Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 3m SM

Kód: PNT509892
93 Kč / ks 76,86 Kč bez DPH
Skladem (50 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

KABELY A DRÁTY STŘÍHANÉ NA MÍRU NELZE OBJEDNAT NA DOBÍRKU, NELZE STORNOVAT A NELZE VRÁTIT DO 14 DNŮ.

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-SC.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: LC-SC
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 3 m
Typ optického kabelu: SM

Kód produktu: PNT509892
Part no.: 213541030
EAN: 509892

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické
Dodavatel: PENTA CZ s.r.o