MIKROTIK

Cena

9270153
19270153
344 položek celkem
Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
52607318042
Zdroj Mikrotik napájecí adaptér 24V 0,8A pro RouterBOARD, ALIX - 18POW
195,04 Kč bez DPH
236 Kč / ks
PNT52901770
Switch Mikrotik CRS106-1C-5S 5x SFP + 1x Combo (SFP/ETH)
1 690 Kč –13 %
1 220,66 Kč bez DPH
1 477 Kč / ks
PNT52917263
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU,512MB RAM, 24xLAN, 4xSFP+ slot, vč. L5 ED1015938
MikroTik RouterBOARD RBLHGGR&R11e-LTE6, 800MHz CPU, 256MB RAM, 1xGLAN, LTE, PoE, 1xSIM, L3
3 937,19 Kč bez DPH
4 764 Kč / KS
ED1017444
MikroTik TOF-0809-7V-S1 - LoRa Omni Antenna Kit 6.5dBi 824-960MHz SMA samice konektor
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč / KS
ED1017279
MIKROTIK RouterBOARD RBOmniTikPG-5HacD, OmniTIK 5 POE ac
2 620,66 Kč bez DPH
3 171 Kč / ks
AGM73387
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, PoE switch, 500W
8 085,12 Kč bez DPH
9 783 Kč / ks
AGM68309
MIKROTIK RouterBOARD RB951G-2HnD, 600Mhz CPU, 128MB RAM, 5xGbit LAN, 2.4Ghz 802b/g/n, case, PSU
1 613,22 Kč bez DPH
1 952 Kč / ks
AGM61012
MIKROTIK Cloud Smart Switch, CSS326-24G-2S+RM
2 860,33 Kč bez DPH
3 461 Kč / ks
AGM63811
MIKROTIK RouterBOARD RB911G-5HPacD 802.11ac 2x2 two chain, RouterOS L3, 1xGLAN, 2xMMCX
1 587,60 Kč bez DPH
1 921 Kč / ks
AGM62493
RouterBoard Mikrotik RB750Gr3 hEX router, 256MB RAM, 5xGLAN, vč. L4
1 450 Kč –2 %
1 180,17 Kč bez DPH
1 428 Kč / ks
PNT52949853
MIKROTIK RouterBOARD RBmAP2nD, RouterOS L4, 2xLAN, plast. krabice, napájecí adaptér
909,09 Kč bez DPH
1 100 Kč / ks
AGM60927
MIKROTIK RB921GS-5HPacD-15S 5GHz 802.11ac 15dBi
2 710,74 Kč bez DPH
3 280 Kč / ks
517000175
MikroTik mANTBox 15s, 720MHz CPU, 128MB RAM, 1x LAN, 1xSFP, 2x15dBi, 120°, 2x2 MIMO, 802.11a/n/ac, vč. L4 ED1015644
MIKROTIK RouterBOARD RBcAPGi-5acD2nD, cAP ac, 300+866Mbps
1 419,01 Kč bez DPH
1 717 Kč / ks
AGM66657
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA, 2x13dBi Sector, 802.11ac, RouterOS L4, GLAN, PoE, zdroj
2 405,79 Kč bez DPH
2 911 Kč / ks
AGM61849
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN,128MB RAM, RouterOS L5
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč / ks
5170001906
SFP modul Mikrotik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28, optický modul, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm
2 723,97 Kč bez DPH
3 296 Kč / ks
PNT52949965
MikroTik CRS112-8P-4S-IN Cloud Router Switch
3 422,31 Kč bez DPH
4 141 Kč / ks
51700019881
MikroTik CSS326-24G-2S+RM,24port cloud switch
2 710,74 Kč bez DPH
3 280 Kč / ks
51700019871
Mikrotik RB750r2 850MHz, 64MB RAM, 5x LAN, ROS L4
878,51 Kč bez DPH
1 063 Kč / ks
5170001601
Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD, 2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac
1 315,70 Kč bez DPH
1 592 Kč / ks
517000020001
MikroTik montážní krabice pro RB450 a RB850Gx2
198,35 Kč bez DPH
240 Kč / KS
ED1047937
Venkovní jednotka Mikrotik Wireless Wire nRAY 60GHz, L3, kompletní spoj
7 490 Kč –9 %
5 647,93 Kč bez DPH
6 834 Kč / ks
PNT52949957
RouterBoard Mikrotik RB4011iGS+RM 10x GLAN, L5, Rack
4 990 Kč –7 %
3 839,67 Kč bez DPH
4 646 Kč / ks
PNT52949917
MIKROTIK RouterBOARD RBLHG-2nD-XL LHG XL 2
1 431,40 Kč bez DPH
1 732 Kč / ks
AGM74534
MikroTik CRS309-1G-8S+IN Cloud Router Switch 8x SFP+, 1x GB LAN
5 111,57 Kč bez DPH
6 185 Kč / ks
51700019892
