Optické spojky

Nejprodávanější

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m
1 255 Kč –9 %
Původně: 1 255 Kč  (–9 %)
1 148 Kč / KS
(948,76 Kč bez DPH)
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
848 Kč –2 %
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
Skladem (10 ks)
JD094B_OEM
Původně: 848 Kč  (–2 %)
832 Kč / ks
(687,60 Kč bez DPH)
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Skladem (6 ks)
JD092B_OEM
 
475 Kč / ks
(392,56 Kč bez DPH)
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
 
411 Kč / ks
(339,67 Kč bez DPH)
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM, HP compatible
908 Kč –52 %
Původně: 908 Kč  (–52 %)
435 Kč / KS
(359,50 Kč bez DPH)
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible
908 Kč –52 %
Původně: 908 Kč  (–52 %)
435 Kč / KS
(359,50 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]
361 Kč –6 %
Původně: 361 Kč  (–6 %)
340 Kč / KS
(280,99 Kč bez DPH)
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní)
 
448 Kč / KS
(370,25 Kč bez DPH)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
2 706 Kč –9 %
Původně: 2 706 Kč  (–9 %)
2 456 Kč / KS
(2 029,75 Kč bez DPH)
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
 
244 Kč / ks
(201,65 Kč bez DPH)
146 položek celkem

Cena

2052690
12052690

Značky

Položek k zobrazení: 146
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m
1 255 Kč –9 %
948,76 Kč bez DPH
1 148 Kč / KS
ED1017412
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
848 Kč –2 %
687,60 Kč bez DPH
832 Kč / ks
JD094B_OEM
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
392,56 Kč bez DPH
475 Kč / ks
JD092B_OEM
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
339,67 Kč bez DPH
411 Kč / ks
539049412
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM, HP compatible
908 Kč –52 %
359,50 Kč bez DPH
435 Kč / KS
ED1018444
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible
908 Kč –52 %
359,50 Kč bez DPH
435 Kč / KS
ED1018443
TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]
361 Kč –6 %
280,99 Kč bez DPH
340 Kč / KS
ED438048
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní)
370,25 Kč bez DPH
448 Kč / KS
ED1018275
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
201,65 Kč bez DPH
244 Kč / ks
539049419
TP-Link TL-SM5220-3M [3 Meters 10G SFP+ Direct Attach Cable]
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč / KS
ED438569
NOVATRON GLC-GE-100FX/PN00591 (OEM pro Cisco)
4 088 Kč –5 %
3 200 Kč bez DPH
3 872 Kč / ks
51391PN00591
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
8 442 Kč –22 %
5 452,89 Kč bez DPH
6 598 Kč / ks
5139010008
PREMIUMCORD Propojka RJ45 CAT6 8/8 STP KeyStone
42,98 Kč bez DPH
52 Kč / KS
ED496821
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi
1 613,22 Kč bez DPH
1 952 Kč / ks
526071936
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
1 198 Kč –38 %
609,92 Kč bez DPH
738 Kč / KS
ED839693
TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
393,39 Kč bez DPH
476 Kč / ks
5172231292
TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm]
363,64 Kč bez DPH
440 Kč / KS
ED438540
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul
1 554 Kč –3 %
1 249,59 Kč bez DPH
1 512 Kč / ks
517000473
Spojka optických vláken Fibrlok II 2529 pro SM/MM vlákna s ochranou
209,09 Kč bez DPH
253 Kč / ks
PNT509869
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
JW118A
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
40 712 Kč –6 %
31 598,35 Kč bez DPH
38 234 Kč / ks
JD094B
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
186,78 Kč bez DPH
226 Kč / ks
53904901
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
