Převodníky rozhraní

Nejprodávanější

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
 
1 986 Kč / KS
(1 641,32 Kč bez DPH)
Detail
Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48
 
2 137 Kč / KS
(1 766,12 Kč bez DPH)
Detail
Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48
 
3 002 Kč / KS
(2 480,99 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link TL-PoE10R [Splitter PoE]
 
339 Kč / KS
(280,17 Kč bez DPH)
Detail
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
 
1 492 Kč / KS
(1 233,06 Kč bez DPH)
Detail
PREMIUMCORD Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink
 
700 Kč / KS
(578,51 Kč bez DPH)
Detail
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
 
3 192 Kč / KS
(2 638,02 Kč bez DPH)
Detail
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
 
1 492 Kč / KS
(1 233,06 Kč bez DPH)
Detail
32 položek celkem

Cena

33917236
133917236

Značky

Položek k zobrazení: 32
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
1 641,32 Kč bez DPH
1 986 Kč / KS
ED1018155
Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48
1 766,12 Kč bez DPH
2 137 Kč / KS
ED1017459
Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48
2 480,99 Kč bez DPH
3 002 Kč / KS
ED1017458
TP-Link TL-PoE10R [Splitter PoE]
280,17 Kč bez DPH
339 Kč / KS
ED438042
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018435
PREMIUMCORD Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink ED496795
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
2 638,02 Kč bez DPH
3 192 Kč / KS
ED1018311
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018334
TP-Link TL-MC1400 (v2) [14slotové rackové šasi]
4 950,41 Kč bez DPH
5 990 Kč / KS
ED320491
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)
1 680,99 Kč bez DPH
2 034 Kč / KS
ED1018269
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
1 321,49 Kč bez DPH
1 599 Kč / KS
ED1046501
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP
2 185,95 Kč bez DPH
2 645 Kč / KS
ED1017173
Planet POE-173 Ultra Poe injektor napájení po ethernetu IEEE802.3at/af, 60W, Gigabit
1 707 Kč –1 %
1 396,69 Kč bez DPH
1 690 Kč / KS
ED1018374
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
3 016 Kč –5 %
2 365,29 Kč bez DPH
2 862 Kč / KS
ED1018343
TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]
470,25 Kč bez DPH
569 Kč / KS
ED320493
TP-LINK MC220L převodník, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
471,90 Kč bez DPH
571 Kč / ks
AGM34558
TP-LINK MC200CM převodník , 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)
860,33 Kč bez DPH
1 041 Kč / ks
AGM34557
TP-LINK MC111CS převodník WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - 5V
695,87 Kč bez DPH
842 Kč / ks
AGM34562
TP-LINK MC110CS převodník, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)
695,87 Kč bez DPH
842 Kč / ks
AGM34561
TP-LINK MC210CS převodník , 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)
860,33 Kč bez DPH
1 041 Kč / ks
AGM34559
TP-LINK MC112CS převodník WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)
695,87 Kč bez DPH
842 Kč / ks
AGM34556
Modul SIMATIC 6GK1503-2CB00
26 137 Kč –34 %
14 244,63 Kč bez DPH
17 236 Kč / KS
11.124.354
Konektor XB5PUSB3
768 Kč –12 %
557,02 Kč bez DPH
674 Kč / KS
11.216.268
Konektor XB5PRJ45
768 Kč –12 %
Konektor XB5PRJ45
Na objednávku
557,02 Kč bez DPH
674 Kč / KS
11.216.269