Cisco

Cena

545124117
1545124117
108 položek celkem
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
3 048 Kč –2 %
2 480,17 Kč bez DPH
3 001 Kč / ks
5139010002
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 1G, Network Essentials, C9200L-24T-4G-E
26 154 Kč –17 %
18 003,31 Kč bez DPH
21 784 Kč / ks
51320101HW3
Catalyst C1000-16P-2G-L, 16x 10/100/1000 Ethernet PoE+ ports and 120W PoE budget, 2x 1G SFP uplinks
15 530 Kč –17 %
10 690,91 Kč bez DPH
12 936 Kč / ks
51320000HW012
Cisco switch SG350-28 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
20 975 Kč –48 %
9 097,52 Kč bez DPH
11 008 Kč / KS
ED839330
Cisco switch SG220-26, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
9 851 Kč –44 %
4 545,45 Kč bez DPH
5 500 Kč / KS
ED839323
Cisco switch SG250-50-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45 REFRESH
15 803 Kč –39 %
7 908,26 Kč bez DPH
9 569 Kč / KS
ED839455
Cisco switch SG350-28-RF 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
12 580 Kč –43 %
5 895,87 Kč bez DPH
7 134 Kč / KS
ED839352
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-48P-4X-E
86 377 Kč –17 %
59 454,55 Kč bez DPH
71 940 Kč / ks
51320101HW7
Cisco Bussiness switch CBS350-16P-E-2G-EU
14 749 Kč –17 %
10 152,89 Kč bez DPH
12 285 Kč / ks
51314S1309
Cisco SG110D-05 - nový nástupce cbs110
1 395 Kč –13 %
1 004,13 Kč bez DPH
1 215 Kč / ks
513014554
Cisco VPN Router RV345P-K9-G5, 16x GbE LAN (8x PoE), 2x GbE WAN, 2x USB
23 392 Kč –45 %
10 596,69 Kč bez DPH
12 822 Kč / KS
ED839320
Cisco SG350-10SFP-K9-EU
9 323 Kč –17 %
6 417,36 Kč bez DPH
7 765 Kč / ks
513015461
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
1 198 Kč –20 %
795,04 Kč bez DPH
962 Kč / KS
ED839693
Cisco switch SG250-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
13 308 Kč –50 %
5 485,95 Kč bez DPH
6 638 Kč / KS
ED839326
Cisco switch SG250X-24-RF, 24x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+, REFRESH
16 011 Kč –41 %
7 839,67 Kč bez DPH
9 486 Kč / KS
ED839557
Cisco switch SG110D-08HP-RF, 8x10/100/1000, PoE, REFRESH
3 327 Kč –43 %
1 562,81 Kč bez DPH
1 891 Kč / KS
ED839377
Catalyst C9115AXI-EWC-E
13 860 Kč –17 %
9 541,32 Kč bez DPH
11 545 Kč / ks
51320100HW0040
Cisco switch SG350-10MP 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
16 817 Kč –50 %
6 953,72 Kč bez DPH
8 414 Kč / KS
ED839456
Cisco switch SG220-50-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
12 217 Kč –41 %
5 983,47 Kč bez DPH
7 240 Kč / KS
ED839485
Cisco switch SG250-08HP-RF, 8x10/100/1000, PoE, REFRESH
5 173 Kč –43 %
2 425,62 Kč bez DPH
2 935 Kč / KS
ED839552
Cisco switch SX350X-08. 6x10GbE, 2x10GbE SFP+/RJ-45 - REFRESH
26 823 Kč –36 %
14 273,55 Kč bez DPH
17 271 Kč / KS
ED839836
Cisco switch SG250X-48-RF, 48x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+, REFRESH
26 616 Kč –44 %
12 245,45 Kč bez DPH
14 817 Kč / KS
ED839559
