Hewlett Packard Enterprise

Cena

27859817
127859817
43 položek celkem
Aruba 2930F 24G 4SFP Swch Renew JL259A
18 360 Kč –3 %
14 747,93 Kč bez DPH
17 845 Kč / KS
ED703120
Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch.
15 295 Kč –11 %
11 214,88 Kč bez DPH
13 570 Kč / KS
ED709688
61 269 Kč –16 %
42 541,32 Kč bez DPH
51 475 Kč / KS
ED709630
HPE FlexNetwork 5510 48G PoE+ 4SFP+ HI 1-slot Switch JH148A RENEW
49 009 Kč –6 %
38 163,64 Kč bez DPH
46 178 Kč / KS
ED703489
HPE FlexNetwork 5510 48G 4SFP+ HI 1-slot Switch JH146A Renew
28 863,64 Kč bez DPH
34 925 Kč / KS
ED703478
HPE FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Switch RENEW JG940AR
49 215,70 Kč bez DPH
59 551 Kč / KS
ED702723
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch
56 523 Kč –4 %
44 859,50 Kč bez DPH
54 280 Kč / KS
ED549495
HPE 5130-48G-4SFP+ EI HP RENEW Switch JG934AR
49 009 Kč –1 %
39 914,88 Kč bez DPH
48 297 Kč / KS
ED460181
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch (replcmnt JL675A).
61 269 Kč –2 %
49 435,54 Kč bez DPH
59 817 Kč / KS
ED703481
HPE OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch RENEW Switch JG961AR
26 941 Kč –7 %
20 765,29 Kč bez DPH
25 126 Kč / KS
ED549383
Aruba 2530 8 Switch
5 621 Kč –2 %
Aruba 2530 8 Switch
Skladem (3 KS)
4 545,45 Kč bez DPH
5 500 Kč / KS
ED225644
33 510 Kč –2 %
27 242,98 Kč bez DPH
32 964 Kč / KS
ED709664
17 103 Kč –4 %
13 573,55 Kč bez DPH
16 424 Kč / KS
ED709660
HP 5130-24G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Switch HP RENEW JG936A
60 993 Kč –13 %
43 744,63 Kč bez DPH
52 931 Kč / KS
ED460171
Aruba 2530 48G PoE+ Switch.
61 269 Kč –5 %
47 958,68 Kč bez DPH
58 030 Kč / KS
ED703486
Aruba 2530 8G Switch.
Aruba 2530 8G Switch.
Skladem (2 KS)
10 896,69 Kč bez DPH
13 185 Kč / KS
ED709684
Aruba 2530 24 PoE+ Switch.
15 290,91 Kč bez DPH
18 502 Kč / KS
ED703490
HPE FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Switch HP RENEW JG932A
27 330,58 Kč bez DPH
33 070 Kč / KS
ED460180
Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch
6 100 Kč –8 %
4 649,59 Kč bez DPH
5 626 Kč / KS
ED703351
Aruba Instant On AP12 (RW) Indoor AP with DC Power Adapter and Cord (EU)
3 889 Kč –2 %
3 146,28 Kč bez DPH
3 807 Kč / KS
ED703258
Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch.
6 100 Kč –8 %
4 649,59 Kč bez DPH
5 626 Kč / KS
ED709681
Aruba AP-505 (RW) Dual Radio 2x2:2 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP.
16 827 Kč –7 %
12 963,64 Kč bez DPH
15 686 Kč / KS
ED703291
AP-220-MNT-W1 Flat Surface Wall/Ceiling Black AP Basic Flat Surface Mount Kit
343,80 Kč bez DPH
416 Kč / KS
ED702574
HPE 1420 8G Switch
HPE 1420 8G Switch
Skladem (20 KS)
930,58 Kč bez DPH
1 126 Kč / KS
ED460290
HPE OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch
29 366 Kč –13 %
21 063,64 Kč bez DPH
25 487 Kč / KS
ED460165
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
2 422 Kč –14 %
1 716,53 Kč bez DPH
2 077 Kč / KS
ED703144
HPE 1950-24G-2SFP+-2XGT HP Swch JG960AR RENEW
24 214 Kč –4 %
19 123,97 Kč bez DPH
23 140 Kč / KS
ED460287
Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch
3 397 Kč –9 %
2 550,41 Kč bez DPH
3 086 Kč / KS
ED703350
Aruba 2530 8G PoE+ Switch.
18 360 Kč –14 %
13 105,79 Kč bez DPH
15 858 Kč / KS
ED703485
Aruba Instant On AP22 (RW) 2x2 Wi-Fi 6 Indoor Access Point
3 597 Kč –2 %
2 908,26 Kč bez DPH
3 519 Kč / KS
ED703376
Aruba Instant On AP12 (RW) 3x3 11ac Wave2 Indoor Access Point
2 736,36 Kč bez DPH
3 311 Kč / KS
ED703255
Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave2 Indoor Access Point
1 865,29 Kč bez DPH
2 257 Kč / KS
ED703254
HPE OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
912,40 Kč bez DPH
1 104 Kč / KS
ED702572
HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch
3 060,33 Kč bez DPH
3 703 Kč / KS
ED460291
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
2 472,73 Kč bez DPH
2 992 Kč / KS
ED703259
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm VCSEL LC duplex 3,3V HPE kompatibilní J4858D ED703411
HPE OfficeConnect 1420 24G 2SFP Switch
4 807 Kč –2 %
3 885,95 Kč bez DPH
4 702 Kč / KS
ED460161
HPE 1820 8G Switch
HPE 1820 8G Switch
Skladem (31 KS)
1 716,53 Kč bez DPH
2 077 Kč / KS
ED460127
Aruba Instant On AP11 (RW) Indoor AP with DC Power Adapter and Cord (EU) Bundle (R2W96A+R2X20A)
2 302,48 Kč bez DPH
2 786 Kč / KS
ED703252
HPE OfficeConnect 1420 16G Switch
2 457,85 Kč bez DPH
2 974 Kč / KS
ED460160

Stránka 1 z 1 - 43 položek celkem