HP Enterprise

Cena

137139137
1137139137
275 položek celkem
Aruba 6100 48G CL4 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
63 465,29 Kč bez DPH
76 793 Kč / ks
JL675A
HPE 5130 48G PoE+ 4SFP+ EI Swch
114 989,26 Kč bez DPH
139 137 Kč / ks
JG937A
HPE R/T3000 G5 HV INTL UPS
37 542,98 Kč bez DPH
45 427 Kč / ks
Q1L87A
Instant On AP22 with 12V PSU WW Bundle
3 874,38 Kč bez DPH
4 688 Kč / ks
R6M51A
Instant On AP22 with 12V PSU EU Bundle
3 874,38 Kč bez DPH
4 688 Kč / ks
R6M50A
Aruba AP-565 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-565 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
25 109,09 Kč bez DPH
30 382 Kč / ks
R4W43A
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
15 340,50 Kč bez DPH
18 562 Kč / ks
JL686A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch
4 691,74 Kč bez DPH
5 677 Kč / ks
JL682A
HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch
32 725,62 Kč bez DPH
39 598 Kč / ks
JG963A
HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT Switch
13 929,75 Kč bez DPH
16 855 Kč / ks
JG960A
Aruba IOn 1930 8G 2SFP 124W Switch
5 138,02 Kč bez DPH
6 217 Kč / ks
JL681A
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch
61 596 Kč –13 %
44 452,89 Kč bez DPH
53 788 Kč / ks
JL357A
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP Swch
78 857 Kč –13 %
56 910,74 Kč bez DPH
68 862 Kč / ks
JL262A
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch
45 489 Kč –13 %
32 828,93 Kč bez DPH
39 723 Kč / ks
JL261A
Aruba AP-375EX (RW) Otdr 11ac Hazloc AP
45 219,01 Kč bez DPH
54 715 Kč / ks
R3P70A
Aruba 2930F 48G 4SFP Swch
58 263 Kč –13 %
42 047,11 Kč bez DPH
50 877 Kč / ks
JL260A
Aruba UXI G-Series .11ac+Ethernet Sensor
10 999,17 Kč bez DPH
13 309 Kč / ks
R3R67A
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
41 880,99 Kč bez DPH
50 676 Kč / ks
R4H22A
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
40 119,83 Kč bez DPH
48 545 Kč / ks
R4H17A
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
33 894,21 Kč bez DPH
41 012 Kč / ks
R4H12A
Aruba AP-518 (RW) Indoor Hardened 11ax AP
31 887,60 Kč bez DPH
38 584 Kč / ks
R4H02A
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
13 906,61 Kč bez DPH
16 827 Kč / ks
R3V46A
Aruba Instant On AP11D (EU) Bundle
3 246,28 Kč bez DPH
3 928 Kč / ks
R3J26A
Aruba Instant On AP12 (EU) Bundle
4 166,12 Kč bez DPH
5 041 Kč / ks
R3J24A
Aruba Instant On AP11 (EU) Bundle
2 408,26 Kč bez DPH
2 914 Kč / ks
R3J22A
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
3 361,16 Kč bez DPH
4 067 Kč / ks
R2X16A
Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point
7 305 Kč –10 %
5 406,61 Kč bez DPH
6 542 Kč / ks
R2X11A
Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point
5 897 Kč –10 %
4 365,29 Kč bez DPH
5 282 Kč / ks
R2X06A
Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point
4 762 Kč –3 %
3 819,01 Kč bez DPH
4 621 Kč / ks
R2X01A
Aruba Instant On AP11 (RW) Access Point
2 790 Kč –18 %
1 887,60 Kč bez DPH
2 284 Kč / ks
R2W96A
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
12 780,99 Kč bez DPH
15 465 Kč / ks
R2H28A
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
12 780,99 Kč bez DPH
15 465 Kč / ks
R2H22A
Aruba AP-387 (RW) 5/60 GHz Outdoor Radio
34 835,54 Kč bez DPH
42 151 Kč / ks
R0K13A
Aruba AP-303P (RW) Unified AP
9 134 Kč –16 %
6 328,10 Kč bez DPH
7 657 Kč / ks
R0G68A
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
21 013,22 Kč bez DPH
25 426 Kč / ks
Q9H62A
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
21 013,22 Kč bez DPH
25 426 Kč / ks
Q9H57A
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
36 270,25 Kč bez DPH
43 887 Kč / ks
JZ356A
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
27 095,87 Kč bez DPH
32 786 Kč / ks
JZ336A
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
27 095,87 Kč bez DPH
32 786 Kč / ks
JZ331A
Aruba AP-303 (RW) Unified AP
7 704 Kč –14 %
5 474,38 Kč bez DPH
6 624 Kč / ks
JZ320A
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
36 167,77 Kč bez DPH
43 763 Kč / ks
JZ182A
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
36 167,77 Kč bez DPH
43 763 Kč / ks
JZ172A
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
28 918,18 Kč bez DPH
34 991 Kč / ks
JZ162A
Aruba AP-318 (RW) Indr Hardened 11ac AP
25 292,56 Kč bez DPH
30 604 Kč / ks
JZ152A
Aruba AP-303HR (EU) Remote AP Bundle
11 367,77 Kč bez DPH
13 755 Kč / ks
JZ087A
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
Na dotaz (není skladem)
4 773,55 Kč bez DPH
5 776 Kč / ks
JZ074A
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
25 292,56 Kč bez DPH
30 604 Kč / ks
JZ031A
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
25 292,56 Kč bez DPH
30 604 Kč / ks
JZ021A
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Na dotaz (není skladem)
6 616,53 Kč bez DPH
8 006 Kč / ks
JY720A
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote AP
5 654,55 Kč bez DPH
6 842 Kč / ks
JY712A
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
6 074 Kč –10 %
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
4 497,52 Kč bez DPH
5 442 Kč / ks
JY693A
