SanDisk MicroSDXC karta 256GB Ultra (150 MB/s, A1 Class 10 UHS-I) + adaptér
Kód: ED493432Detailní popis produktu
SanDisk Ultra microSDXC
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 256GB |
| Compatibility | Compatible with microSDHC and microSDXC supporting host devices |
| Dimensions (L x W x H) | 1.02 x 14.99 x 10.92mm |
| Sequential Read Performance | Up to 150MB/s |
Kód produktu: ED493432
Part no.: SDSQUAC-256G-GN6MA
EAN: 619659200565
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paměťové karty |
|---|---|
| EAN: | 619659200565 |
| Typ karty: | Micro SDXC |
| Kapacita uložiště: | 256 GB |
| Adaptér: | Ano |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
