D-LINK

Cena

203283038
1203283038
155 položek celkem
D-Link DGS-1210-26 L2/L3 Smart+ switch, 24x GbE, 2x SFP, fanless
3 187,60 Kč bez DPH
3 857 Kč
512025121
D-Link DGS-108 kovový 8-port 10/100/1000 Switch
692,56 Kč bez DPH
838 Kč
51202619
D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/100/1000 Switch
484,30 Kč bez DPH
586 Kč
51202618
D-Link DGS-1016D 16x10/100/1000 Desktop Switch
1 797,52 Kč bez DPH
2 175 Kč
51202612
D-Link DGS-1005P 5x10/100/1000 PoE+Switch
1 285,12 Kč bez DPH
1 555 Kč
512026101
D-Link DES-1016D 16x10/100 Desktop/Rackmount switch
816,53 Kč bez DPH
988 Kč
51202603
D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE
1 468,60 Kč bez DPH
1 777 Kč
512026022
D-Link DIR-X1860 AX1800 Wi-Fi 6 Router
2 734,71 Kč bez DPH
3 309 Kč
512004122942
D-Link DIR-878 AC1900 MU-MIMO WiFI Gigabit Router
2 695,87 Kč bez DPH
3 262 Kč
5120041229
D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand
1 222,31 Kč bez DPH
1 479 Kč
512004042
D-Link DES-1005P 5-port 10/100 switch, 4xPoE+,60W
1 115,70 Kč bez DPH
1 350 Kč
512026001
D-Link DWR-933 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot
3 069,42 Kč bez DPH
3 714 Kč
5120090832
D-Link DBS-2000-52MP 52xGb PoE+ Nuclias Smart Managed Switch 4x1G Combo Ports,370W (With 1 Year Lic)
19 015,70 Kč bez DPH
23 009 Kč
5120290906
D-Link DBS-2000-52 52xGb Nuclias Smart Managed Switch 4x 1G Combo Ports (With 1 Year License)
9 644,63 Kč bez DPH
11 670 Kč
5120290905
D-Link DBS-2000-28 28xGb Nuclias Smart Managed Switch 4x 1G Combo Ports (With 1 Year License)
4 891,74 Kč bez DPH
5 919 Kč
5120290904
D-Link DBS-2000-28MP 28xGb PoE+ Nuclias Smart Managed Switch 4x1G Combo Ports,370W (With 1 Year Lic)
12 768,60 Kč bez DPH
15 450 Kč
5120290903
D-Link DBS-2000-28P 28xGb PoE+ Nuclias Smart Managed Switch 4x 1G Combo Ports,193W (With 1 Year Lic)
10 732,23 Kč bez DPH
12 986 Kč
5120290902
D-Link DBS-2000-10MP 10x Gb PoE+ Nuclias Smart Managed Switch 2x SFP Ports (With 1 Year License)
5 977,69 Kč bez DPH
7 233 Kč
5120290901
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX
2 597,52 Kč bez DPH
3 143 Kč
5120272903
D-Link DEM-410T SFP+ 10GBASE T Copper Transceiver
11 310 Kč –3 %
9 085,95 Kč bez DPH
10 994 Kč
512027159
D-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX
3 247,11 Kč bez DPH
3 929 Kč
512027158
D-Link DGS-712 SFP 1000BASE-T RJ-45 Copper Transceiver
1 428 Kč –1 %
1 170,25 Kč bez DPH
1 416 Kč
512027157
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
14 668 Kč –3 %
11 784,30 Kč bez DPH
14 259 Kč
512027152
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
8 079 Kč –3 %
6 490,91 Kč bez DPH
7 854 Kč
512027151
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
8 253 Kč –3 %
6 630,58 Kč bez DPH
8 023 Kč
512027133
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT
1 219,01 Kč bez DPH
1 475 Kč
51202711
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
1 743,80 Kč bez DPH
2 110 Kč
51202710
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
2 437,19 Kč bez DPH
2 949 Kč
51202709
D-Link DES-108 kovový 8-port 10/100 Desktop Switch
445,45 Kč bez DPH
539 Kč
51202621
D-Link DES-105 kovový 5-port 10/100 Desktop Switch
349,59 Kč bez DPH
423 Kč
51202620
D-Link DGS-1008P 8x 1000 Desktop Switch,4PoE port
1 639,67 Kč bez DPH
1 984 Kč
51202617
D-Link DGS-1008MP 8x 1000 Desktop Switch,8PoE port
2 976,03 Kč bez DPH
3 601 Kč
512026161
D-Link DGS-1026MP 24x10/100/1000 Desktop Switch
10 691 Kč –0 %
8 825,62 Kč bez DPH
10 679 Kč
512026131
D-Link DGS-1024D 24x10/100/1000 Desktop Switch
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč
51202613
D-Link DGS-1008D 8x10/100/1000 Desktop Switch
509,92 Kč bez DPH
617 Kč
51202611
D-Link DGS-1005D 5x10/100/1000 Desktop Switch
380,17 Kč bez DPH
460 Kč
