Vogel's TVM 1423, TV rameno pro obrazovky 32-65'', 25 kg
Kód: 9870075989Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
Nástěnné rameno s náklonem pro TV s úhlopříčkou 32-65 palců
Rádi byste si svůj televizor užívali naplno, i když nesedíte přímo před ním? Tento nástěnný držák televizoru QUICK Full-Motion vám to umožní. Držák můžete otočit o 120° a naklonit o 15°. A nebojte se, pokud nejste tak šikovní. Instalace držáku je velmi snadná. TV můžete bezpečně připevnit na stěnu za 30 minut. TVM 1423 je vhodný pro televizory s úhlopříčkou 32 až 65 palců a hmotností do 25 kg.
Snadná instalace ve třech krocích
Díky jedinečnému systému EasyFIX™ vyžaduje instalace nástěnného držáku televizoru QUICK Full-Motion pouhé tři kroky. Dokonalá montáž televizoru vám nezabere více než 30 minut. Je televizor namontován trochu nakřivo? Žádný strach. I po instalaci můžete TV snadno narovnat.
Pohodlí držáku Vogel
Díky společnosti Vogel's je instalace TV držáku snadná ve všech ohledech. Součástí standardní výbavy je vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower. V balení naleznete také vodováhu a stahovací pásku na kabely, která slouží k pevnému a bezpečnému svázání kabelů. Pro snadné vyznačení prvního vrtacího otvoru můžete použít naši bezplatnou aplikaci DrillRight™ AR. Všechny základní pokyny k instalaci jsou přehledně vysvětleny ve stručném průvodci instalací. A pokud chcete, můžete si také prohlédnout podrobný návod nebo instalační video online DrillRight™ AR.
100% bezpečný
Pokud jde o bezpečnost, společnost Vogel's nedělá žádné kompromisy. Každý nástěnný držák televizoru QUICK Full-Motion má certifikát TÜV a splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky. Všechny naše držáky jsou také testovány na trojnásobek své maximální nosnosti. Můžete si tak být jisti, že je váš televizor připevněn 100% bezpečně. Ne nadarmo na držák dostanete pětiletou záruku.
DrillRight™ AR aplikace pro Android
DrillRight™ AR aplikace pro iOS
Kód produktu: 9870075989
Part no.: TVM 1423
EAN: 8712285349249
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV technika |
|---|---|
| EAN: | 8712285349249 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Nosnost držáku přesná (kg): | 25 kg |
| Nosnost držáku (kg): | od 16kg do 25kg |
| Rozměr VESA uchycení: | 400 x 400 mm |
| Určení držáku: | Nástěnný |
| Počet monitorů k uchycení: | 1 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
