Cisco

679 položek celkem
Cisco Bussiness switch CBS250-24PP-4G-EU
7 892,56 Kč bez DPH
9 550 Kč / ks
51314S1208
Cisco switch CBS350-48P-4X-EU (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,370W) - REFRESH
18 522,31 Kč bez DPH
22 412 Kč / KS
ED1608149
Cisco switch CBS350-12XS-EU (12xSFP+,2x10GbE/SFP+ combo)
24 525,62 Kč bez DPH
29 676 Kč / KS
ED839941
Cisco switch CBS250-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless)
8 224,79 Kč bez DPH
9 952 Kč / KS
ED839883
Cisco Bussiness switch CBS350-24FP-4G-EU
17 473,55 Kč bez DPH
21 143 Kč / ks
51314S1313
Cisco switch CBS350-48XT-4X-EU (48x10GbE,4xSFP+) - REFRESH
37 373,55 Kč bez DPH
45 222 Kč / KS
ED1608247
Cisco switch CBS350-24FP-4X-EU (24xGbE,4xSFP+,24xPoE+,370W) - REFRESH
15 432,23 Kč bez DPH
18 673 Kč / KS
ED1608168
Cisco switch CBS350-48FP-4X-EU (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,740W) - REFRESH
23 695,04 Kč bez DPH
28 671 Kč / KS
ED1608104
Cisco switch CBS250-24T-4G (24xGbE,4xSFP,fanless) - REFRESH
3 259,50 Kč bez DPH
3 944 Kč / KS
ED1608079
Cisco switch CBS350-16FP-2G-EU (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,240W,fanless) - REFRESH
9 003,31 Kč bez DPH
10 894 Kč / KS
ED1608025
Cisco switch CBS250-8FP-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
3 214,05 Kč bez DPH
3 889 Kč / KS
ED1608021
Cisco switch CBS220-16T-2G (16xGbE,2xSFP,fanless) - REFRESH
2 560,33 Kč bez DPH
3 098 Kč / KS
ED1608019
Cisco switch CBS250-48PP-4G (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,195W) - REFRESH
9 210,74 Kč bez DPH
11 145 Kč / KS
ED1608017
Cisco switch CBS110-24PP (24xGbE, 2xGbE/SFP combo, 12xPoE+, 100W, fanless) - REFRESH
3 519,01 Kč bez DPH
4 258 Kč / KS
ED1608010
Cisco switch CBS350-8MP-2X-EU (8x2,5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,8xPoE+,4xPoE++,240W) - REFRESH
17 159,50 Kč bez DPH
20 763 Kč / KS
ED1608242
Cisco switch CBS350-8FP-2G-EU (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 759,50 Kč bez DPH
5 759 Kč / KS
ED1608064
Cisco switch CBS250-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 685,12 Kč bez DPH
5 669 Kč / KS
ED1608011
Cisco Bussiness switch CBS350-16T-E-2G-EU
7 661,16 Kč bez DPH
9 270 Kč / ks
51314S1307
Cisco Bussiness switch CBS350-8P-E-2G-EU
6 052,89 Kč bez DPH
7 324 Kč / ks
51314S1303
Cisco Bussiness switch CBS250-48T-4G-EU
9 969,42 Kč bez DPH
12 063 Kč / ks
51314S1211
Cisco Bussiness switch CBS250-24T-4G-EU
5 525,62 Kč bez DPH
6 686 Kč / ks
51314S1207
Cisco Bussiness switch CBS220-24FP-4G-EU
11 798,35 Kč bez DPH
14 276 Kč / ks
51314S1147
Cisco Bussiness switch CBS350-8S-E-2G-EU
7 358,68 Kč bez DPH
8 904 Kč / ks
51314S1338
Cisco switch CBS250-8PP-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,45W,fanless)
4 885,95 Kč bez DPH
5 912 Kč / KS
ED839879
Cisco Bussiness switch CBS220-24FP-4X-EU
16 709,92 Kč bez DPH
20 219 Kč / ks
51314S1152
Cisco switch CBS350-48T-4X-EU (48xGbE,4xSFP+) - REFRESH
14 942,15 Kč bez DPH
18 080 Kč / KS
ED1608105
Cisco Bussiness switch CBS350-24XS-EU
38 748,76 Kč bez DPH
46 886 Kč / ks
51314S1328
Cisco Bussiness switch CBS350-8XT-EU
21 189,26 Kč bez DPH
25 639 Kč / ks
51314S1325
Cisco Bussiness switch CBS350-16T-2G-EU
6 957,85 Kč bez DPH
8 419 Kč / ks
51314S1306
Cisco Bussiness switch CBS250-48P-4G-EU
17 454,55 Kč bez DPH
21 120 Kč / ks
51314S1213
Cisco switch CBS250-8PP-D (8xGbE,8xPoE+,45W,fanless) - REFRESH
2 392,56 Kč bez DPH
2 895 Kč / KS
ED1608125
Cisco switch CBS250-8T-D (8xGbE,1xPoE-in,fanless)