5 879 Kč –5 %
4 594,21 Kč bez DPH
5 559 Kč / ks
526071945
UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO
1 365 Kč –10 %
1 018,18 Kč bez DPH
1 232 Kč / ks
526071942
UBNT UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON
44 982 Kč –13 %
32 428,93 Kč bez DPH
39 239 Kč / ks
526071931
UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
2 581 Kč –16 %
1 789,26 Kč bez DPH
2 165 Kč / ks
526071927
TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km
677,69 Kč bez DPH
820 Kč / ks
5172230876
TP-Link TL-SM5220-1M 1M Direct Attach SFP+ Cable
677,69 Kč bez DPH
820 Kč / ks
5172230872
MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 691 Kč –3 %
1 360,33 Kč bez DPH
1 646 Kč / ks
517000463
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
356,20 Kč bez DPH
431 Kč / ks
517000462
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1 566 Kč –3 %
1 259,50 Kč bez DPH
1 524 Kč / ks
51391PN04948
NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)
8 814 Kč –7 %
6 772,73 Kč bez DPH
8 195 Kč / ks
51391PN03722
2 560 Kč –3 %
2 058,68 Kč bez DPH
2 491 Kč / ks
51391PN03306
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
1 280,17 Kč bez DPH
1 549 Kč / KS
ED1015924
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m
775 Kč –26 %
476,86 Kč bez DPH
577 Kč / KS
ED1015823
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
482,64 Kč bez DPH
584 Kč / KS
ED1015323
MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC
8 199 Kč –5 %
6 405,79 Kč bez DPH
7 751 Kč / KS
ED1017511
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
2 441 Kč –14 %
1 730,58 Kč bez DPH
2 094 Kč / KS
ED703144
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
SPM-7100WCIS_OEM
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
357,02 Kč bez DPH
432 Kč / KS
ED1015322
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
300 Kč –7 %
229,75 Kč bez DPH
278 Kč / ks
517223125
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
300 Kč –7 %
229,75 Kč bez DPH
278 Kč / ks
517223124
TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
420,66 Kč bez DPH
509 Kč / ks
5172231297
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
577,69 Kč bez DPH
699 Kč / KS
ED1015463
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
425,62 Kč bez DPH
515 Kč / ks
526071913
Allied Telesis SPLX10A
3 573 Kč –5 %
Allied Telesis SPLX10A
Skladem (1 ks)
2 797,52 Kč bez DPH
3 385 Kč / ks
50254581
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
1 132,23 Kč bez DPH
1 370 Kč / KS
ED1015397
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m MM Module
360 Kč –6 %
278,51 Kč bez DPH
337 Kč / ks
51722309
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
497 Kč –17 %
341,32 Kč bez DPH
413 Kč / KS
ED1015821
NETGEAR 100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE
12 982 Kč –8 %
9 848,76 Kč bez DPH
11 917 Kč / ks
5180128042
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní) ED1018251
D-Link DEM-QX10Q-LR4 - 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km
58 944 Kč –11 %
43 545,45 Kč bez DPH
52 690 Kč / ks
512024242
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
2 116 Kč –3 %
1 701,65 Kč bez DPH
2 059 Kč / ks
50254571
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
187,60 Kč bez DPH
227 Kč / ks
53904902
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
573,55 Kč bez DPH
694 Kč / KS
ED1017270
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
23 101 Kč –10 %
17 240,50 Kč bez DPH
20 861 Kč / ks
50271322522
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
23 485 Kč –7 %
18 106,61 Kč bez DPH
21 909 Kč / ks
526071946
Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, Green, Punch-down