Cisco switch SG350X-24-RF, 24x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+, REFRESH
18 818 Kč –44 %
8 658,68 Kč bez DPH
10 477 Kč / KS
ED839498
Cisco Unified IP Phone 6901, arctic white
2 877 Kč –15 %
2 017,36 Kč bez DPH
2 441 Kč / ks
515569252
Cisco Bussiness switch CBS110-24PP-EU
8 230 Kč –17 %
5 666,12 Kč bez DPH
6 856 Kč / ks
51314S1107
Cisco switch SG250-18-RF, 16x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
3 132,23 Kč bez DPH
3 790 Kč / KS
ED839554
Cisco switch SG220-50P-RF 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
24 458 Kč –44 %
11 254,55 Kč bez DPH
13 618 Kč / KS
ED839486
Cisco switch SG110-24HP, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
12 789 Kč –39 %
6 411,57 Kč bez DPH
7 758 Kč / KS
ED1014390
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
14 769 Kč –15 %
10 352,07 Kč bez DPH
12 526 Kč / ks
5139010006
CISCO Meraki GO - GS110-8P 8-Port PoE switch
6 949 Kč –4 %
5 493,39 Kč bez DPH
6 647 Kč / ks
5135MG003
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000
2 158 Kč –39 %
1 089,26 Kč bez DPH
1 318 Kč / KS
ED1014384
Cisco ASA 5506-X Firewall Edition bezpečnostní zařízení, 8 portů GbE - REFRESH
15 518 Kč –44 %
7 139,67 Kč bez DPH
8 639 Kč / KS
ED839920
Cisco switch SX350X-24, 20x10GbE, 4x10GbE SFP+/RJ-45 REFRESH
75 738 Kč –36 %
40 300 Kč bez DPH
48 763 Kč / KS
ED839830
Cisco switch SX550X-16FT, 8x10GbE, 8xSFP+
64 952 Kč –20 %
43 064,46 Kč bez DPH
52 108 Kč / KS
ED839756
Cisco switch SG250-08-RF, 8x10/100/1000, REFRESH
2 781 Kč –33 %
1 550,41 Kč bez DPH
1 876 Kč / KS
ED839553
Cisco switch SG350-52P-RF 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
35 088 Kč –44 %
16 142,98 Kč bez DPH
19 533 Kč / KS
ED839495
Cisco switch SG220-26-RF, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45 REFRESH
5 900 Kč –43 %
2 767,77 Kč bez DPH
3 349 Kč / KS
ED839466
Cisco switch SG550X-48-RF, 48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+, REFRESH
87 251 Kč –44 %
40 138,02 Kč bez DPH
48 567 Kč / KS
ED839411
Cisco switch SF110D-16HP-RF, 16x10/100 PoE, REFRESH
3 899 Kč –32 %
2 183,47 Kč bez DPH
2 642 Kč / KS
ED839373
Cisco switch SG250-50P-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
30 565 Kč –47 %
13 424,79 Kč bez DPH
16 244 Kč / KS
ED839556
Cisco switch SG350X-24MP-RF, 24x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+, PoE, REFRESH
34 959 Kč –44 %
16 084,30 Kč bez DPH
19 462 Kč / KS
ED839499
Cisco switch SG250-50HP-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
21 833 Kč –44 %
10 047,11 Kč bez DPH
12 157 Kč / KS
ED839555
Cisco switch SF110-16-RF, 16x10/100, REFRESH
1 534 Kč –24 %
965,29 Kč bez DPH
1 168 Kč / KS
ED839403
Cisco SX550X-12F 10x10 GE SFP+2x10 GE combo
46 805 Kč –17 %
32 217,36 Kč bez DPH
38 983 Kč / ks
513016370
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
910 Kč –36 %
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