Aruba AP-303H (RW) Unified AP
10 212 Kč –13 %
Aruba AP-303H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
7 369,42 Kč bez DPH
8 917 Kč / ks
JY678A
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
25 027,27 Kč bez DPH
30 283 Kč / ks
JX973A
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
25 027,27 Kč bez DPH
30 283 Kč / ks
JX966A
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
14 326 Kč –30 %
8 271,90 Kč bez DPH
10 009 Kč / ks
JX945A
Aruba IAP-304 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
13 333,88 Kč bez DPH
16 134 Kč / ks
JX939A
Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
13 333,88 Kč bez DPH
16 134 Kč / ks
JX936A
Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
13 333,88 Kč bez DPH
16 134 Kč / ks
JX935A
Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
32 522,31 Kč bez DPH
39 352 Kč / ks
JW823A
Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
32 522,31 Kč bez DPH
39 352 Kč / ks
JW817A
Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
21 329 Kč –33 %
11 841,32 Kč bez DPH
14 328 Kč / ks
JW811A
Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
19 087,60 Kč bez DPH
23 096 Kč / ks
JW805A
Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
32 522,31 Kč bez DPH
39 352 Kč / ks
JW801A
Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
32 522,31 Kč bez DPH
39 352 Kč / ks
JW799A
Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
19 087,60 Kč bez DPH
23 096 Kč / ks
JW797A
Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
19 087,60 Kč bez DPH
23 096 Kč / ks
JW795A
Aruba IAP-325 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
26 767,77 Kč bez DPH
32 389 Kč / ks
JW325A
Aruba IAP-324 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
26 767,77 Kč bez DPH
32 389 Kč / ks
JW319A
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
26 767,77 Kč bez DPH
32 389 Kč / ks
JW186A
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
26 767,77 Kč bez DPH
32 389 Kč / ks
JW184A
Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802,11ac AP
30 596,69 Kč bez DPH
37 022 Kč / ks
JW176A
HP 501 Wireless Client Bridge
HP 501 Wireless Client Bridge
Na dotaz (není skladem)
6 944,63 Kč bez DPH
8 403 Kč / ks
J9835A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
6 905,79 Kč bez DPH
8 356 Kč / ks
HPEQK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
5 652,89 Kč bez DPH
6 840 Kč / ks
HPEQK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
3 010,74 Kč bez DPH
3 643 Kč / ks
HPEQK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
2 133,06 Kč bez DPH
2 581 Kč / ks
HPEQK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
1 675,21 Kč bez DPH
2 027 Kč / ks
HPEQK733A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
1 575,21 Kč bez DPH
1 906 Kč / ks
HPEQK732A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
52 034,71 Kč bez DPH
62 962 Kč / ks
HPEQK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
10 992,56 Kč bez DPH
13 301 Kč / ks
HPEQK729A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
31 209,92 Kč bez DPH
37 764 Kč / ks
HPEQK702A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
26 003,31 Kč bez DPH
31 464 Kč / ks
HPEQK701A
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Na dotaz (není skladem)
29 149,59 Kč bez DPH
35 271 Kč / ks
HPEK2Q47A
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Na dotaz (není skladem)
17 178,51 Kč bez DPH
20 786 Kč / ks
HPEK2Q46A
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
10 385,12 Kč bez DPH
12 566 Kč / ks
HPEK2Q22A
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
9 076,86 Kč bez DPH
10 983 Kč / ks
HPEK2Q21A
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
85 859,50 Kč bez DPH
103 890 Kč / ks
HPEE7V96A
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
72 858,68 Kč bez DPH
88 159 Kč / ks
HPEE7V95A
HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable
8 185,12 Kč bez DPH
9 904 Kč / ks
HPEAP820A
HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable
7 267,77 Kč bez DPH
8 794 Kč / ks
HPEAP819A
HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable
6 487,60 Kč bez DPH
7 850 Kč / ks
HPEAP818A
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
Na dotaz (není skladem)
1 963,64 Kč bez DPH
2 376 Kč / ks
HPEAK346A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
2 512,40 Kč bez DPH
3 040 Kč / ks
HPEAJ837A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 774,38 Kč bez DPH
2 147 Kč / ks
HPEAJ836A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 396,69 Kč bez DPH
1 690 Kč / ks
HPEAJ835A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 295,87 Kč bez DPH
1 568 Kč / ks
HPEAJ834A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 216,53 Kč bez DPH
1 472 Kč / ks
HPEAJ833A
HPE External SAS to Mini-SAS FO Cable
6 338,02 Kč bez DPH
7 669 Kč / ks
HPEAH587A
HPE SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
2 023,14 Kč bez DPH
2 448 Kč / ks
HPEAE470A
HPE SAS Min-Min 1 x 4M Cable Assy Kit
3 365,29 Kč bez DPH
4 072 Kč / ks
HPEAE465A
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 275 položek celkem