Cisco

Cena

47979090
147979090
56 položek celkem
Cisco switch SF110D-08, 8x10/100
519,83 Kč bez DPH
629 Kč / KS
ED1014376
Cisco switch SG112-24, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
2 131,40 Kč bez DPH
2 579 Kč / KS
ED1014389
Cisco switch SG110D-08, 8x10/100/1000
776,03 Kč bez DPH
939 Kč / KS
ED1014384
Cisco switch SF110-16, 16x10/100
933,06 Kč bez DPH
1 129 Kč / KS
ED1014379
Cisco VPN Router RV340, 4xGbE LAN, 2xGbE WAN, 2xUSB - použité zboží
3 768,60 Kč bez DPH
4 560 Kč / KS
ED839825
Cisco WAP571E, bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac, dual band, PoE, outdoor REFRESH
4 809,92 Kč bez DPH
5 820 Kč / KS
ED839824
Cisco WAP561, bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n - duální REFRESH
3 296,69 Kč bez DPH
3 989 Kč / KS
ED839823
Cisco WAP361, bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac, duální REFRESH
2 313,22 Kč bez DPH
2 799 Kč / KS
ED839822
Cisco switch SG250-26HP, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
6 355,37 Kč bez DPH
7 690 Kč / KS
ED839423
Cisco switch SG110-16HP, 16x10/100/1000, PoE - rozbaleno
3 315,70 Kč bez DPH
4 012 Kč / KS
ED839246
Cisco switch SX350X-24F, 20xSFP+, 4x10GbE SFP+/RJ-45
35 284,30 Kč bez DPH
42 694 Kč / KS
ED839752
Cisco switch SG350-28SFP-RF 24xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
15 240 Kč –7 %
11 720,66 Kč bez DPH
14 182 Kč / KS
ED839491
Cisco switch SF350-48-RF, 48x10/100, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH
7 795 Kč –6 %
6 038,02 Kč bez DPH
7 306 Kč / KS
ED839476
Cisco switch SG250X-24P, 24x10/100/1000, 2x10GbE, 2xSFP+, PoE
38 641 Kč –61 %
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč / KS
ED839418
Cisco switch SG355-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
18 516 Kč –57 %
6 648,76 Kč bez DPH
8 045 Kč / KS
ED839761
Cisco switch SG110-24HP, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
13 659 Kč –55 %
5 115,70 Kč bez DPH
6 190 Kč / KS
ED1014390
Cisco switch SX350X-08. 6x10GbE, 2x10GbE SFP+/RJ-45
47 746 Kč –62 %
15 031,40 Kč bez DPH
18 188 Kč / KS
ED839750
Cisco switch SF110-24, 24x10/100
3 081 Kč –61 %
999,17 Kč bez DPH
1 209 Kč / KS
ED1014381
Cisco switch SG350-52MP 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
78 085 Kč –67 %
21 479,34 Kč bez DPH
25 990 Kč / KS
ED839492
Cisco switch SG350X-48, 48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+
52 658 Kč –66 %
14 702,48 Kč bez DPH
17 790 Kč / KS
ED839332
Cisco switch SG250-26, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
13 630 Kč –65 %
3 908,26 Kč bez DPH
4 729 Kč / KS
ED839327
Cisco VPN Router RV340, 4xGbE LAN, 2xGbE WAN, 2xUSB
12 116 Kč –63 %
3 663,64 Kč bez DPH
4 433 Kč / KS
ED839695
Cisco switch SG350-52 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
39 557 Kč –66 %
11 148,76 Kč bez DPH
13 490 Kč / KS
ED839365
Cisco switch SG350-28P 24x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
31 339 Kč –65 %
9 082,64 Kč bez DPH
10 990 Kč / KS
ED839331
Cisco switch SG550XG-8F8T, 8x10GbE, 8xSFP+
132 187 Kč –67 %
35 942,15 Kč bez DPH
43 490 Kč / KS
ED839256
Cisco switch SG350-52P 48x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
62 457 Kč –66 %
17 512,40 Kč bez DPH
21 190 Kč / KS
ED839494
Cisco switch SG250-18, 16x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
11 382 Kč –63 %
3 495,04 Kč bez DPH
4 229 Kč / KS
ED839422
Cisco switch SG350-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
15 046 Kč –65 %
4 304,96 Kč bez DPH
5 209 Kč / KS
ED839329
Cisco switch SG250-10P, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
14 213 Kč –66 %
4 040,50 Kč bez DPH
4 889 Kč / KS
ED839326
Cisco switch SG220-26, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
5 320 Kč –32 %
3 009,92 Kč bez DPH
3 642 Kč / KS
ED839323
Cisco switch SG350-10MP 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
17 961 Kč –65 %
5 148,76 Kč bez DPH
6 230 Kč / KS
ED839456
Cisco switch SG350-10, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
9 299 Kč –64 %
2 788,43 Kč bez DPH
3 374 Kč / KS
ED839348
Cisco switch SG110-16HP, 16x10/100/1000, PoE
9 694 Kč –64 %
2 858,68 Kč bez DPH
3 459 Kč / KS
ED1014387
Cisco switch SX550X-24FT, 12x10GbE, 12xSFP+
83 248 Kč –19 %
56 024,79 Kč bez DPH
67 790 Kč / KS
ED839757
Cisco switch SG350-20, 16x10/100/1000, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45
15 906 Kč –62 %
5 033,06 Kč bez DPH
6 090 Kč / KS
ED839488
Cisco switch SG110-24, 22x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
8 272 Kč –60 %
2 701,65 Kč bez DPH
3 269 Kč / KS
ED1014388
Cisco switch SG110-16, 16x10/100/1000
6 330 Kč –65 %
1 809,09 Kč bez DPH
2 189 Kč / KS
ED1014386
Cisco switch SG350X-24, 24x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+
33 311 Kč –63 %
10 074,38 Kč bez DPH
12 190 Kč / KS
ED839431
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
1 198 Kč –10 %
892,56 Kč bez DPH
1 080 Kč / KS
ED839693
Cisco switch SG550X-48, 48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+
155 310 Kč –66 %
44 041,32 Kč bez DPH
53 290 Kč / KS
ED839315
Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000
2 083 Kč –59 %
701,65 Kč bez DPH
849 Kč / KS
ED1014383
Cisco WAP361, bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac, duální
8 328 Kč –58 %
2 903,31 Kč bez DPH
3 513 Kč / KS
ED839780
Cisco switch SG250-50, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
28 202 Kč –65 %
8 090,91 Kč bez DPH
9 790 Kč / KS
ED839424
Cisco switch SG350X-24PD, 20x10/100/1000, 4x2.5GbE, 2xSFP+, 2x10GbE SFP+/RJ-45, PoE - poškozený obal ED839749
Cisco switch SX550X-24, 20x10GbE, 4x10GbE SFP+/RJ-45
97 128 Kč –19 %
65 363,64 Kč bez DPH
79 090 Kč / KS
ED839759
Cisco switch SG250-08, 8x10/100/1000
5 016 Kč –51 %
2 032,23 Kč bez DPH
2 459 Kč / KS
ED839353
Cisco switch SG350XG-2F10, 10x10GbE, 2xSFP+
81 882 Kč –57 %
29 247,93 Kč bez DPH
35 390 Kč / KS
ED839270
Cisco switch SG250-26P, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
27 676 Kč –66 %
7 842,98 Kč bez DPH
9 490 Kč / KS
ED839328
Cisco switch SG220-50, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45
23 764 Kč –68 %
6 190,08 Kč bez DPH
7 490 Kč / KS
ED839325
Cisco switch SF110D-16HP, 16x10/100, PoE
8 272 Kč –61 %
2 676,86 Kč bez DPH
3 239 Kč / KS
ED1014380
Cisco switch SF110D-05, 5x10/100
972 Kč –51 %
395,87 Kč bez DPH
479 Kč / KS
ED1014375
Cisco switch SG350X-24PD, 20x10/100/1000, 4x2.5GbE, 2xSFP+, 2x10GbE SFP+/RJ-45, PoE
33 222 Kč –20 %
21 892,56 Kč bez DPH
26 490 Kč / KS
ED839501
Cisco switch SF350-48MP-RF, 48x10/100, 2xSFP, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH
17 019 Kč –3 %
13 705,79 Kč bez DPH
16 584 Kč / KS
ED839477
Cisco switch SG220-50P 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE
22 248 Kč –32 %
12 553,72 Kč bez DPH
15 190 Kč / KS
ED839463

Stránka 1 z 1 - 56 položek celkem