2 549,59 Kč bez DPH
3 085 Kč / KS
ED839971
Cisco Bussiness switch CBS350-48P-4G-EU
22 686,78 Kč bez DPH
27 451 Kč / ks
51314S1315
Cisco Bussiness switch CBS220-24T-4G-EU
4 490,08 Kč bez DPH
5 433 Kč / ks
51314S1145
Cisco Bussiness switch CBS350-24XTS-EU
57 695,04 Kč bez DPH
69 811 Kč / ks
51314S1330
Cisco Bussiness switch CBS350-16P-2G-EU
10 093,39 Kč bez DPH
12 213 Kč / ks
51314S1308
Cisco switch CBS350-24NGP-4X-EU (16xGbE,8x5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,2xSFP+,48xPoE+,8xPoE++,375W) - REFRESH
ED1608249
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=
7 515,70 Kč bez DPH
9 094 Kč / ks
5139010020
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=
6 600 Kč bez DPH
7 986 Kč / ks
5139010019
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
ZDARMAZDARMA
1 385,95 Kč bez DPH
1 677 Kč / ks
5139010018
Cisco SFP-H10GB-CU5M=
2 077,69 Kč bez DPH
2 514 Kč / ks
5139010017
Cisco SFP-H10GB-CU2M=
1 868,60 Kč bez DPH
2 261 Kč / ks
5139010016
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=
1 868,60 Kč bez DPH
2 261 Kč / ks
5139010015
Cisco SFP-H10GB-CU1M=
ZDARMAZDARMA
1 385,95 Kč bez DPH
1 677 Kč / ks
5139010014
Cisco SFP-10G-SR-S= (10GBASE-SR SFP Module)
9 072,73 Kč bez DPH
10 978 Kč / ks
5139010013
Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)
12 895,87 Kč bez DPH
15 604 Kč / ks
5139010012
Cisco SFP-10G-LR-S=
Cisco SFP-10G-LR-S=
Na objednávku
25 919,01 Kč bez DPH
31 362 Kč / ks
5139010011
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
47 982,64 Kč bez DPH
58 059 Kč / ks
5139010010
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)
5 691,74 Kč bez DPH
6 887 Kč / ks
5139010009
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
6 323,97 Kč bez DPH
7 652 Kč / ks
5139010008
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)
10 085,12 Kč bez DPH
12 203 Kč / ks
5139010007
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)
12 581,82 Kč bez DPH
15 224 Kč / ks
5139010006
Cisco GLC-GE-100FX=
Cisco GLC-GE-100FX=
Na objednávku
4 585,12 Kč bez DPH
5 548 Kč / ks
5139010005
Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP)
5 043,80 Kč bez DPH
6 103 Kč / ks
5139010004
Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)
2 647,11 Kč bez DPH
3 203 Kč / ks
5139010002
Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)
5 219,83 Kč bez DPH
6 316 Kč / ks
5139010001
CISCO Meraki GO - GR12-HW AP
3 776,03 Kč bez DPH
4 569 Kč / ks
5135MG104
Meraki MG51E Cellular Gateway Extern. Antena
23 431,40 Kč bez DPH
28 352 Kč / ks
5135M8MGHW006
Meraki MG51 Cellular Gateway
20 723,14 Kč bez DPH
25 075 Kč / ks
5135M8MGHW005
Meraki MG41E Cellular Gateway Extern. Antena
9 885,12 Kč bez DPH
11 961 Kč / ks
5135M8MGHW004
Meraki MG41 Cellular Gateway
9 176,86 Kč bez DPH
11 104 Kč / ks
5135M8MGHW003
Meraki MG21E Cellular Gateway Extern. Antena-world
19 052,89 Kč bez DPH
23 054 Kč / ks
5135M8MGHW002
Meraki MG21 Cellular Gateway – Worldwide
17 091,74 Kč bez DPH
20 681 Kč / ks
5135M8MGHW001
Cisco Meraki 802.3at PoE Injector
2 437,19 Kč bez DPH
2 949 Kč / ks
5135M7MRMA056
Meraki Replacement Mounting Kit for MR46E
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA055
Meraki Replacement Mounting Kit for MR36
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA054
Meraki Replacement Mounting Kit for MR76/MR86
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA053
Cisco Meraki Universal Mounting Adapter
576,86 Kč bez DPH
698 Kč / ks
5135M7MRMA052
