HP Enterprise

Cena

1212461682
11212461682
303 položek celkem
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
Na dotaz (není skladem)
19 323,14 Kč bez DPH
23 381 Kč
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
10 314,05 Kč bez DPH
12 480 Kč
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 370W Sw
Na dotaz (není skladem)
13 153,72 Kč bez DPH
15 916 Kč
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
Na dotaz (není skladem)
10 314,05 Kč bez DPH
12 480 Kč
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
5 914,88 Kč bez DPH
7 157 Kč
Aruba IOn 1930 8G 2SFP 124W Switch
Na dotaz (není skladem)
5 029,75 Kč bez DPH
6 086 Kč
Aruba IOn 1930 8G 2SFP Switch
Na dotaz (není skladem)
2 842,15 Kč bez DPH
3 439 Kč
150 204,13 Kč bez DPH
181 747 Kč
132 230,58 Kč bez DPH
159 999 Kč
Aruba 6200F 48G 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
105 229,75 Kč bez DPH
127 328 Kč
86 077,69 Kč bez DPH
104 154 Kč
87 764 Kč –2 %
Aruba 6200F 24G 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
70 757,02 Kč bez DPH
85 616 Kč
Aruba 2530 8 Switch
7 166 Kč –2 %
Aruba 2530 8 Switch
Na dotaz (není skladem)
5 794,21 Kč bez DPH
7 011 Kč
Aruba 6300M 24SFP+ 4SFP56 Swch
398 782 Kč –2 %
Aruba 6300M 24SFP+ 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
321 449,59 Kč bez DPH
388 954 Kč
Aruba 6405 48SFP+ 8SFP56 Swch
Aruba 6405 48SFP+ 8SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
1 200 728,10 Kč bez DPH
1 452 881 Kč
Aruba 6405 96G CL4 PoE 4SFP56 Swch
Aruba 6405 96G CL4 PoE 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
614 528,93 Kč bez DPH
743 580 Kč
Aruba 6410 Swch
Aruba 6410 Swch
Na dotaz (není skladem)
444 356,20 Kč bez DPH
537 671 Kč
Aruba 6405 Swch
314 663 Kč –2 %
Aruba 6405 Swch
Na dotaz (není skladem)
255 261,98 Kč bez DPH
308 867 Kč
Aruba 2930M 24SR PoE Class 6 1s Swch
248 898 Kč –2 %
201 911,57 Kč bez DPH
244 313 Kč
Aruba 2930M 40G 8SR PoE Class 6 1s Swch
191 789,26 Kč bez DPH
232 065 Kč
Outdoor SFP Weathertight Strain Relief Kit
2 506,61 Kč bez DPH
3 033 Kč
SFP-LX Extended Temperature 1000BASE-LX SFP
13 514,05 Kč bez DPH
16 352 Kč
Aruba ClearPass C3000 DL360 Gen9 HW Appl
759 985,12 Kč bez DPH
919 582 Kč
Aruba ClearPass C2000 DL20 Gen9 HW Appl
328 014 Kč –2 %
265 995,87 Kč bez DPH
321 855 Kč
Aruba ClearPass C1000 S-1200 R4 HW Appl
164 008 Kč –2 %
132 999,17 Kč bez DPH
160 929 Kč
Aruba ClearPass DL20 Spare PSU
18 364 Kč –2 %
Aruba ClearPass DL20 Spare PSU
Na dotaz (není skladem)
14 903,31 Kč bez DPH
18 033 Kč
Aruba ClearPass-Airwave DL360 Spare PSU
26 055 Kč –2 %
21 005,79 Kč bez DPH
25 417 Kč
Aruba AirWave DL360 Pro HW Appliance
749 199,17 Kč bez DPH
906 531 Kč
SFP-ZX 1000BASE-ZX LC SFP XCVR
26 791 Kč –2 %
SFP-ZX 1000BASE-ZX LC SFP XCVR
Na dotaz (není skladem)
21 595,04 Kč bez DPH
26 130 Kč
SFP-EX 1000BASE-EX LC SFP XCVR
21 424 Kč –0 %
SFP-EX 1000BASE-EX LC SFP XCVR
Na dotaz (není skladem)
17 659,50 Kč bez DPH
21 368 Kč
SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR
242 869 Kč –2 %
SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR
Na dotaz (není skladem)
197 092,56 Kč bez DPH
238 482 Kč
SFP-10GE-ER 10G LC Cnctr SFP+ XCVR
168 017 Kč –1 %
SFP-10GE-ER 10G LC Cnctr SFP+ XCVR
Na dotaz (není skladem)
137 933,88 Kč bez DPH
166 900 Kč
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
100 Kč bez DPH
121 Kč
10GBASE-LR LC Connector SFP+ XCVR
10GBASE-LR LC Connector SFP+ XCVR
Na dotaz (není skladem)
49 206,61 Kč bez DPH
59 540 Kč
10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR
29 894 Kč –1 %
10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR
Na dotaz (není skladem)
24 541,32 Kč bez DPH
29 695 Kč
10GBASE-LRM LC Connector SFP+ XCVR
32 894 Kč –2 %
10GBASE-LRM LC Connector SFP+ XCVR
Na dotaz (není skladem)
26 519,83 Kč bez DPH
32 089 Kč
1000BASE-T RJ45 Connector SFP XCVR
7 161 Kč –2 %
1000BASE-T RJ45 Connector SFP XCVR
Na dotaz (není skladem)
5 810,74 Kč bez DPH
7 031 Kč
1000BASE-SX LC Connector SFP XCVR
9 627 Kč –2 %
1000BASE-SX LC Connector SFP XCVR
Na dotaz (není skladem)
7 789,26 Kč bez DPH
9 425 Kč
1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR
15 516 Kč –1 %
1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR
Na dotaz (není skladem)
12 714,05 Kč bez DPH
15 384 Kč
ANT-CBL-2 2m Outdoor RF Cable
ANT-CBL-2 2m Outdoor RF Cable
Na dotaz (není skladem)
884,30 Kč bez DPH
1 070 Kč
ANT-CBL-1 1m Outdoor RF Cable
ANT-CBL-1 1m Outdoor RF Cable
Na dotaz (není skladem)
758,68 Kč bez DPH
918 Kč
AFC7DL04-00 4M 7D Antenna Cable
AFC7DL04-00 4M 7D Antenna Cable
Na dotaz (není skladem)
1 095,87 Kč bez DPH
1 326 Kč
AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
Na dotaz (není skladem)
884,30 Kč bez DPH
1 070 Kč
HPE 5980 48SFP+ 6QSFP28 Switch
690 471 Kč –2 %
HPE 5980 48SFP+ 6QSFP28 Switch
Na dotaz (není skladem)
558 700,83 Kč bez DPH
676 028 Kč
Aruba 2930F 12G PoE+ Swch
39 926 Kč –2 %
Aruba 2930F 12G PoE+ Swch
Na dotaz (není skladem)
32 280,99 Kč bez DPH
39 060 Kč
Aruba 6300F 24G 4SFP56 Sw
138 353 Kč –2 %
Aruba 6300F 24G 4SFP56 Sw
Na dotaz (není skladem)
111 542,98 Kč bez DPH
134 967 Kč
Aruba 6300F 48G 4SFP56 Sw
Aruba 6300F 48G 4SFP56 Sw
Na dotaz (není skladem)
155 043,80 Kč bez DPH
187 603 Kč
Aruba 6300F 24G CL4 PoE 4SFP56 Sw
Aruba 6300F 24G CL4 PoE 4SFP56 Sw
Na dotaz (není skladem)
130 462,81 Kč bez DPH
157 860 Kč
Aruba 6300F 48G CL4 PoE 4SFP56 Sw
Aruba 6300F 48G CL4 PoE 4SFP56 Sw
Na dotaz (není skladem)
211 761,98 Kč bez DPH
256 232 Kč
Aruba 6300M 24G 4SFP56 Swch
Aruba 6300M 24G 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
121 014,05 Kč bez DPH
146 427 Kč
Aruba 6300M 48G 4SFP56 Swch
224 984 Kč –2 %
Aruba 6300M 48G 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
181 519,01 Kč bez DPH
219 638 Kč
Aruba 6300M 24G CL4 PoE 4SFP56 Swch
166 492 Kč –2 %
Aruba 6300M 24G CL4 PoE 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
134 229,75 Kč bez DPH
162 418 Kč
Aruba 6300M 48G CL4 PoE 4SFP56 Swch
Aruba 6300M 48G CL4 PoE 4SFP56 Swch
Na dotaz (není skladem)
221 232,23 Kč bez DPH
267 691 Kč
Aruba 6300M 24SR5 CL6 PoE 4SFP56 Swch
314 663 Kč –2 %
255 261,98 Kč bez DPH
308 867 Kč
Aruba 6300M 48SR5 CL6 PoE 4SFP56 Swch
357 659 Kč –1 %
293 080,99 Kč bez DPH
354 628 Kč
HPE 5710 24SFP+ 6QSFP+/2QSFP28 Switch
331 037 Kč –1 %
271 266,12 Kč bez DPH
328 232 Kč
HPE 5710 48XGT 6QSFP+/2QSFP28 Switch
440 071 Kč –1 %
361 277,69 Kč bez DPH
437 146 Kč
HPE 5710 48SFP+ 6QSFP+/2QSFP28 Switch
431 104 Kč –2 %
349 594,21 Kč bez DPH
423 009 Kč
Aruba 8320 48 T/6 40 X472 5 2 Bdl
578 059 Kč –2 %
Aruba 8320 48 T/6 40 X472 5 2 Bdl
Na dotaz (není skladem)
468 766,12 Kč bez DPH
567 207 Kč
Aruba 8320 32 40G X472 5 2 Bdl
671 089 Kč –2 %
Aruba 8320 32 40G X472 5 2 Bdl
Na dotaz (není skladem)
544 205,79 Kč bez DPH
658 489 Kč
Aruba 2930F 48GPoE+4SFP+740W Swch
121 686 Kč –2 %
Aruba 2930F 48GPoE+4SFP+740W Swch
Na dotaz (není skladem)
98 381,82 Kč bez DPH
119 042 Kč
Aruba 8320 48 10/6 40 X472 5 2 Bdl
585 578 Kč –2 %
Aruba 8320 48 10/6 40 X472 5 2 Bdl
Na dotaz (není skladem)
474 862,81 Kč bez DPH
574 584 Kč
Aruba 3810M 24SFP+250W Swch
348 439 Kč –1 %
Aruba 3810M 24SFP+250W Swch
Na dotaz (není skladem)
285 525,62 Kč bez DPH
345 486 Kč
HPE 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W Swch
18 772 Kč –2 %
15 176,03 Kč bez DPH
18 363 Kč
HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Swch
19 055 Kč –2 %
15 405,79 Kč bez DPH
18 641 Kč
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch
10 333 Kč –2 %
8 354,55 Kč bez DPH
10 109 Kč
HPE 1920S 8G PPoE+ 65W Switch
6 757 Kč –2 %
5 462,81 Kč bez DPH
6 610 Kč
HPE 1920S 48G 4SFP Switch
10 735 Kč –2 %
8 680,17 Kč bez DPH
10 503 Kč
HPE 1920S 24G 2SFP Switch
5 359 Kč –2 %
4 330,58 Kč bez DPH
5 240 Kč
HPE 1920S 8G Switch
3 416 Kč –2 %
HPE 1920S 8G Switch
Skladem (10 ks)
2 761,98 Kč bez DPH
3 342 Kč
Aruba 8400 1 MM 3 PS 2 FM 32/8 Bdl
Aruba 8400 1 MM 3 PS 2 FM 32/8 Bdl
Na dotaz (není skladem)
1 853 389,26 Kč bez DPH
2 242 601 Kč
Aruba 8400 Base Cbl Mgr X462 Bndl
Aruba 8400 Base Cbl Mgr X462 Bndl
Na dotaz (není skladem)
501 894,21 Kč bez DPH
607 292 Kč
Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ Switch
41 549 Kč –2 %
33 590,91 Kč bez DPH
40 645 Kč
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch
49 609 Kč –2 %
40 108,26 Kč bez DPH
48 531 Kč
Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
180 129,75 Kč bez DPH
217 957 Kč
Aruba 2930M 40G 8 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
199 810 Kč –2 %
162 030,58 Kč bez DPH
196 057 Kč
Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch
114 150 Kč –2 %
Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch
Na dotaz (není skladem)
92 289,26 Kč bez DPH
111 670 Kč
Aruba 2930M 48G 1-slot Switch
118 118 Kč –1 %
Aruba 2930M 48G 1-slot Switch
Na dotaz (není skladem)
96 790,08 Kč bez DPH
117 116 Kč
Aruba 2930M 24G PoE+ 1-slot Switch
62 160 Kč –2 %
Aruba 2930M 24G PoE+ 1-slot Switch
Na dotaz (není skladem)
50 254,55 Kč bez DPH
60 808 Kč
Aruba 2930M 24G 1-slot Switch
69 942 Kč –2 %
Aruba 2930M 24G 1-slot Switch
Na dotaz (není skladem)
56 594,21 Kč bez DPH
68 479 Kč
Aruba 100G QSFP28 LC LR4 SMF XCVR
Aruba 100G QSFP28 LC LR4 SMF XCVR
Na dotaz (není skladem)
579 109,09 Kč bez DPH
700 722 Kč
Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF XCVR
47 782 Kč –2 %
Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF XCVR
Na dotaz (není skladem)
38 515,70 Kč bez DPH
46 604 Kč
Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR
25 767 Kč –1 %
21 152,89 Kč bez DPH
25 595 Kč
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 5m DAC Cable
14 114 Kč –1 %
11 575,21 Kč bez DPH
14 006 Kč
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ T Swch
159 926 Kč –3 %
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ T Swch
Na dotaz (není skladem)
128 842,98 Kč bez DPH
155 900 Kč
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ T Swch
107 811 Kč –3 %
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ T Swch
Na dotaz (není skladem)
86 857,02 Kč bez DPH
105 097 Kč
31 513 Kč –2 %
25 554,55 Kč bez DPH
30 921 Kč
Aruba 2930F 24G 4SFP Swch
35 274 Kč –2 %
28 519,01 Kč bez DPH
34 508 Kč
Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Swch
28 852 Kč –2 %
23 328,10 Kč bez DPH
28 227 Kč
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch
103 097 Kč –2 %
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch
Na dotaz (není skladem)
83 352,07 Kč bez DPH
100 856 Kč
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ Swch
67 805 Kč –2 %
54 819,01 Kč bez DPH
66 331 Kč
Aruba 2930F 48G 4SFP+ Swch
80 908 Kč –2 %
65 413,22 Kč bez DPH
79 150 Kč
Aruba 2930F 24G 4SFP+ Swch
54 922 Kč –2 %
44 404,13 Kč bez DPH
53 729 Kč
Aruba 5406R 16SFP+ v3 zl2 Swch
271 258 Kč –2 %
Aruba 5406R 16SFP+ v3 zl2 Swch
Na dotaz (není skladem)
218 853,72 Kč bez DPH
264 813 Kč
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Swch
266 779 Kč –2 %
216 339,67 Kč bez DPH
261 771 Kč
Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch
297 331 Kč –2 %
Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch
Na dotaz (není skladem)
241 114,88 Kč bez DPH
291 749 Kč
Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch
183 069 Kč –2 %
Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch
Na dotaz (není skladem)
148 457,02 Kč bez DPH
179 633 Kč
Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch
120 009 Kč –2 %
Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch
Na dotaz (není skladem)
97 319,01 Kč bez DPH
117 756 Kč
Aruba 3810M 48G 1-slot Swch
161 599 Kč –2 %
Aruba 3810M 48G 1-slot Swch
Na dotaz (není skladem)
131 046,28 Kč bez DPH
158 566 Kč
Aruba 3810M 24G 1-slot Swch
110 664 Kč –2 %
Aruba 3810M 24G 1-slot Swch
Na dotaz (není skladem)
89 741,32 Kč bez DPH
108 587 Kč
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 303 položek celkem