Hewlett Packard Enterprise

Cena

42655030
142655030
79 položek celkem
Aruba 2530-24-PoE+ HP RENEW Switch J9779AR
10 893,39 Kč bez DPH
13 181 Kč / KS
ED460242
Aruba Instant On AP22 (RW) 2x2 Wi-Fi 6 Indoor Access Point
3 368,60 Kč bez DPH
4 076 Kč / KS
ED703376
Aruba 2930F 24G 4SFP Swch
23 549,59 Kč bez DPH
28 495 Kč / KS
ED549392
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch
2 259,50 Kč bez DPH
2 734 Kč / KS
ED460292
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch
33 119,01 Kč bez DPH
40 074 Kč / KS
ED549496
HPE 1820 48G PoE+ 370W Switch (4SFP 100/1000Mbps + 24xRJ45 10/100/1000 + 24xRJ45 10/100/1000 PoE+) 1U ED460132
Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Swch JL258A RENEW
15 141,32 Kč bez DPH
18 321 Kč / KS
ED703040
HPE 1420 24G Switch
HPE 1420 24G Switch
Skladem (7 KS)
3 097,52 Kč bez DPH
3 748 Kč / KS
ED460275
HPE 1820 24G PoE+ (185W) Switch (2SFP 12x RJ45 10/100/1000 PoE+12x RJ45 10/100/1000)
5 700 Kč bez DPH
6 897 Kč / KS
ED460130
24 485,95 Kč bez DPH
29 628 Kč / KS
ED225641
Aruba 2530 24 PoE+ Switch
13 857,85 Kč bez DPH
16 768 Kč / KS
ED225640
Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch
7 809,92 Kč bez DPH
9 450 Kč / KS
ED703353
Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch
4 458,68 Kč bez DPH
5 395 Kč / KS
ED703352
Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch
22 462,81 Kč bez DPH
27 180 Kč / KS
ED549493
HPE OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT Switch
13 220,66 Kč bez DPH
15 997 Kč / KS
ED460164
Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
14 560,33 Kč bez DPH
17 618 Kč / KS
ED703356
Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch
8 231,40 Kč bez DPH
9 960 Kč / KS
ED703355
Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
11 999,17 Kč bez DPH
14 519 Kč / KS
ED703354
Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch
4 881,82 Kč bez DPH
5 907 Kč / KS
ED703351
Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch
2 647,11 Kč bez DPH
3 203 Kč / KS
ED703350
HPE 1950-24G-2SFP+-2XGT HP Swch JG960AR RENEW
11 643,80 Kč bez DPH
14 089 Kč / KS
ED460287
HPE FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Switch RENEW JG940AR
33 344,63 Kč bez DPH
40 347 Kč / KS
ED702723
Aruba 2530-24G HP RENEW Switch J9776AR
9 073,55 Kč bez DPH
10 979 Kč / KS
ED460229
HPE 5130-48G-4SFP+ EI HP RENEW Switch JG934AR
42 445,45 Kč bez DPH
51 359 Kč / KS
ED460181
Aruba 2530 48G PoE+ Switch HP RENEW J9772A
25 904,13 Kč bez DPH
31 344 Kč / KS
ED460175
Aruba 2530-8G-PoE+ HP RENEW Switch J9774AR
6 197,52 Kč bez DPH
7 499 Kč / KS
ED460173
HPE OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W Switch (4xPOE+4x1Gb) JL383A RENEW
4 015,70 Kč bez DPH
4 859 Kč / KS
ED703087
HPE OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
971,90 Kč bez DPH
1 176 Kč / KS
ED702572
HPE OfficeConnect 1420 5G Switch
841,32 Kč bez DPH
1 018 Kč / KS
ED460289
HPE OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch +
17 715,70 Kč bez DPH
21 436 Kč / KS
ED460167
HPE OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch
22 442,15 Kč bez DPH
27 155 Kč / KS
ED460165
Aruba Instant On AP11 (RW) Indoor AP with DC Power Adapter and Cord (EU) Bundle (R2W96A+R2X20A)
2 149,59 Kč bez DPH
2 601 Kč / KS
ED703252
HPE OfficeConnect 1420 24G 2SFP Switch
4 201,65 Kč bez DPH
5 084 Kč / KS
ED460161
Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave2 Indoor Access Point
1 997,52 Kč bez DPH
2 417 Kč / KS
ED703254
Aruba AP-534 (RW) Dual Radio 4x4:4 802.11ax External Antennas Unified Campus AP RENEW JZ331A
6 948,76 Kč bez DPH
8 408 Kč / KS
ED703436
Aruba AP-535 (RW) Dual Radio 4x4:4 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP RENEW JZ336A
11 591,74 Kč bez DPH
14 026 Kč / KS
ED703433
Aruba AP-555 (RW) Dual Radio 8x8:8 / 4x4:4 802.11ax Internal Antennas Unified Campus AP JZ356A RENEW ED703431
Aruba IAP-324 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP JW319A RENEW
