SIEMENS Relé monitorovací, digitální, pro monitorování chybových proudů (s měřicím transformátorem proudu 3UL23)

Kód: 11.298.129
3 999 Kč –7 %
SIEMENS Relé monitorovací, digitální, pro monitorování chybových proudů (s měřicím transformátorem proudu 3UL23)
3 999 Kč –7 % 3 719 Kč / ks 3 073,55 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
digitální monitorovací relé pro monitorování svodového proudu (s měřicím transformátorem proudu 3UL23) nastavitelný rozsah 0,03...40 A odděleně pro varovnou mez a hodnotu vypínání napájecí napětí AC/DC 24 .. 240 V, 50 .. 60 Hz rozběh a zpožděné vypínání 0,1 až 20 s vypínací hystereze až 50 % výstražná hystereze 5 % pevná šířka 22,5 mm, 2 přepínací kontakty s nebo bez paměti poruch šroubová svorka digitálně nastavitelné relé pro monitorování svodového proudu SIRIUS 3UG4 pro monitorování svodových proudů strojních zařízení, např. vlivem usazenin prachu, vlhkosti, porézních kabelů nebo kapacitních svodových proudů. Celosvětové použití díky zvětšenému napájecímu napětí a mezinárodním certifikátům. Rychlé uvedení do provozu je možné díky parametrizaci řízené pomocí nabídky a díky indikaci skutečných hodnot kvůli určení limitních hodnot. Přístroj má permanentní indikaci skutečné hodnoty nebo typu chyby, vysokou přesnost měření a permanentní autokontrolu. Výměna přístroje je díky odnímatelným svorkám možná bez nového zapojování. Spolehlivá diagnostika strojního zařízení díky jednoznačným chybovým hlášením na displeji a připojitelné paměti chyb. Vysoká flexibilita a úspora místa díky konstrukci příslušného převodníku 3UL23 uvnitř nebo vně skříňového rozvaděče. Vedle techniky se šroubovou svorkou jsou k dispozici též přístroje průchozí s pružinovou svorkou pro rychlé, bezúdržbové připojení, odolné proti chvění. Volitelně jsou k dostání s rozhraním IO-Link. Upozornění: Potřebný součtový transformátor proudu 3UL23 objednávejte zvlášť. Další rozsáhlé příslušenství jako např. označovací štítky přístroje, zásuvné patky a krytky je jednotné pro všechna relé.
Kód produktu: 11.298.129
EAN: 4011209912502

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřící, kontrolní a proudová relé
Dny do doručení: 14
Dodavatel: Elfetex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení