HP Enterprise

Cena

137137809
1137137809
279 položek celkem
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
12 713,22 Kč bez DPH
15 383 Kč / ks
R2H28A
Aruba 2930F 48GPoE+4SFP 740W Swch
Aruba 2930F 48GPoE+4SFP 740W Swch
Na dotaz (není skladem)
69 747,11 Kč bez DPH
84 394 Kč / ks
JL557A
Aruba 2530 24 Switch
Aruba 2530 24 Switch
Skladem (2 ks)
7 061,98 Kč bez DPH
8 545 Kč / ks
J9782A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 370W Sw
12 593,39 Kč bez DPH
15 238 Kč / ks
JL684A
Aruba 6100 48G CL4 4SFP+ Switch
Aruba 6100 48G CL4 4SFP+ Switch
Na dotaz (není skladem)
62 859,50 Kč bez DPH
76 060 Kč / ks
JL675A
HPE 5130 48G PoE+ 4SFP+ EI Swch
113 891,74 Kč bez DPH
137 809 Kč / ks
JG937A
Instant On AP22 with 12V PSU WW Bundle
3 860,33 Kč bez DPH
4 671 Kč / ks
R6M51A
Instant On AP22 with 12V PSU EU Bundle
3 860,33 Kč bez DPH
4 671 Kč / ks
R6M50A
Aruba AP-565 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-565 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
24 870,25 Kč bez DPH
30 093 Kč / ks
R4W43A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
Na dotaz (není skladem)
8 196,69 Kč bez DPH
9 918 Kč / ks
JL683A
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
15 280,99 Kč bez DPH
18 490 Kč / ks
JL686A
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ Switch
8 640,50 Kč bez DPH
10 455 Kč / ks
JL685A
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch
4 675,21 Kč bez DPH
5 657 Kč / ks
JL682A
HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch
32 600,83 Kč bez DPH
39 447 Kč / ks
JG963A
HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT Switch
13 876,03 Kč bez DPH
16 790 Kč / ks
JG960A
Aruba IOn 1930 8G 2SFP 124W Switch
5 119,01 Kč bez DPH
6 194 Kč / ks
JL681A
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch
61 596 Kč –13 %
44 283,47 Kč bez DPH
53 583 Kč / ks
JL357A
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP Swch
78 857 Kč –13 %
56 692,56 Kč bez DPH
68 598 Kč / ks
JL262A
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch
45 489 Kč –13 %
32 703,31 Kč bez DPH
39 571 Kč / ks
JL261A
Aruba AP-375EX (RW) Otdr 11ac Hazloc AP
44 786,78 Kč bez DPH
54 192 Kč / ks
R3P70A
Aruba 2930F 48G 4SFP Swch
58 263 Kč –13 %
41 885,95 Kč bez DPH
50 682 Kč / ks
JL260A
Aruba UXI G-Series .11ac+Ethernet Sensor
10 894,21 Kč bez DPH
13 182 Kč / ks
R3R67A
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-577 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
41 480,99 Kč bez DPH
50 192 Kč / ks
R4H22A
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-575 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
39 737,19 Kč bez DPH
48 082 Kč / ks
R4H17A
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Aruba AP-574 (RW) Outdoor 11ax AP
Na dotaz (není skladem)
33 571,07 Kč bez DPH
40 621 Kč / ks
R4H12A
Aruba AP-518 (RW) Indoor Hardened 11ax AP
31 582,64 Kč bez DPH
38 215 Kč / ks
R4H02A
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Aruba AP-505H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
13 775,21 Kč bez DPH
16 668 Kč / ks
R3V46A
Aruba Instant On AP11D (EU) Bundle
3 233,06 Kč bez DPH
3 912 Kč / ks
R3J26A
Aruba Instant On AP12 (EU) Bundle
4 150,41 Kč bez DPH
5 022 Kč / ks
R3J24A
Aruba Instant On AP11 (EU) Bundle
2 399,17 Kč bez DPH
2 903 Kč / ks
R3J22A
Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point
3 347,93 Kč bez DPH
4 051 Kč / ks
R2X16A
Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point
7 305 Kč –11 %
5 386,78 Kč bez DPH
6 518 Kč / ks
R2X11A
Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point
5 897 Kč –11 %
4 348,76 Kč bez DPH
5 262 Kč / ks
R2X06A
Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point
4 762 Kč –3 %
3 803,31 Kč bez DPH
4 602 Kč / ks
R2X01A