Na dotaz (není skladem)
478,51 Kč bez DPH
579 Kč / KS
ED1014375
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH
1 560 Kč –41 %
754,55 Kč bez DPH
913 Kč / KS
ED839369
Cisco switch SF110-24-RF, 24x10/100, REFRESH
1 742 Kč –24 %
1 098,35 Kč bez DPH
1 329 Kč / KS
ED839350
Cisco SX350X-24F-K9-EU
61 663 Kč –17 %
Cisco SX350X-24F-K9-EU
Skladem (1 ks)
42 442,98 Kč bez DPH
51 356 Kč / ks
51301633891
Cisco switch SG250X-48P-RF, 48x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+, PoE, REFRESH
37 506 Kč –44 %
17 255,37 Kč bez DPH
20 879 Kč / KS
ED839560
Cisco switch SF350-24-RF, 24x10/100, 2xGbE SFP/RJ-45, 2xSFP, REFRESH
2 044,63 Kč bez DPH
2 474 Kč / KS
ED839405
Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH
5 173 Kč –36 %
2 753,72 Kč bez DPH
3 332 Kč / KS
ED839415
Cisco WiFi AP AC/N Dual Rad. with PoE, WAP361-E-K9
6 125 Kč –15 %
4 292,56 Kč bez DPH
5 194 Kč / ks
5130037525
Cisco switch SG350-28SFP-RF 24xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
21 261 Kč –43 %
9 938,02 Kč bez DPH
12 025 Kč / KS
ED839491
Cisco Bussiness switch CBS350-24FP-4X-EU
34 854 Kč –17 %
23 990,91 Kč bez DPH
29 029 Kč / ks
51314S1319
Cisco Bussiness switch CBS350-24T-4G-EU
12 700 Kč –17 %
8 742,98 Kč bez DPH
10 579 Kč / ks
51314S1311
Cisco Bussiness switch CBS350-8FP-E-2G-EU
9 727 Kč –17 %
6 695,87 Kč bez DPH
8 102 Kč / ks
51314S1305
Cisco Bussiness switch CBS350-8P-E-2G-EU
8 044 Kč –17 %
5 537,19 Kč bez DPH
6 700 Kč / ks
51314S1303
Cisco Bussiness switch CBS350-8P-2G-EU
9 540 Kč –17 %
6 566,94 Kč bez DPH
7 946 Kč / ks
51314S1302
Cisco Bussiness switch CBS250-48P-4X-EU
32 140 Kč –17 %
22 123,14 Kč bez DPH
26 769 Kč / ks
51314S1218
Cisco Bussiness switch CBS250-48T-4X-EU
25 969 Kč –17 %
17 875,21 Kč bez DPH
21 629 Kč / ks
51314S1217
Cisco Bussiness switch CBS250-24FP-4X-EU
28 267 Kč –17 %
19 457,02 Kč bez DPH
23 543 Kč / ks
51314S1216
Cisco Bussiness switch CBS250-24FP-4G-EU
19 985 Kč –17 %
13 756,20 Kč bez DPH
16 645 Kč / ks
51314S1210
Cisco Bussiness switch CBS250-8FP-E-2G-EU
7 296 Kč –17 %
5 022,31 Kč bez DPH
6 077 Kč / ks
51314S1204
Cisco Bussiness switch CBS250-8P-E-2G-EU
6 841 Kč –17 %
4 709,92 Kč bez DPH
5 699 Kč / ks
51314S1203
Cisco Bussiness switch CBS250-8PP-E-2G-EU
6 308 Kč –15 %
4 420,66 Kč bez DPH
5 349 Kč / ks
51314S1202
Cisco Bussiness switch CBS110-24T-EU
5 480 Kč –15 %
3 840,50 Kč bez DPH
4 647 Kč / ks
51314S1106
Cisco Bussiness switch CBS110-16PP-EU
5 826 Kč –15 %
4 084,30 Kč bez DPH
4 942 Kč / ks
51314S1105
Cisco Bussiness switch CBS110-16T-EU
3 971 Kč –15 %
2 784,30 Kč bez DPH
3 369 Kč / ks
51314S1104
Cisco Bussiness switch CBS110-8PP-D-EU
3 480 Kč –15 %
2 438,84 Kč bez DPH
2 951 Kč / ks
51314S1103
Cisco Bussiness switch CBS110-8T-D-EU
1 445 Kč –13 %
1 040,50 Kč bez DPH
1 259 Kč / ks
51314S1102
Cisco Bussiness switch CBS110-5T-D-EU
1 366 Kč –13 %
983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč / ks
