH)
Detail
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
 
357 Kč / ks
(295,04 Kč bez DPH)
Detail
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
 
429 Kč / KS
(354,55 Kč bez DPH)
Detail
Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)
Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)
Na dotaz (není skladem)
5139010012
 
13 691 Kč / ks
(11 314,88 Kč bez DPH)
Detail
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
 
782 Kč / KS
(646,28 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik XS+DA0003, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m
 
1 068 Kč / KS
(882,64 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
 
755 Kč / KS
(623,97 Kč bez DPH)
Detail
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
 
2 706 Kč / KS
(2 236,36 Kč bez DPH)
Detail
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
 
2 551 Kč / ks
(2 108,26 Kč bez DPH)
Detail
344 položek celkem

Cena

15122365
115122365

Značky

Položek k zobrazení: 344
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
230,58 Kč bez DPH
279 Kč / KS
ED1015818
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
295,04 Kč bez DPH
357 Kč / ks
539049416
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
354,55 Kč bez DPH
429 Kč / KS
ED1015819
Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)
11 314,88 Kč bez DPH
13 691 Kč / ks
5139010012
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
646,28 Kč bez DPH
782 Kč / KS
ED1018260
MikroTik XS+DA0003, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m
882,64 Kč bez DPH
1 068 Kč / KS
ED1017447
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
623,97 Kč bez DPH
755 Kč / KS
ED1017446
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
2 236,36 Kč bez DPH
2 706 Kč / KS
ED1017320
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
2 108,26 Kč bez DPH
2 551 Kč / ks
526071906
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 10km
247,93 Kč bez DPH
300 Kč / ks
51722312
Netgear 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULE
21 724,79 Kč bez DPH
26 287 Kč / ks
5180128011
Netgear 40GBASE-MR4 MMF LC QSFP+ MODULE
21 724,79 Kč bez DPH
26 287 Kč / ks
518012801
Konektor Solarix SXRJ45-5E-STP-BK-SA STP 8p8c, Cat 5, drát, průmyslový, samořezný
129,75 Kč bez DPH
157 Kč / ks
PNT5063491
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
2 205,79 Kč bez DPH
2 669 Kč / KS
ED32833
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
18 676,86 Kč bez DPH
22 599 Kč / ks
50271322522
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní) ED1018252
Konzole Ubiquiti Networks UC-CK UniFi Controller, Cloud Key
2 591 Kč –18 %
1 762,81 Kč bez DPH
2 133 Kč / ks
PNT52909041
MikroTik SFP modul S-C59DLC40D, SM, 40km, 1Gbit
705,79 Kč bez DPH
854 Kč / ks
517000478
MikroTik SFP+ modul S+C61DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC
2 471,90 Kč bez DPH
2 991 Kč / ks
517000477
MikroTik SFP+ modul S+C49DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1490nm, 2x LC
2 471,90 Kč bez DPH
2 991 Kč / ks
517000476
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
1 703,31 Kč bez DPH
2 061 Kč / ks
517000475
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
736,36 Kč bez DPH
891 Kč / ks
517000474
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (HP kompatibilní)
609,09 Kč bez DPH
737 Kč / KS
ED1018319
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
392,56 Kč bez DPH
475 Kč / ks
539049418
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
493,39 Kč bez DPH
597 Kč / ks
539049417
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
261,98 Kč bez DPH
317 Kč / ks
539049415
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
771,07 Kč bez DPH
933 Kč / ks
539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
771,07 Kč bez DPH
933 Kč / ks
539049413
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
539049412
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
740,50 Kč bez DPH
896 Kč / ks
53904920
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
351,24 Kč bez DPH
425 Kč / ks
53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
295,04 Kč bez DPH
357 Kč / ks
53904909
UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul
1 612,40 Kč bez DPH
1 951 Kč / ks
526071926
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
426,45 Kč bez DPH
516 Kč / ks
526071910
UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO
UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO
Na dotaz (není skladem)
1 128,10 Kč bez DPH
1 365 Kč / ks
526071942
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
257,02 Kč bez DPH
311 Kč / ks
517223128
TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km
257,02 Kč bez DPH
311 Kč / ks
517223127
TP-Link TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable 1m
1 214,88 Kč bez DPH
1 470 Kč / ks
517223086
UBNT UF-GP-B+ -U Fiber GPON OLT,Class B+ SFP Modul
1 774,38 Kč bez DPH
2 147 Kč / ks
526071939
PREMIUMCORD Propojka RJ45 CAT6 8/8 STP KeyStone
57,85 Kč bez DPH
70 Kč / KS
ED496821
MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit
6 647,93 Kč bez DPH
8 044 Kč / ks
517000466
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
517000462
UBNT UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
21 423,14 Kč bez DPH
25 922 Kč / ks
526071938
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi
Na dotaz (není skladem)
1 608,26 Kč bez DPH
1 946 Kč / ks
526071936
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
3 230 Kč –15 %
2 274,38 Kč bez DPH
2 752 Kč / KS
ED703144
TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
825,62 Kč bez DPH
999 Kč / ks
517223088
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
1 042,98 Kč bez DPH
1 262 Kč / ks
517000464
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+
1 119,83 Kč bez DPH
1 355 Kč / KS
ED1017271
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
554,55 Kč bez DPH
671 Kč / KS
ED1017270
ZYXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M
3 581,82 Kč bez DPH
4 334 Kč / ks
5010010336
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis
380,99 Kč bez DPH
461 Kč / ks
SPS-7110WCIS_OEM
MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
2 745,45 Kč bez DPH
3 322 Kč / ks
517000465
Konektor Solarix SXRJ45-6A-STP-BK-SA STP 8p8c, Cat 6a, drát, průmyslový, samořezný
181,82 Kč bez DPH
220 Kč / ks
PNT50634908
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektror, 850nm MM, 80m/300m (Cisco, Dell, Planet kompatibilní) ED1018363
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní)
385,12 Kč bez DPH
466 Kč / KS
ED1018275
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m (HP kompatibilní)
391,74 Kč bez DPH
474 Kč / KS
ED1018273
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní) ED1018251
UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul [SFP modul s SC konektorem]
941,32 Kč bez DPH
1 139 Kč / KS
ED1017388
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
1 198 Kč –10 %
892,56 Kč bez DPH
1 080 Kč / KS
ED839693
Optická spojka vodotěsná, pro 96 svárů, kompletní
1 790 Kč –21 %
1 162,81 Kč bez DPH
1 407 Kč / ks
PNT5099978
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Na dotaz (není skladem)
15 510,74 Kč bez DPH
18 768 Kč / ks
JD119B
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
247,93 Kč bez DPH
300 Kč / ks
517223125
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
247,93 Kč bez DPH
300 Kč / ks
517223124
Zyxel DAC10G-1M, 10G direct attach cable. 1 Meter v2
2 290,91 Kč bez DPH
2 772 Kč / ks
501001035
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, MM Modul, 10G, 2-Pack
974,38 Kč bez DPH
1 179 Kč / ks
526071909
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=
9 423 Kč –15 %
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=
Na dotaz (není skladem)
6 595,04 Kč bez DPH
7 980 Kč / ks
5139010020
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=
8 327 Kč –14 %
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=
Na dotaz (není skladem)
5 939,67 Kč bez DPH
7 187 Kč / ks
5139010019
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
2 314 Kč –6 %
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
Na dotaz (není skladem)
1 788,43 Kč bez DPH
2 164 Kč / ks
5139010018
Cisco SFP-H10GB-CU5M=
2 557 Kč –6 %
1 988,43 Kč bez DPH
2 406 Kč / ks
5139010017
Cisco SFP-H10GB-CU2M=
2 314 Kč –6 %
Cisco SFP-H10GB-CU2M=
Na dotaz (není skladem)
1 788,43 Kč bez DPH
2 164 Kč / ks
5139010016
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
2 314 Kč –6 %
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
Na dotaz (není skladem)
1 788,43 Kč bez DPH
2 164 Kč / ks
5139010015
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
1 704 Kč –6 %
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
Na dotaz (není skladem)
1 326,45 Kč bez DPH
1 605 Kč / ks
5139010014
Cisco SFP-10G-SR-S= (10GBASE-SR SFP Module)
11 446 Kč –16 %
7 960,33 Kč bez DPH
9 632 Kč / ks
5139010013
Cisco SFP-10G-LR-S=
32 490 Kč –15 %
Cisco SFP-10G-LR-S=
Na dotaz (není skladem)
22 739,67 Kč bez DPH
27 515 Kč / ks
5139010011
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
60 536 Kč –16 %
42 096,69 Kč bez DPH
50 937 Kč / ks
5139010010
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)
7 134 Kč –13 %
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)
Na dotaz (není skladem)
5 121,49 Kč bez DPH
6 197 Kč / ks
5139010009
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
7 977 Kč –14 %
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Na dotaz (není skladem)
5 690,08 Kč bez DPH
6 885 Kč / ks
5139010008
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
12 723 Kč –16 %
8 848,76 Kč bez DPH
10 707 Kč / ks
5139010007
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
15 771 Kč –15 %
11 038,84 Kč bez DPH
13 357 Kč / ks
5139010006
Cisco GLC-GE-100FX=
5 785 Kč –14 %
Cisco GLC-GE-100FX=
Na dotaz (není skladem)
4 126,45 Kč bez DPH
4 993 Kč / ks
5139010005
Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP)
6 363 Kč –14 %
4 539,67 Kč bez DPH
5 493 Kč / ks
5139010004
Cisco GLC-FE-100FX=
5 747 Kč –13 %
Cisco GLC-FE-100FX=
Na dotaz (není skladem)
4 126,45 Kč bez DPH
4 993 Kč / ks
5139010003
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
3 300 Kč –7 %
2 532,23 Kč bez DPH
3 064 Kč / ks
5139010002
Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
6 597 Kč –15 %
4 651,24 Kč bez DPH
5 628 Kč / ks
5139010001
ZYXEL Telco50-RJ11 3M (GP)
ZYXEL Telco50-RJ11 3M (GP)
Na dotaz (není skladem)
1 216,53 Kč bez DPH
1 472 Kč / ks
501001034
TP-Link TXC432-CU3M 3M Direct Attach SFP+ Cable 3m
1 395,87 Kč bez DPH
1 689 Kč / ks
517223087
UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
2 581 Kč –9 %
1 950,41 Kč bez DPH
2 360 Kč / ks
526071927
TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+ Module
5 230,58 Kč bez DPH
6 329 Kč / ks
517223085
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
60 536 Kč –16 %
42 096,69 Kč bez DPH
50 937 Kč / ks
51551650
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
379,34 Kč bez DPH
459 Kč / ks
SPM-7100WCIS_OEM
Nahoru
Další produkty