MikroTik CSS610-8G-2S+IN, 8port cloud switch
1 917,36 Kč bez DPH
2 320 Kč / ks
51700019872
Switch Mikrotik CRS328-24P-4S+RM 800MHz CPU, 512MB, 24x GLAN, 4x SFP + cage, ROS L5, PSU,1U Rack PNT52949907
MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit
6 628,10 Kč bez DPH
8 020 Kč / ks
517000466
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
1 298,35 Kč bez DPH
1 571 Kč / KS
ED1015924
MIKROTIK Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC 8x GLAN, z čehož je 1x combo SFP/GLAN a sériový port
7 981,82 Kč bez DPH
9 658 Kč / ks
AGM63465
MIKROTIK RouterBOARD CRS109-8G-1S-2HnD-IN with Ath.AR9344, 128MB, 8xGLAN, 1xSFP, 802.11b/g/n, OS L5, LCDpan, case, PSU AGM62619
MicroTik RBwAPG-60ad-AP 60GHz přístupový bod wAP 60G AP
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč / ks
5170006974
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj
5 648,76 Kč bez DPH
6 835 Kč / ks
5170006925
MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM Cloud Router Switch POE+
16 498,35 Kč bez DPH
19 963 Kč / ks
51700019895
Mikrotik RB2011UiAS-RM, 128MB RAM, RouterOS L5
2 272,73 Kč bez DPH
2 750 Kč / ks
5170001907
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
Na dotaz (není skladem)
1 917,36 Kč bez DPH
2 320 Kč / ks
5170001836
Mikrotik RB760iGS 880MHz,256MB RAM, 5x LAN, ROS L4
1 315,70 Kč bez DPH
1 592 Kč / ks
5170001604
MikroTik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S, 716 MHz CPU, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x SFP, 2,4GHz + 5GHz, 1x USB, PoEin, L4 ED1017429
MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM Cloud Router Switch
9 141,32 Kč bez DPH
11 061 Kč / ks
51700019894
MIKROTIK RouterBOARD RBLHGG-5acD, LHG 5 ac, ROS L3
1 836,36 Kč bez DPH
2 222 Kč / ks
AGM66626
MIKROTIK RouterBOARD RB911G-5HPnD, 802.11a/n, RouterOS L3, 2xMMCX
1 119,83 Kč bez DPH
1 355 Kč / ks
AGM61242
MIKROTIK RouterBOARD RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj AGM64524
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM
11 347,11 Kč bez DPH
13 730 Kč / ks
AGM70465
MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT, reverse PoE
2 847,93 Kč bez DPH
3 446 Kč / ks
51700019896
MIKROTIK RouterBOARD RB912R-2nD-LTm, LtAP mini
1 800 Kč bez DPH
2 178 Kč / ks
AGM74043
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
594,21 Kč bez DPH
719 Kč / ks
AGM65739
MIKROTIK NetMETAL 5, RB921UAGS-5SHPacD-NM, 5GHz 802.11ac 2x2 RSMA, RouterOS L4, USB, SFP, 1xGLAN, Outdoor, PoE, PSU AGM61884
MIKROTIK RBDiscG-5acD, DISC Lite 5 ac
1 236,36 Kč bez DPH
1 496 Kč / ks
AGM68831
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
423,97 Kč bez DPH
513 Kč / ks
517000462
MikroTik CRS326-24G-2S+IN,16port GB cloud router switch
3 659,50 Kč bez DPH
4 428 Kč / ks
51700019826
Mikrotik RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, RouterOS L5
3 422,31 Kč bez DPH
4 141 Kč / ks
51700019071
Mikrotik RB2011iL-IN 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
1 917,36 Kč bez DPH
2 320 Kč / ks
51700019031
MikroTik wAP LTE kit, white, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 2x2MIMO, 2dBi, LTE, vč. L4 ED1015832
MIKROTIK RouterBOARD CRS326-24S+2Q+RM Cloud Router Switch
9 348,76 Kč bez DPH
11 312 Kč / ks
AGM70385
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM, ROS L5
7 007,44 Kč bez DPH
8 479 Kč / ks
AGM68062
MIKROTIK Cloud Core Router,CCR1009-7G-1C-1S+PC