Aruba Instant On AP11 (RW) Access Point
2 790 Kč –3 %
2 228,93 Kč bez DPH
2 697 Kč / ks
R2W96A
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
Aruba AP-504 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
12 658,68 Kč bez DPH
15 317 Kč / ks
R2H22A
Aruba AP-387 (RW) 5/60 GHz Outdoor Radio
34 504,13 Kč bez DPH
41 750 Kč / ks
R0K13A
Aruba AP-303P (RW) Unified AP
Aruba AP-303P (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
8 419,83 Kč bez DPH
10 188 Kč / ks
R0G68A
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
20 813,22 Kč bez DPH
25 184 Kč / ks
Q9H62A
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Aruba AP-514 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
20 813,22 Kč bez DPH
25 184 Kč / ks
Q9H57A
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Aruba AP-555 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
35 923,97 Kč bez DPH
43 468 Kč / ks
JZ356A
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
26 837,19 Kč bez DPH
32 473 Kč / ks
JZ336A
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Aruba AP-534 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
26 837,19 Kč bez DPH
32 473 Kč / ks
JZ331A
Aruba AP-303 (RW) Unified AP
Aruba AP-303 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
7 101,65 Kč bez DPH
8 593 Kč / ks
JZ320A
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-377 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
35 822,31 Kč bez DPH
43 345 Kč / ks
JZ182A
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
35 822,31 Kč bez DPH
43 345 Kč / ks
JZ172A
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Aruba AP-374 (RW) Outdoor 11ac AP
Na dotaz (není skladem)
28 642,15 Kč bez DPH
34 657 Kč / ks
JZ162A
Aruba AP-318 (RW) Indr Hardened 11ac AP
25 052,07 Kč bez DPH
30 313 Kč / ks
JZ152A
Aruba AP-303HR (EU) Remote AP Bundle
11 259,50 Kč bez DPH
13 624 Kč / ks
JZ087A
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point
Na dotaz (není skladem)
4 728,10 Kč bez DPH
5 721 Kč / ks
JZ074A
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
25 052,07 Kč bez DPH
30 313 Kč / ks
JZ031A
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Aruba AP-344 (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
25 052,07 Kč bez DPH
30 313 Kč / ks
JZ021A
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Aruba AP-203RP (RW) PoE Unified RAP
Na dotaz (není skladem)
6 553,72 Kč bez DPH
7 930 Kč / ks
JY720A
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote AP
5 600,83 Kč bez DPH
6 777 Kč / ks
JY712A
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
6 074 Kč –11 %
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
4 480,99 Kč bez DPH
5 422 Kč / ks
JY693A
Aruba AP-303H (RW) Unified AP
10 212 Kč –13 %
Aruba AP-303H (RW) Unified AP
Na dotaz (není skladem)
7 341,32 Kč bez DPH
8 883 Kč / ks
JY678A
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-367 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
24 787,60 Kč bez DPH
29 993 Kč / ks
JX973A
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Aruba AP-365 (RW) Outdoor AP
Na dotaz (není skladem)
24 787,60 Kč bez DPH
29 993 Kč / ks
JX966A
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
13 206,61 Kč bez DPH
15 980 Kč / ks
JX945A
Aruba IAP-304 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
13 206,61 Kč bez DPH
15 980 Kč / ks
JX939A
Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
13 206,61 Kč bez DPH
15 980 Kč / ks
JX936A
Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac AP
13 206,61 Kč bez DPH
15 980 Kč / ks
JX935A
Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
32 211,57 Kč bez DPH
38 976 Kč / ks
JW823A
Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
32 211,57 Kč bez DPH
38 976 Kč / ks
JW817A
Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
18 905,79 Kč bez DPH
22 876 Kč / ks
JW811A
Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
18 905,79 Kč bez DPH
22 876 Kč / ks
JW805A
Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
32 211,57 Kč bez DPH
38 976 Kč / ks
JW801A
Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
32 211,57 Kč bez DPH
38 976 Kč / ks
JW799A
Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
18 905,79 Kč bez DPH
22 876 Kč / ks
JW797A
Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac AP
18 905,79 Kč bez DPH
22 876 Kč / ks
JW795A
Aruba IAP-325 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
26 511,57 Kč bez DPH
32 079 Kč / ks
JW325A
Aruba IAP-324 (RW) Instant 4x4:4 11ac AP
26 511,57 Kč bez DPH
32 079 Kč / ks
JW319A
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
26 511,57 Kč bez DPH
32 079 Kč / ks
JW186A
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802,11ac AP
Na dotaz (není skladem)
26 511,57 Kč bez DPH
32 079 Kč / ks
JW184A
Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802,11ac AP
30 304,96 Kč bez DPH
36 669 Kč / ks
JW176A
HP 501 Wireless Client Bridge
HP 501 Wireless Client Bridge
Na dotaz (není skladem)
6 877,69 Kč bez DPH
8 322 Kč / ks
J9835A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
6 839,67 Kč bez DPH
8 276 Kč / ks
HPEQK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
5 598,35 Kč bez DPH
6 774 Kč / ks
HPEQK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
2 719,83 Kč bez DPH
3 291 Kč / ks
HPEQK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
1 917,36 Kč bez DPH
2 320 Kč / ks
HPEQK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
1 506,61 Kč bez DPH
1 823 Kč / ks
HPEQK733A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
1 409,09 Kč bez DPH
1 705 Kč / ks
HPEQK732A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
51 537,19 Kč bez DPH
62 360 Kč / ks
HPEQK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
9 900,83 Kč bez DPH
11 980 Kč / ks
HPEQK729A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
30 911,57 Kč bez DPH
37 403 Kč / ks
HPEQK702A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
25 755,37 Kč bez DPH
31 164 Kč / ks
HPEQK701A
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Na dotaz (není skladem)
28 871,90 Kč bez DPH
34 935 Kč / ks
HPEK2Q47A
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Na dotaz (není skladem)
17 014,88 Kč bez DPH
20 588 Kč / ks
HPEK2Q46A
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
10 286,78 Kč bez DPH
12 447 Kč / ks
HPEK2Q22A
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
8 990,91 Kč bez DPH
10 879 Kč / ks
HPEK2Q21A
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
85 040,50 Kč bez DPH
102 899 Kč / ks
HPEE7V96A
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
72 163,64 Kč bez DPH
87 318 Kč / ks
HPEE7V95A
HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable
8 107,44 Kč bez DPH
9 810 Kč / ks
HPEAP820A
HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable
7 197,52 Kč bez DPH
8 709 Kč / ks
HPEAP819A
HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable
6 425,62 Kč bez DPH
7 775 Kč / ks
HPEAP818A
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
Na dotaz (není skladem)
1 945,45 Kč bez DPH
2 354 Kč / ks
HPEAK346A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
2 269,42 Kč bez DPH
2 746 Kč / ks
HPEAJ837A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 584,30 Kč bez DPH
1 917 Kč / ks
HPEAJ836A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 252,07 Kč bez DPH
1 515 Kč / ks
HPEAJ835A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
1 174,38 Kč bez DPH
1 421 Kč / ks
HPEAJ834A
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 279 položek celkem