HP Enterprise

Cena

140135193
1140135193
280 položek celkem
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ Switch
12 016 Kč –20 %
7 925,62 Kč bez DPH
9 590 Kč / ks
JL685A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
11 402 Kč –21 %
7 429,75 Kč bez DPH
8 990 Kč / ks
JL683A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch
6 338 Kč –20 %
4 197,52 Kč bez DPH
5 079 Kč / ks
JL682A
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP Swch
78 857 Kč –22 %
50 883,47 Kč bez DPH
61 569 Kč / ks
JL262A
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch
45 489 Kč –17 %
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch
Na dotaz (není skladem)
31 374,38 Kč bez DPH
37 963 Kč / ks
JL261A
HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT Switch
19 302 Kč –22 %
12 471,07 Kč bez DPH
15 090 Kč / ks
JG960A
Aruba 2530 24 Switch
9 823 Kč –21 %
Aruba 2530 24 Switch
Skladem (4 ks)
6 432,23 Kč bez DPH
7 783 Kč / ks
J9782A
HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch
45 347 Kč –22 %
29 261,16 Kč bez DPH
35 406 Kč / ks
JG963A
Aruba AP-375EX (RW) Otdr 11ac Hazloc AP
46 547,93 Kč bez DPH
56 323 Kč / ks
R3P70A
Aruba IOn 1930 8G 2SFP 124W Switch
6 943 Kč –19 %
4 619,83 Kč bez DPH
5 590 Kč / ks
JL681A
Aruba 2930F 48G 4SFP Swch
58 263 Kč –21 %
37 842,98 Kč bez DPH
45 790 Kč / ks
JL260A
Aruba UXI G-Series .11ac+Ethernet Sensor
11 323,14 Kč bez DPH
13 701 Kč / ks
R3R67A
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
43 111,57 Kč bez DPH
52 165 Kč / ks
R4H22A
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
41 299,17 Kč bez DPH
49 972 Kč / ks
R4H17A
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
34 890,91 Kč bez DPH
42 218 Kč / ks
R4H12A
Aruba AP-518 (RW) Indoor Hardened 11ax AP
32 824,79 Kč bez DPH
39 718 Kč / ks
R4H02A
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
37 230,58 Kč bez DPH
45 049 Kč / ks
R3V46A
Aruba Instant On AP11D (EU) Bundle
Aruba Instant On AP11D (EU) Bundle
Na dotaz (není skladem)
3 015,70 Kč bez DPH
3 649 Kč / ks
R3J26A
Aruba Instant On AP12 (EU) Bundle
4 966 Kč –19 %
Aruba Instant On AP12 (EU) Bundle
Na dotaz (není skladem)
3 321,49 Kč bez DPH
4 019 Kč / ks
R3J24A
Aruba Instant On AP11 (EU) Bundle
Aruba Instant On AP11 (EU) Bundle
Na dotaz (není skladem)
2 147,93 Kč bez DPH
2 599 Kč / ks
R3J22A
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
2 833,88 Kč bez DPH
3 429 Kč / ks
R2X16A
Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point
7 305 Kč –21 %
4 785,12 Kč bez DPH
5 790 Kč / ks
R2X11A
Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point
5 897 Kč –20 %
3 916,53 Kč bez DPH
4 739 Kč / ks
R2X06A
Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point
4 762 Kč –19 %
3 197,52 Kč bez DPH
3 869 Kč / ks
R2X01A
Aruba Instant On AP11 (RW) Access Point
2 790 Kč –28 %
1 652,07 Kč bez DPH
1 999 Kč / ks
R2W96A
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
15 104 Kč –20 %
9 978,51 Kč bez DPH
12 074 Kč / ks
R2H28A
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
15 104 Kč –10 %
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
11 235,54 Kč bez DPH
13 595 Kč / ks
R2H22A
Aruba AP-387 (RW) 5/60 GHz Outdoor Radio
35 861,16 Kč bez DPH
43 392 Kč / ks
R0K13A
Aruba AP-303P (RW) Unified AP
9 134 Kč –20 %
6 024,79 Kč bez DPH
7 290 Kč / ks
R0G68A
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
21 630,58 Kč bez DPH
26 173 Kč / ks
Q9H62A
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
21 630,58 Kč bez DPH
26 173 Kč / ks
Q9H57A
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
37 335,54 Kč bez DPH
45 176 Kč / ks
JZ356A
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
27 891,74 Kč bez DPH
33 749 Kč / ks
JZ336A
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
27 891,74 Kč bez DPH
33 749 Kč / ks
JZ331A
Aruba AP-303 (RW) Unified AP
7 704 Kč –20 %
5 115,70 Kč bez DPH
6 190 Kč / ks
JZ320A
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
37 230,58 Kč bez DPH
45 049 Kč / ks
JZ182A
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
37 230,58 Kč bez DPH
45 049 Kč / ks
JZ172A
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
29 767,77 Kč bez DPH
36 019 Kč / ks
JZ162A
Aruba AP-318 (RW) Indr Hardened 11ac AP
26 037,19 Kč bez DPH
31 505 Kč / ks
JZ152A
Aruba AP-303HR (EU) Remote AP Bundle
11 701,65 Kč bez DPH
14 159 Kč / ks
JZ087A
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
Na dotaz (není skladem)
5 438,02 Kč bez DPH
6 580 Kč / ks
JZ074A
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
26 037,19 Kč bez DPH
31 505 Kč / ks
JZ031A
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
26 037,19 Kč bez DPH
31 505 Kč / ks
JZ021A
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Na dotaz (není skladem)
6 811,57 Kč bez DPH
8 242 Kč / ks
JY720A
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote AP
5 820,66 Kč bez DPH
7 043 Kč / ks
JY712A
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
6 074 Kč –20 %
4 032,23 Kč bez DPH
4 879 Kč / ks
JY693A
Aruba AP-303H (RW) Unified AP
10 212 Kč –20 %
6 768,60 Kč bez DPH
8 190 Kč / ks
JY678A
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
25 762,81 Kč bez DPH
31 173 Kč / ks
JX973A
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
25 762,81 Kč bez DPH
31 173 Kč / ks
JX966A
Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
Na dotaz (není skladem)
8 481,82 Kč bez DPH
10 263 Kč / ks
JX952A
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
14 326 Kč –22 %
9 247,93 Kč bez DPH
11 190 Kč / ks
JX945A
Aruba IAP-304 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
13 725,62 Kč bez DPH
16 608 Kč / ks
JX939A
Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
14 919,83 Kč bez DPH
18 053 Kč / ks
JX936A
Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
13 725,62 Kč bez DPH
16 608 Kč / ks
JX935A
Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
33 478,51 Kč bez DPH
40 509 Kč / ks
JW823A
Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
33 478,51 Kč bez DPH
40 509 Kč / ks
JW817A
Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
21 329 Kč –22 %
13 793,39 Kč bez DPH
16 690 Kč / ks
JW811A
Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
19 649,59 Kč bez DPH
23 776 Kč / ks
JW805A
Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
36 423,97 Kč bez DPH
44 073 Kč / ks
JW801A
Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
33 478,51 Kč bez DPH
40 509 Kč / ks
JW799A
Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
17 378,51 Kč bez DPH
21 028 Kč / ks
JW797A
Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
19 649,59 Kč bez DPH
23 776 Kč / ks
JW795A
Aruba IAP-325 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
27 554,55 Kč bez DPH
33 341 Kč / ks
JW325A
Aruba IAP-324 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
27 554,55 Kč bez DPH
33 341 Kč / ks
JW319A
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
27 554,55 Kč bez DPH
33 341 Kč / ks
JW186A
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
27 554,55 Kč bez DPH
33 341 Kč / ks
JW184A
Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802,11ac AP
31 496,69 Kč bez DPH
38 111 Kč / ks
JW176A
HP 501 Wireless Client Bridge
6 715 Kč –8 %
HP 501 Wireless Client Bridge
Na dotaz (není skladem)
5 123,97 Kč bez DPH
6 200 Kč / ks
J9835A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
7 108,26 Kč bez DPH
8 601 Kč / ks
HPEQK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
5 818,18 Kč bez DPH
7 040 Kč / ks
HPEQK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
2 965,29 Kč bez DPH
3 588 Kč / ks
HPEQK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
3 090,08 Kč bez DPH
3 739 Kč / ks
HPEQK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
2 255,37 Kč bez DPH
2 729 Kč / ks
HPEQK733A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
1 552,07 Kč bez DPH
1 878 Kč / ks
HPEQK732A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
53 563,64 Kč bez DPH
64 812 Kč / ks
HPEQK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
10 826,45 Kč bez DPH
13 100 Kč / ks
HPEQK729A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
32 127,27 Kč bez DPH
38 874 Kč / ks
HPEQK702A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
26 768,60 Kč bez DPH
32 390 Kč / ks
HPEQK701A
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Na dotaz (není skladem)
30 006,61 Kč bez DPH
36 308 Kč / ks
HPEK2Q47A
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Na dotaz (není skladem)
17 683,47 Kč bez DPH
21 397 Kč / ks
HPEK2Q46A
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
10 690,91 Kč bez DPH
12 936 Kč / ks
HPEK2Q22A
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
9 343,80 Kč bez DPH
11 306 Kč / ks
HPEK2Q21A
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
88 384,30 Kč bez DPH
106 945 Kč / ks
HPEE7V96A
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
75 000 Kč bez DPH
90 750 Kč / ks
HPEE7V95A
HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable
8 426,45 Kč bez DPH
10 196 Kč / ks
HPEAP820A
HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable
7 480,17 Kč bez DPH
9 051 Kč / ks
HPEAP819A
HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable
6 678,51 Kč bez DPH
8 081 Kč / ks
HPEAP818A
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
Na dotaz (není skladem)
2 022,31 Kč bez DPH
2 447 Kč / ks
HPEAK346A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
2 473,55 Kč bez DPH
2 993 Kč / ks
HPEAJ837A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
2 404,13 Kč bez DPH
2 909 Kč / ks
HPEAJ836A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 375,21 Kč bez DPH
1 664 Kč / ks
HPEAJ835A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 276,86 Kč bez DPH
1 545 Kč / ks
HPEAJ834A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 198,35 Kč bez DPH
1 450 Kč / ks
HPEAJ833A
HPE External SAS to Mini-SAS FO Cable
6 082,64 Kč bez DPH
7 360 Kč / ks
HPEAH587A
HPE SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
1 992,56 Kč bez DPH
2 411 Kč / ks
HPEAE470A
HPE SAS Min-Min 1 x 4M Cable Assy Kit
3 314,05 Kč bez DPH
4 010 Kč / ks
HPEAE465A
HP SCSI Cable 5m VHDTS68/HDTS68 M/M Multimd
5 706,61 Kč bez DPH
6 905 Kč / ks
C2365BP
HPE DL38X Gen10 Slim SAS NVMe Cable
Na dotaz (není skladem)
1 568,60 Kč bez DPH
1 898 Kč / ks
AQ871827-B21
1 592,56 Kč bez DPH
1 927 Kč / ks
AQ871573-B21
HPE 3M 100Gb QSFP28 OPA Copper Cable
5 553,72 Kč bez DPH
6 720 Kč / ks
AQ830024-B25
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 280 položek celkem