Cisco

Cena

996268780
1996268780
63 položek celkem
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
990,08 Kč bez DPH
1 198 Kč
ED839693
Cisco switch SG350-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
12 748,76 Kč bez DPH
15 426 Kč
ED839329
Cisco switch SG220-26, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
4 508,26 Kč bez DPH
5 455 Kč
ED839323
Cisco switch SG550X-48, 48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+
55 638,02 Kč bez DPH
67 322 Kč
ED839315
Cisco WAP150, Dual Radio 802.11n Access Point, PoE (EU), 802.11a/b/g/n/ac
6 163,64 Kč bez DPH
7 458 Kč
ED839266
Cisco switch SG110-24HP, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
11 572,73 Kč bez DPH
14 003 Kč
ED1014390
Cisco switch SG112-24, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
5 245,45 Kč bez DPH
6 347 Kč
ED1014389
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000
1 952,07 Kč bez DPH
2 362 Kč
ED1014384
Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000
1 764,46 Kč bez DPH
2 135 Kč
ED1014383
Cisco switch SF110-16, 16x10/100
2 305,79 Kč bez DPH
2 790 Kč
ED1014379
7 056,20 Kč bez DPH
8 538 Kč
ED839780
8 938,02 Kč bez DPH
10 815 Kč
ED839763
ED839635
Cisco Meraki MR33-HW - Bezdrátový access point - 802.11ac Wave 2 - 36 měsíců licence
25 567,77 Kč bez DPH
30 937 Kč
ED839626
Cisco Meraki MR20-HW - Bezdrátový access point - 802.11ac Wave 2 - 36 měsíců licence
14 089,26 Kč bez DPH
17 048 Kč
ED839625
Cisco switch SG350-52MP 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
33 376,03 Kč bez DPH
40 385 Kč
ED839492
Cisco switch SG350-10MP 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
15 218,18 Kč bez DPH
18 414 Kč
ED839456
Cisco switch SG250-50P, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
46 101,65 Kč bez DPH
55 783 Kč
ED839426
Cisco switch SG250-26HP, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
18 817,36 Kč bez DPH
22 769 Kč
ED839423
Cisco switch SG350-28MP, 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
37 234,71 Kč bez DPH
45 054 Kč
ED839359
Cisco switch SF350-24P, 24x10/100, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
18 770,25 Kč bez DPH
22 712 Kč
ED839355
Cisco switch SG350-10, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
7 880,17 Kč bez DPH
9 535 Kč
ED839348
Cisco switch SG250-50, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
23 827,27 Kč bez DPH
28 831 Kč
ED839424
Cisco switch SF110-24, 24x10/100
2 611,57 Kč bez DPH
3 160 Kč
ED1014381
Cisco switch SG350-28MP, 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE - poškozený obal
12 146,28 Kč bez DPH
14 697 Kč
ED839748
Cisco switch SG110D-08HP, 8x10/100/1000, PoE
5 033,06 Kč bez DPH
6 090 Kč
ED1014385
21 169,42 Kč bez DPH
25 615 Kč
ED839320
222 132,23 Kč bez DPH
268 780 Kč
ED839754
114 242,15 Kč bez DPH
138 233 Kč
ED839753
88 839,67 Kč bez DPH
107 496 Kč
ED839752
82 300 Kč bez DPH
99 583 Kč
ED839759
70 539,67 Kč bez DPH
85 353 Kč
ED839758
70 539,67 Kč bez DPH
85 353 Kč
ED839757
47 018,18 Kč bez DPH
56 892 Kč
ED839756
Cisco switch SG350-52P 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
52 922,31 Kč bez DPH
64 036 Kč
ED839494
Cisco switch SG350-28SFP 24xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
14 632,23 Kč bez DPH
17 705 Kč
ED839490
Cisco VPN Router RV340W-E-K9-G5, 4xGbE LAN, 2xGbE WAN, 2,4 GHz + 5 GHz WiFi, 2xUSB
17 406,61 Kč bez DPH
21 062 Kč
ED839319
Cisco switch SG350XG-24F, 22xSFP+, 2x10GbE SFP+/RJ-45
49 394,21 Kč bez DPH
59 767 Kč
ED839267
Cisco switch SF110D-08, 8x10/100
1 153,72 Kč bez DPH
1 396 Kč
ED1014376
Cisco switch SG550X-24, 24x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+
38 018,18 Kč bez DPH
46 002 Kč
ED839438
Cisco switch SG250-08, 8x10/100/1000
4 187,60 Kč bez DPH
5 067 Kč
ED839353
Cisco switch SG350-52 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
33 517,36 Kč bez DPH
40 556 Kč
ED839365
Cisco switch SX550X-12F, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 10xSFP+
44 690,08 Kč bez DPH
54 075 Kč
ED839755
Cisco switch SG250-26, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
11 549,59 Kč bez DPH
13 975 Kč
ED839327
Cisco switch SG250X-48, 48x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+
40 150,41 Kč bez DPH
48 582 Kč
ED839419
Cisco switch SG350XG-2F10, 10x10GbE, 2xSFP+
81 882 Kč –6 %
63 460,33 Kč bez DPH
76 787 Kč
ED839270
Cisco switch SG250X-24P, 24x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+, PoE
20 283 Kč –6 %
15 719,01 Kč bez DPH
19 020 Kč
ED839418
Cisco switch SG350-28P 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
34 265 Kč –6 %
26 555,37 Kč bez DPH
32 132 Kč
ED839331
Cisco switch SG350-28 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
24 492 Kč –6 %
18 981,82 Kč bez DPH
22 968 Kč
ED839330
Cisco switch SG250-26P, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
30 259 Kč –6 %
23 450,41 Kč bez DPH
28 375 Kč
ED839328
Cisco switch SG250-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
15 539 Kč –6 %
12 043,80 Kč bez DPH
14 573 Kč
ED839326
Cisco switch SG220-50, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
23 764 Kč –6 %
18 417,36 Kč bez DPH
22 285 Kč
ED839325
Cisco switch SF110D-16HP, 16x10/100, PoE
9 044 Kč –6 %
7 009,09 Kč bez DPH
8 481 Kč
ED1014380
Cisco switch SF110D-16, 16x10/100
2 520 Kč –6 %
1 952,07 Kč bez DPH
2 362 Kč
ED1014378
Cisco switch SF110D-08HP, 8x10/100, PoE
5 160 Kč –6 %
3 999,17 Kč bez DPH
4 839 Kč
ED1014377
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
1 063 Kč –6 %
823,14 Kč bez DPH
996 Kč
ED1014375
Cisco switch SF350-48MP-RF, 48x10/100, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
18 607 Kč –6 %
14 420,66 Kč bez DPH
17 449 Kč
ED839477
Cisco switch SG220-50P 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
24 323 Kč –6 %
18 850,41 Kč bez DPH
22 809 Kč
ED839463
Cisco switch SG250-50HP, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
42 490 Kč –6 %
32 929,75 Kč bez DPH
39 845 Kč
ED839425
Cisco switch SG250-18, 16x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
12 444 Kč –6 %
9 644,63 Kč bez DPH
11 670 Kč
ED839422

Stránka 1 z 1 - 63 položek celkem