SHELLY Elektroměr Shelly Pro 3EM 120A 3-fázový, 1xRJ45, vč. 3 svorek, 120A, WiFi, LAN
Kód: 11.666.425Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Shelly Pro 3EM (The Device) je třífázový elektroměr montovatelný na DIN lištu. Díky přesnosti měření aktivní energie 1 % lze Shelly Pro 3EM použít k individuálnímu sledování spotřeby jakýchkoli domácích spotřebičů, elektrických obvodů a kancelářských zařízení.
- ovládání přes Wi-fi,
- montáž na DIN lištu,
- připojení přes Bluetooth, LAN,
- monitoring spotřeby energie,
- využití při ovládání širokého spektra spotřebičů
| Barva | Bílá |
| Bez nulového vodiče | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Hmotnost | 62 g |
| KNX/IP | Ne |
| LAN | Ano |
| Podpora LoRa AddOn | Ne |
| Materiál | Plast |
| Matter | Ne |
| Max. měřený proud jedné fáze | 120 A |
| Max. měřený proud všech fází | 360 A |
| Max. počet měřených fází | 3 |
| Max. průměr vodiče přes měříci svorku | 15 mm |
| Měření spotřeby | Ano |
| Napájecí napětí | 100 - 260 V |
| Podpora Add-on | Ano |
| Průřez vodiče vstup | 0,5 - 2,5 mm² |
| Rozměr | 94x19x69 mm |
| Spotřeba energie | 3 W |
| Typ napájecího napěti | AC |
| Wi-Fi | Ano |
| Zigbee | Ne |
| Způsob montáže | Na DIN lištu |
| Z-Wave | Ne |
Kód produktu: 11.666.425
EAN: 3800235268100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroměry, HDO |
|---|---|
| EAN: | 3800235268100 |
| Dodavatel: | Elfetex |