51314S1101
Catalyst C1000-48FP-4G-L, 48x 10/100/1000 Ethernet PoE+ ports and 740W PoE budget, 4x 1G SFP uplinks
149 025 Kč –17 %
102 576,03 Kč bez DPH
124 117 Kč / ks
51320000HW025
Cisco SX550X-24FT 12x 10 GE copper ports 12x 10 GE SFP+
93 875 Kč –17 %
64 615,70 Kč bez DPH
78 185 Kč / ks
513016373
Cisco SG250X-24P-K9-EU - nový nástupce CBS250
20 662 Kč –17 %
14 221,49 Kč bez DPH
17 208 Kč / ks
51301633802
CISCO Meraki GO - GR60-HW router
4 125 Kč –3 %
3 319,83 Kč bez DPH
4 017 Kč / ks
5135MG103
CISCO Meraki GO - GR10-HW router
3 018 Kč –3 %
2 428,93 Kč bez DPH
2 939 Kč / ks
5135MG102
CISCO Meraki GO - GS110-48P 48-Port PoE switch
22 384 Kč –4 %
17 695,87 Kč bez DPH
21 412 Kč / ks
5135MG007
CISCO Meraki GO - GS110-48 48-Port switch
17 405 Kč –4 %
13 758,68 Kč bez DPH
16 648 Kč / ks
5135MG006
CISCO Meraki GO - GS110-24 24-Port switch
9 936 Kč –4 %
7 855,37 Kč bez DPH
9 505 Kč / ks
5135MG004
CISCO Meraki GO - GS110-8 8-Port switch
5 704 Kč –3 %
4 591,74 Kč bez DPH
5 556 Kč / ks
5135MG002
Cisco Business CBW 143AC Wireless Extender-Wall Plate
3 609 Kč –15 %
2 529,75 Kč bez DPH
3 061 Kč / ks
51312M003
Cisco Business CBW 142AC Wireless Extender-Wall Plug
2 647 Kč –15 %
1 855,37 Kč bez DPH
2 245 Kč / ks
51312M002
Cisco Business CBW 141AC Wireless Extender-Desktop
5 480 Kč –15 %
3 840,50 Kč bez DPH
4 647 Kč / ks
51312M001
Cisco WAP581-E-K9
9 687 Kč –17 %
Cisco WAP581-E-K9
Skladem (2 ks)
6 667,77 Kč bez DPH
8 068 Kč / ks
5130037916
Cisco Business CBW 145AC Access Point- Wall Plate
3 370 Kč –15 %
2 361,98 Kč bez DPH
2 858 Kč / ks
51311W0004
Cisco Business CBW 140AC Access Point
3 006 Kč –15 %
2 106,61 Kč bez DPH
2 549 Kč / ks
51311W0001
Cisco IP Phone CP-8851-3PCC-K9=
6 622 Kč –17 %
4 558,68 Kč bez DPH
5 516 Kč / ks
5155753
Cisco IP Conference Phone CP-7832-3PCC-K9=
10 712 Kč –17 %
7 373,55 Kč bez DPH
8 922 Kč / ks
5155735
Cisco CP-PWR-CUBE-4=
Cisco CP-PWR-CUBE-4=
Skladem (1 ks)
801,65 Kč bez DPH
970 Kč / ks
515560381
Cisco WS-C2960X-48TS-L, 48xGigE, 4x SFP, LAN Base
104 286 Kč –17 %
71 781,82 Kč bez DPH
86 856 Kč / ks
51551685
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials, C9200L-24T-4X-E
55 100 Kč –17 %
37 926,45 Kč bez DPH
45 891 Kč / ks
51320101HW91
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials, C9200L-48T-4X-E
77 629 Kč –17 %
53 433,06 Kč bez DPH
64 654 Kč / ks
51320101HW9
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 1G, Network Essentials, C9200L-48T-4G-E
45 099 Kč –17 %
31 042,98 Kč bez DPH
37 562 Kč / ks
51320101HW5
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-24P-4X-E
45 356 Kč –17 %
31 219,01 Kč bez DPH
37 775 Kč / ks
51320101HW4
Catalyst C1000-24T-4X-L, 24x 10/100/1000 Ethernet ports, 4x 10G SFP+ uplinks
30 879 Kč –17 %
21 255,37 Kč bez DPH
25 719 Kč / ks
51320000HW030
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 108 položek celkem