Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 15 m SM

Kód: PNT50988221
134 Kč / ks 110,74 Kč bez DPH
Skladem (50 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

KABELY A DRÁTY STŘÍHANÉ NA MÍRU NELZE OBJEDNAT NA DOBÍRKU, NELZE STORNOVAT A NELZE VRÁTIT DO 14 DNŮ.

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 15 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Specifikace:


Propojovací kabel: simplex
Konektor: LC-LC
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 15 m
Typ optického kabelu: SM
Typ broušení: UPC

Kód produktu: PNT50988221
Part no.: 50988221
EAN: 50988221

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické
Dodavatel: PENTA CZ s.r.o