Cisco Meraki Surface Mounting Kit for MR30H
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA050
Cisco Meraki Replacement Mounting Kit for MR55
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA0483
Cisco Meraki Replacement Mounting Kit for MR45
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA0482
Cisco Meraki Replacement Mount Plate for MR70 AP
ZDARMAZDARMA
1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč / ks
5135M7MRMA0481
Cisco Meraki Replacement Mount Plate for MR20 AP
ZDARMAZDARMA
942,15 Kč bez DPH
1 140 Kč / ks
5135M7MRMA0480
Cisco Meraki Vertical Mounting Bracket for Downtilt Omni Antenna
1 884,30 Kč bez DPH
2 280 Kč / ks
5135M7MRMA037
Cisco Meraki Horizontal Mounting Bracket for Downtilt Omni Antenna
1 884,30 Kč bez DPH
2 280 Kč / ks
5135M7MRMA036
Cisco Meraki Long Mounting Arm for Patch Antenna
3 717,36 Kč bez DPH
4 498 Kč / ks
5135M7MRMA035
Cisco Meraki Standard Mounting Arm for Patch Antenna
3 717,36 Kč bez DPH
4 498 Kč / ks
5135M7MRMA034
Cisco Meraki Indoor Dual-band Narrow Patch Antenna, 5-port
26 132,23 Kč bez DPH
31 620 Kč / ks
5135M7MRMA033
Cisco Meraki Indoor Dual-band Narrow Patch Antenna, 5-port
26 132,23 Kč bez DPH
31 620 Kč / ks
5135M7MRMA032
Cisco Meraki Indoor Dual-band Wide Patch Antenna, 6-port
11 189,26 Kč bez DPH
13 539 Kč / ks
5135M7MRMA031
Cisco Meraki Indoor Dual-band Wide Patch Antenna, 5-port
11 189,26 Kč bez DPH
13 539 Kč / ks
5135M7MRMA030
Cisco Meraki Indoor Dual-band Downtilt Omni Antenna, 6-port
9 321,49 Kč bez DPH
11 279 Kč / ks
5135M7MRMA029
Cisco Meraki Indoor Dual-band Downtilt Omni Antenna, 5-port
7 454,55 Kč bez DPH
9 020 Kč / ks
5135M7MRMA028
Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antenna, 6-port
9 321,49 Kč bez DPH
11 279 Kč / ks
5135M7MRMA027
Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antenna, 5-port
7 454,55 Kč bez DPH
9 020 Kč / ks
5135M7MRMA026
Cisco Meraki Indoor Bendable Dual-band Omni Antennas, 6-pack
3 718,18 Kč bez DPH
4 499 Kč / ks
5135M7MRMA025
Cisco Meraki Indoor Bendable Dual-band Omni Antennas, 5-pack
3 158,68 Kč bez DPH
3 822 Kč / ks
5135M7MRMA024
Cisco Meraki Indoor Bendable Dual-band Omni Antenna
751,24 Kč bez DPH
909 Kč / ks
5135M7MRMA023
Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antennas, 6-pack
3 718,18 Kč bez DPH
4 499 Kč / ks
5135M7MRMA022
Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antennas, 5-pack
3 158,68 Kč bez DPH
3 822 Kč / ks
5135M7MRMA021
Cisco Meraki Indoor Dual-band Omni Antenna
751,24 Kč bez DPH
909 Kč / ks
5135M7MRMA020
Cisco Meraki Dual Band Sector Antenna
6 519,83 Kč bez DPH
7 889 Kč / ks
5135M7MRMA019
Cisco Meraki Dual Band Patch Antenna
6 519,83 Kč bez DPH
7 889 Kč / ks
5135M7MRMA018
Cisco Meraki 2.4GHz Sector Antenna
6 519,83 Kč bez DPH
7 889 Kč / ks
5135M7MRMA017
Cisco Meraki 5GHz Sector Antenna
6 519,83 Kč bez DPH
7 889 Kč / ks
5135M7MRMA016
Cisco Meraki Dual-band Omni Antennas
3 718,18 Kč bez DPH
4 499 Kč / ks
5135M7MRMA015
Cisco Meraki AC Adapter (AU Plug/MR Line)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč / ks
5135M7MRMA013
Cisco Meraki AC Adapter (UK Plug/MR Line)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč / ks
5135M7MRMA012
Cisco Meraki AC Adapter (EU Plug/MR Line)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč / ks
5135M7MRMA011
Cisco Meraki AC Adapter (US Plug/MR Line)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč / ks
5135M7MRMA010
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 679 položek celkem