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / KS
ED58757
Zásuvka NILOÉ 664779 optická bílá
615 Kč –8 %
467,77 Kč bez DPH
566 Kč / KS
10.848.210
Zásuvka BTICINO NT4268ST 1M opt.vlákna
748 Kč –8 %
569,42 Kč bez DPH
689 Kč / KS
10.106.695
Zásuvka BTICINO N4268SC 1M opt.vlákna
729 Kč –8 %
554,55 Kč bez DPH
671 Kč / KS
10.108.507
Zásuvka BTICINO HC4268SC na opt.vlákna
804 Kč –8 %
611,57 Kč bez DPH
740 Kč / KS
10.527.859
SCHNEIDER Adaptér VDIB6072001 SIMPLEX SM
260 Kč –9 %
195,87 Kč bez DPH
237 Kč / KS
11.227.194
Zásuvka BTICINO HS4268SC na opt.vlákna
804 Kč –8 %
611,57 Kč bez DPH
740 Kč / KS
10.527.948
Zásuvka MOZAIC optická 2 x ST duplex
427 Kč –8 %
324,79 Kč bez DPH
393 Kč / KS
10.105.239
LEGRAND Adaptér MOSAIC 78617 2XSC 2M
393 Kč –8 %
299,17 Kč bez DPH
362 Kč / KS
10.105.240
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
5 292 Kč –87 %
566,94 Kč bez DPH
686 Kč / ks
53904920
Optická spojka LC SM duplex
41 Kč –12 %
29,75 Kč bez DPH
36 Kč / ks
PNT509966
Optická spojka SC SM duplex
27 Kč –11 %
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT509964
Optická spojka SC MM simplex
16,53 Kč bez DPH
20 Kč / ks
PNT509963
Optická spojka SC SM simplex
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / ks
PNT509962
Optická spojka ST SM simplex
19,01 Kč bez DPH
23 Kč / ks
PNT509960
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
252,89 Kč bez DPH
306 Kč / ks
JD119B_OEM
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
249,59 Kč bez DPH
302 Kč / ks
JD118B_OEM
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
848 Kč –2 %
687,60 Kč bez DPH
832 Kč / ks
J9151A_OEM
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
252,89 Kč bez DPH
306 Kč / ks
J4859C_OEM
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
249,59 Kč bez DPH
302 Kč / ks
J4858C_OEM
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, long reach, AXM762
26 257 Kč –8 %
19 916,53 Kč bez DPH
24 099 Kč / ks
518012803
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
3 450 Kč –3 %
2 774,38 Kč bez DPH
3 357 Kč / ks
517000480
SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
1 861 Kč –3 %
1 497,52 Kč bez DPH
1 812 Kč / ks
51392310G17
SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco
885 Kč –1 %
724,79 Kč bez DPH
877 Kč / ks
51392310G09
SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco
1 721 Kč –3 %
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč / ks
51392310G08
SFPplus 10G Cable 5M Cisco
1 490 Kč –3 %
1 197,52 Kč bez DPH
1 449 Kč / ks
51392310G05
SFPplus 10G Cable 1M Cisco
652 Kč –1 %
533,88 Kč bez DPH
646 Kč / ks
51392310G01
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco
438,02 Kč bez DPH
530 Kč / ks
5139221G13
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco
477,69 Kč bez DPH
578 Kč / ks
5139221G07
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco
477,69 Kč bez DPH
578 Kč / ks
5139221G06
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco
267,77 Kč bez DPH
324 Kč / ks
5139221G01
NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)
2 063 Kč –3 %
1 659,50 Kč bez DPH
2 008 Kč / ks
51391PN07080
NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)
2 063 Kč –0 %
1 704,13 Kč bez DPH
2 062 Kč / ks
51391PN02995
ZYXEL SFP SC Bidirectional, 20km,10pcs
32 147 Kč –8 %
24 459,50 Kč bez DPH
29 596 Kč / ks
501001009
ZYXEL SFP LC Bidirectional, 20km,10pcs
27 261 Kč –8 %
20 741,32 Kč bez DPH
25 097 Kč / ks
501001008
ZYXEL SFP SC Bidirectional, 20km,10pcs
39 193 Kč –8 %
29 820,66 Kč bez DPH
36 083 Kč / ks
501001007
ZYXEL SFP LC Bidirectional, 20km,10pcs
31 352 Kč –8 %
23 854,55 Kč bez DPH
28 864 Kč / ks
501001006
Nahoru
Další produkty