51202610
D-Link DES-1024D 24x10/100 Desktop/Rackmount switch
1 067,77 Kč bez DPH
1 292 Kč
51202604
D-Link DES-1008D 8x10/100 Desktop Switch
273,55 Kč bez DPH
331 Kč
51202601
D-Link DES-1005D 5x 10/100 Desktop Switch
233,06 Kč bez DPH
282 Kč
51202600
D-Link GO-SW-24G 24-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH
1 653,72 Kč bez DPH
2 001 Kč
51202584
D-Link GO-SW-16G 16-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH
1 281,82 Kč bez DPH
1 551 Kč
51202583
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M DESKTOP SWITCH
282 Kč –11 %
208,26 Kč bez DPH
252 Kč
512025821
D-Link GO-SW-8G 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
601 Kč –8 %
456,20 Kč bez DPH
552 Kč
51202582
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M DESKTOP SWITCH
221 Kč –8 %
167,77 Kč bez DPH
203 Kč
512025811
D-Link GO-SW-5G 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
442 Kč –6 %
342,15 Kč bez DPH
414 Kč
51202581
D-Link DGS-1210-28/ME L2+ Gigabit Managed switch, 24x GbE, 4x SFP, Metro Ethernet
6 792,56 Kč bez DPH
8 219 Kč
512025165
D-Link DGS-1210-20/ME L2+ Gigabit Managed switch, 16x GbE, 4x SFP, Metro Ethernet
4 619,83 Kč bez DPH
5 590 Kč
512025164
D-Link DGS-1210-52MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 48x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W
20 017 Kč –14 %
14 146,28 Kč bez DPH
17 117 Kč
512025162
D-Link DGS-1210-52 L2/L3 Smart+ switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
10 602 Kč –11 %
7 835,54 Kč bez DPH
9 481 Kč
51202516
D-Link DGS-1210-28 L2/L3 Smart+ switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
4 747 Kč –3 %
3 803,31 Kč bez DPH
4 602 Kč
51202515
D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
3 109,09 Kč bez DPH
3 762 Kč
51202514
D-Link DGS-1210-10MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 130W, fanless
7 401 Kč –3 %
5 942,98 Kč bez DPH
7 191 Kč
5120251301
D-Link DGS-1210-28MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W
13 461 Kč –0 %
11 114,05 Kč bez DPH
13 448 Kč
512025130
D-Link DGS-1210-48 Smart switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
9 927 Kč –3 %
7 967,77 Kč bez DPH
9 641 Kč
51202512
D-Link DGS-1210-08P Smart PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 65W, fanless
2 668,60 Kč bez DPH
3 229 Kč
512025111
D-Link DGS-1210-10 L2/L3 Smart+ Switch, 8x GbE, 2 SFP, fanless
2 514,05 Kč bez DPH
3 042 Kč
512025110
D-Link DGS-1210-24P Smart PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W
9 761 Kč –3 %
7 835,54 Kč bez DPH
9 481 Kč
512025101
D-Link DGS-1210-24 Smart switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
2 835,54 Kč bez DPH
3 431 Kč
51202510
D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
2 976,03 Kč bez DPH
3 601 Kč
51202509
D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/SFP PoE switch
8 017 Kč –3 %
6 438,84 Kč bez DPH
7 791 Kč
512024993
D-Link DES-1210-28P 24x100+2xGbit+2xSFP Smart/PoE+
7 842 Kč –3 %
6 281,82 Kč bez DPH
7 601 Kč
512024991
D-Link DGS-1250-52XMP Smart switch 48x Gb PoE+, 4x 1G/10G SFP+, 370W
25 807 Kč –3 %
20 711,57 Kč bez DPH
25 061 Kč
512024908
D-Link DGS-1250-52X 48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports
16 781 Kč –0 %
13 858,68 Kč bez DPH
16 769 Kč
512024907
D-Link DGS-1250-28XMP Smart switch 24x Gb PoE+, 4x 1G/10G SFP+, 370W
16 971 Kč –3 %
13 620,66 Kč bez DPH
16 481 Kč
512024906
D-Link DGS-1250-28X Smart switch 24x Gb, 4x 1G/10G SFP+
8 551 Kč –0 %
7 061,16 Kč bez DPH
8 544 Kč
512024905
D-Link DGS-1510-52XMP Switch 48xGbit + 4xSFP+
41 572 Kč –3 %
33 372,73 Kč bez DPH
40 381 Kč
512024904
D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit + 4xSFP+
18 681 Kč –0 %
15 428,10 Kč bez DPH
18 668 Kč
512024903