9 284,30 Kč bez DPH
11 234 Kč / ks
AGM66623
MIKROTIK Cloud Core Router,CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN,16GB RAM, 4xSFP cage, Level6, RM 1U, PSU, LCD
22 376,86 Kč bez DPH
27 076 Kč / ks
AGM63735
Access point MikroTik cAP lite
744,63 Kč bez DPH
901 Kč / ks
SAP40MRBCAPL2ND
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGLan, 2x SFP+, rack
3 490 Kč –4 %
2 761,98 Kč bez DPH
3 342 Kč / ks
PNT52917264
MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), 720MHz CPU, 128MB RAM, 5x LAN, 2.4+5GHz,Wi-Fi 802.11b/g/n/ac, vč. L4 ED1015922
MikroTik průmyslový impulsní zdroj 12V, 10A, 120W
433,88 Kč bez DPH
525 Kč / KS
ED1015521
Router Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU, rack
7 447,93 Kč bez DPH
9 012 Kč / ks
PNT52917266
MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM, dual-core 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+ slot, vč. L6 ED1015930
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM, 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount AGM66622
MikroTik CCR1016-12S-1S+ 2GB RAM, 1200MHz, OS L6
13 644,63 Kč bez DPH
16 510 Kč / ks
5170001999
MikroTik CCR1016-12G 2GB RAM, 1200MHz, RouterOS L6
11 812,40 Kč bez DPH
14 293 Kč / ks
5170001992
MIKROTIK RouterBOARD RBD52G-5HacD2HnD-TC, hAP ac2, 5x GLAN, USB, 300+866Mbps
1 410,74 Kč bez DPH
1 707 Kč / ks
AGM66868
MikroTik LHG 5, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 5GHz Wi-Fi, 25dBm, anténa 2x24dBi, 802.11a/n, vč. L3 ED1015695
RouterBoard Mikrotik RBM33G Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 3x Gbit LAN, 2x miniPCI-e, ROS L4
1 085,12 Kč bez DPH
1 313 Kč / ks
PNT52902201
Venkovní jednotka Mikrotik LtAP LTE6 kit, ROS L4
3 802,48 Kč bez DPH
4 601 Kč / ks
PNT52949961
MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 342,98 Kč bez DPH
1 625 Kč / ks
517000463
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch
7 832,23 Kč bez DPH
9 477 Kč / ks
51700019822
Mikrotik RB912UAG-5HPnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
1 506,61 Kč bez DPH
1 823 Kč / ks
517000161
Mikrotik RB800 256 MB RAM, 800 MHz, RouterOS L6
6 454,55 Kč bez DPH
7 810 Kč / ks
51700018
MikroTik wAP 60Gx3 AP,RBwAPG-60ad-SA,60GHz, L4,AP
3 739,67 Kč bez DPH
4 525 Kč / ks
5170006979
MIKROTIKRouterBOARD RBLHGR&R11e-LTE6, LHG LTE6 kit
3 636,36 Kč bez DPH
4 400 Kč / ks
AGM71106
MIKROTIK RouterBOARD RBLHG-5nD, LHG 5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
1 280,99 Kč bez DPH
1 550 Kč / ks
AGM62388
Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,Alix
381,82 Kč bez DPH
462 Kč / ks
52607318046
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
623,97 Kč bez DPH
755 Kč / KS
ED1017446
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsqG-5acD, SXTsq 5 ac
1 110,74 Kč bez DPH
1 344 Kč / ks
AGM66625
MikroTik hAP mini (tower), 650MHz CPU, 32MB RAM, 3 xLAN, integr. 2.4GHz Wi-Fi, WPS, vč. L4 ED1015804
MikroTik hAP ac lite (tower), 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 2.4+5GHz (802.11b/g/n/ac), vč. L4
1 097,52 Kč bez DPH
1 328 Kč / KS
ED1015746
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC 2,4/5GHz hAP ac Lite
1 026,45 Kč bez DPH
1 242 Kč / ks
5170001834
Mikrotik RB951Ui-2HnD,600MHz,128MB RAM,RouterOS L4
1 228,93 Kč bez DPH
1 487 Kč / ks
517000183
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 344 položek celkem