5 882,64 Kč bez DPH
7 118 Kč / KS
ED703202
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
2 292,56 Kč bez DPH
2 774 Kč / KS
ED460248
Aruba 2930F 48G 4SFP Swch JL260A HP RENEW
27 276,86 Kč bez DPH
33 005 Kč / KS
ED702685
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch RENEW JL261A
24 242,98 Kč bez DPH
29 334 Kč / KS
ED702665
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP Swch RENEW JL262AR
39 411,57 Kč bez DPH
47 688 Kč / KS
ED702659
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA-compliant Switch RENEW
45 479,34 Kč bez DPH
55 030 Kč / KS
ED703369
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
3 000 Kč bez DPH
3 630 Kč / KS
ED703259
Aruba 2530 48G PoE+ Switch
28 043,80 Kč bez DPH
33 933 Kč / KS
ED225503
Aruba 2530 24 Switch
Aruba 2530 24 Switch
Skladem (7 KS)
6 729,75 Kč bez DPH
8 143 Kč / KS
ED225643
HPE FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Switch HP RENEW JG932A
19 994,21 Kč bez DPH
24 193 Kč / KS
ED460180
HPE 1820 48G Switch
HPE 1820 48G Switch
Skladem (14 KS)
6 361,16 Kč bez DPH
7 697 Kč / KS
ED460131
HP 2530-48-PoE+ Switch HP RENEW J9778A
15 444,63 Kč bez DPH
18 688 Kč / KS
ED460170
Aruba 2530 24G PoE+ Switch
15 085,95 Kč bez DPH
18 254 Kč / KS
ED225502
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm VCSEL LC duplex 3,3V HPE kompatibilní J4858D ED703411
Aruba 2530 8G PoE+ Switch
6 368,60 Kč bez DPH
7 706 Kč / KS
ED225612
HPE OfficeConnect 1850 24G 2XGT Switch JL170A RENEW
14 611,57 Kč bez DPH
17 680 Kč / KS
ED703153
Aruba 2530-48G HP RENEW Switch J9775AR
15 074,38 Kč bez DPH
18 240 Kč / KS
ED460193
Aruba Instant On AP12 (RW) Indoor AP with DC Power Adapter and Cord (EU)
3 958,68 Kč bez DPH
4 790 Kč / KS
ED703258
Aruba Instant On AP17 (RW) 2x2 11ac Wave2 Outdoor Access Point
5 137,19 Kč bez DPH
6 216 Kč / KS
ED703257
HPE OfficeConnect 1405 5G v3 Switch
810,74 Kč bez DPH
981 Kč / KS
ED702600
HPE 1820 8G Switch
HPE 1820 8G Switch
Skladem (6 KS)
1 816,53 Kč bez DPH
2 198 Kč / KS
ED460127
Aruba 2530 8 Switch
Aruba 2530 8 Switch
Skladem (3 KS)
4 913,22 Kč bez DPH
5 945 Kč / KS
ED225644
Aruba 7005 (RW) 4-port 10/100/1000BASE-T 16 AP and 1K Client Controller JW633A RENEW
4 327,27 Kč bez DPH
5 236 Kč / KS
ED703187
HP cable Ext Mini SAS 1m Cable
1 305,79 Kč bez DPH
1 580 Kč / KS
ED251897
Aruba Instant On AP15 (RW) 4x4 11ac Wave2 Indoor Access Point
4 148,76 Kč bez DPH
5 020 Kč / KS
ED703249
HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch
3 066,12 Kč bez DPH
3 710 Kč / KS
ED460291
Aruba 2530 48x 10/100 Switch
11 395,04 Kč bez DPH
13 788 Kč / KS
ED225642
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
3 230 Kč –18 %
2 186,78 Kč bez DPH
2 646 Kč / KS
ED703144
Aruba 2530 48G 4xSFP Switch
54 412 Kč –61 %
17 599,17 Kč bez DPH
21 295 Kč / KS
ED225501
HPE OfficeConnect 1820 24G Switch
9 460 Kč –54 %
3 591,74 Kč bez DPH
4 346 Kč / KS
ED460129
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
24 498 Kč –82 %
3 704,96 Kč bez DPH
4 483 Kč / KS
ED460237
HPE OfficeConnect 1420 16G Switch
5 448 Kč –42 %
2 631,40 Kč bez DPH
3 184 Kč / KS
ED460160
4 436 Kč –42 %
2 143,80 Kč bez DPH
2 594 Kč / KS
ED702596
AP-220-MNT-W1 Flat Surface Wall/Ceiling Black AP Basic Flat Surface Mount Kit
751 Kč –38 %
387,60 Kč bez DPH
469 Kč / KS
ED702574
Aruba Instant On AP12 (RW) 3x3 11ac Wave2 Indoor Access Point
5 513 Kč –33 %
3 033,06 Kč bez DPH
3 670 Kč / KS
ED703255
Aruba 2530-24 HP RENEW Switch J9782AR
8 248 Kč –48 %
3 538,84 Kč bez DPH
4 282 Kč / KS
ED460159
Aruba 2530 8G Switch
17 485 Kč –61 %
Aruba 2530 8G Switch
Skladem (6 KS)
5 656,20 Kč bez DPH
6 844 Kč / KS
ED225638
HPE 1420 8G Switch
2 153 Kč –41 %
HPE 1420 8G Switch
Skladem (4 KS)
1 045,45 Kč bez DPH
1 265 Kč / KS
ED460290
Aruba 2530 8 PoE+ Switch
17 485 Kč –52 %
6 948,76 Kč bez DPH
8 408 Kč / KS
ED225639
Aruba 2530 24G Switch
29 195 Kč –61 %
9 444,63 Kč bez DPH
11 428 Kč / KS
ED225500

Stránka 1 z 1 - 79 položek celkem