D-Link DGS-1510-28XMP Switch 24xGb+4xSFP+
26 121 Kč –0 %
21 571,90 Kč bez DPH
26 102 Kč
512024896
D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+
9 501 Kč –3 %
7 628,93 Kč bez DPH
9 231 Kč
512024893
D-Link DGS-1510-28P PoE Switch 24xGb+2xSFP+ 2xSFP+
17 418 Kč –3 %
13 967,77 Kč bez DPH
16 901 Kč
51202489
D-Link DGS-1100-05PD PoE powered GE Smart switch
1 568,60 Kč bez DPH
1 898 Kč
51202478
D-Link DGS-1100-05 Easy Smart Switch 10/100/1000
638,02 Kč bez DPH
772 Kč
51202477
D-Link DGS-1100-10MP PoE EasySmart 10/100/1000
7 401 Kč –15 %
5 200 Kč bez DPH
6 292 Kč
51202475
D-Link DGS-1100-08P Smart switch 8xGb PoE+ fanless
2 271,90 Kč bez DPH
2 749 Kč
51202474
D-Link DGS-1100-08 Easy Smart Switch 10/100/1000
784,30 Kč bez DPH
949 Kč
51202473
D-Link DGS-1100-26MP PoE EasySmart 10/100/1000
11 032,23 Kč bez DPH
13 349 Kč
512024726
D-Link DGS-1100-24P 24-port Gigabit Smart switch, 12x GbE PoE+, PoE 100W
8 331 Kč –15 %
5 852,07 Kč bez DPH
7 081 Kč
512024723
D-Link DGS-1100-16 Easy Smart Switch 10/100/1000
2 503,31 Kč bez DPH
3 029 Kč
51202471
D-Link DGS-3130-54TS L3 Stackable Managed switch, 48x GbE, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
34 814 Kč –3 %
27 968,60 Kč bez DPH
33 842 Kč
512024147
D-Link DGS-3130-54S L3 Stackable Managed switch, 48x SFP, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
48 124 Kč –3 %
38 662,81 Kč bez DPH
46 782 Kč
512024146
D-Link DGS-3130-54PS L3 Stck. Mng. PoE switch, 48x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
50 171 Kč –3 %
40 308,26 Kč bez DPH
48 773 Kč
512024145
D-Link DGS-3130-30TS L3 Stackable Managed switch, 24x GbE, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
20 480 Kč –3 %
16 453,72 Kč bez DPH
19 909 Kč
512024144
D-Link DGS-3130-30S L3 Stackable Managed switch, 24x SFP, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
22 528 Kč –3 %
18 099,17 Kč bez DPH
21 900 Kč
512024143
D-Link DGS-3130-30PS L3 Stck. Mng. PoE switch 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
30 718 Kč –3 %
24 678,51 Kč bez DPH
29 861 Kč
512024142
D-Link DGS-3120-48TC-SE-LIC
11 488 Kč –3 %
D-Link DGS-3120-48TC-SE-LIC
Na dotaz (není skladem)
9 229,75 Kč bez DPH
11 168 Kč
512024141
D-Link DGS-3120-48TC/SI 48port Gbit L2 SFP+4xSFP
32 684 Kč –3 %
26 257,85 Kč bez DPH
31 772 Kč
51202414
D-Link DGS-3120-48PC-SE-LIC
21 168 Kč –3 %
D-Link DGS-3120-48PC-SE-LIC
Na dotaz (není skladem)
17 006,61 Kč bez DPH
20 578 Kč
512024131
D-Link DGS-3120-48PC/SI 48port Gbit L2 PoE+4xSFP
50 880 Kč –3 %
40 876,86 Kč bez DPH
49 461 Kč
51202413
D-Link DGS-3120-24TC-SE-LIC
9 713 Kč –3 %
D-Link DGS-3120-24TC-SE-LIC
Na dotaz (není skladem)
7 803,31 Kč bez DPH
9 442 Kč
512024121
D-Link DGS-3120-24TC/SI Gbit L2 24xGbit, 4x Combo
16 712 Kč –1 %
13 628,10 Kč bez DPH
16 490 Kč
51202412
D-Link DGS-3120-24SC-SE-LIC
6 111 Kč –3 %
D-Link DGS-3120-24SC-SE-LIC
Na dotaz (není skladem)
4 909,09 Kč bez DPH
5 940 Kč
512024111
D-Link DGS-3120-24SC/SI Gbit L2 24xSPF+8x Combo
23 222 Kč –3 %
18 657,02 Kč bez DPH
22 575 Kč
51202411
D-Link DGS-3120-24PC-SE-LIC
11 705 Kč –3 %
D-Link DGS-3120-24PC-SE-LIC
Na dotaz (není skladem)
9 403,31 Kč bez DPH
11 378 Kč
512024101
D-Link DGS-3120-24PC/SI 24port Gbit L2 PoE+SFP
31 252 Kč –1 %
25 528,93 Kč bez DPH
30 890 Kč
51202410
D-Link DGS-3000-28LP 24xGbE PoE+, 4x SFP, L2 mng
15 126 Kč –3 %
12 152,07 Kč bez DPH
14 704 Kč
512024096
D-Link DGS-3000-28XMP 24xGbE PoE+, 4x SFP+, L2 mng
22 609 Kč –3 %
18 163,64 Kč bez DPH
21 978 Kč
512024095
D-Link DGS-3000-52X 48xGbE, 4x 1G/10G SFP+, L2 mng
24 168 Kč –3 %
19 416,53 Kč bez DPH
23 494 Kč
512024094
D-Link DGS-3000-28X 24xGbE, 4x 1G/10G SFP+, L2 mng
17 153 Kč –3 %
13 780,17 Kč bez DPH
16 674 Kč
512024093
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 155 položek celkem