MIKROTIK

249 položek celkem
Mikrotik quickMOUNT PRO, nastavitelný držák pro LHG jednotky
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / KS
ED1012112
MikroTik napájecí adaptér 24V 0,8A
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / ks
52607318019
MikroTik RBLHG-5nD-3 Outdoor 802.11an 24,5dBi jednotka LHG 5 (3-pack)
3 558,68 Kč bez DPH
4 306 Kč / ks
51700069211
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD, 650MHz, hAP, 5xLAN
ZDARMAZDARMA
1 039,67 Kč bez DPH
1 258 Kč / ks
5170001833
MikroTik LHGGR&FG621-EA, LHGG LTE6 kit
3 153,72 Kč bez DPH
3 816 Kč / ks
5170006937
Mikrotik L22UGS-5HaxD2HaxD-15S, mANTBox ax 15s
3 204,13 Kč bez DPH
3 877 Kč / ks
51700015811
Mikrotik C52iG-5HaxD2HaxD-TC, hAP ax2
1 800,83 Kč bez DPH
2 179 Kč / ks
51700018331
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LR2, wAP LoRa2 kit
ZDARMAZDARMA
1 074,38 Kč bez DPH
1 300 Kč / ks
517000197992
Mikrotik RB750Gr3,256MB RAM,880MHz,5xGigabitLAN,L4
ZDARMAZDARMA
1 080,17 Kč bez DPH
1 307 Kč / ks
51700016021
Mikrotik RBcAP-2nD
ZDARMAZDARMA
Mikrotik RBcAP-2nD
Skladem (20 ks)
909,92 Kč bez DPH
1 101 Kč / ks
517000020000
MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC
6 309,09 Kč bez DPH
7 634 Kč / KS
ED1017511
Držák Mikrotik quickMOUNT extra pro velké antéy
147,93 Kč bez DPH
179 Kč / ks
PNT52949895
MikroTik RBLtAP-2HnD&R11e-LTE,outdoor jednotka LtAP
4 414,88 Kč bez DPH
5 342 Kč / ks
5170001979
MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD, RouterBOARD
1 779,34 Kč bez DPH
2 153 Kč / ks
5170001599
MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM, NetMetal ax
3 005,79 Kč bez DPH
3 637 Kč / ks
517000159102
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LTE, 2.4GHz 802.11b/g/n jednotka wAP LTE Kit
2 471,07 Kč bez DPH
2 990 Kč / ks
5170001977
KOMSHINE FC-30 Precizní lámačka optických vláken
2 482,64 Kč bez DPH
3 004 Kč / KS
ED1711065
MikroTik solidMOUNT - Precizní kovový držák pro LHG jednotky
252,89 Kč bez DPH
306 Kč / KS
ED1012134
MikroTik wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU, wAP ac LTE kit
3 005,79 Kč bez DPH
3 637 Kč / ks
517000197993
Držák Mikrotik RMK-2/10 - 1U rack mount kit
142,15 Kč bez DPH
172 Kč / ks
PNT52998875
MikroTik RBLHG-5HPnD-XL4pack, LHG XL HP5 (4-pack)
6 966,12 Kč bez DPH
8 429 Kč / ks
51700069212
MikroTik napájecí adaptér 24V 0,8A pro RouterBOARD, ALIX - 18POW
133,88 Kč bez DPH
162 Kč / KS
ED1047996
Anténa Mikrotik MTAD-5G-30D3-PA parabolická 30dBi, 5GHz, 70cm
4 070,25 Kč bez DPH
4 925 Kč / ks
PNT52902812
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj - 2 pack
5 216,53 Kč bez DPH
6 312 Kč / ks
5170006925
Držák Mikrotik SXTsq-mount na stožár pro jednotky SXTsq
142,15 Kč bez DPH
172 Kč / ks
PNT52998874
Modulární napáj. zdroj 48V pro CCR, výstup 12V, 8A
ZDARMAZDARMA
912,40 Kč bez DPH
1 104 Kč / ks
52607346234
MikroTik Flex-guide (RPSMA na RPSMA kabel 500mm) ACRPSMA
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
5260732514
Mikrotik 48V 1,46 A 70W napájecí adaptér
328,10 Kč bez DPH
397 Kč / ks
52607318050
MikroTik RBwAPG-60ad-AP 60GHz přístupový bod wAP 60G AP
2 522,31 Kč bez DPH
3 052 Kč / ks
5170006974
MikroTik TOF-2400-8V-4 - LoRa/WLAN všesměrová anténa 8dBi
ZDARMAZDARMA
914,05 Kč bez DPH
1 106 Kč / ks
5170006950
MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem
136,36 Kč bez DPH
165 Kč / ks
5170006949
MikroTik RBLDFR&R11e-LTE6,Anténní zářič,LDF LTE6 kit
3 005,79 Kč bez DPH
3 637 Kč / ks
5170006947
MikroTik RBLDF-5nD 5GHz 30 dBi 802.11an antena
857,85 Kč bez DPH
1 038 Kč / ks
5170006944
MikroTik mANT30-PA, 5GHz 30dBi antena
3 834,71 Kč bez DPH
4 640 Kč / ks
5170006943
MikroTik mANT19s, 5GHz 19dBi antenna
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč / ks
5170006942
MikroTik mANT15s, 5GHz 15dBi antenna
ZDARMAZDARMA
1 158,68 Kč bez DPH
1 402 Kč / ks
5170006941
MikroTik KitLHGRad Wireless Wire Dish + Radomové zakrytování JH-LHG
7 346,28 Kč bez DPH
8 889 Kč / ks
5170006932
MikroTik RBLHGR Outdoor jednotka LHG pro LTE síť
2 134,71 Kč bez DPH
2 583 Kč / ks
5170006929
MIKROTIK RouterBOARD OmniTik RBOmniTikPG-5HacD
2 522,31 Kč bez DPH
3 052 Kč / ks
517000654
MikroTik L41G-2axD&FG621-EA - hAP ax lite LTE6
1 800,83 Kč bez DPH
2 179 Kč / ks
5170006420
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6 ax
3 506,61 Kč bez DPH
4 243 Kč / ks
5170006419
MikroTik S53UG+M-5HaxD2HaxD-TC&RG502Q-EA, Chateau 5G ax kit
10 718,18 Kč bez DPH
12 969 Kč / ks
5170006417
MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU, Chateau 5G s R16 modemem
8 448,76 Kč bez DPH
10 223 Kč / ks
51700064161
Mikrotik RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8, KNOT LR8 kit
3 506,61 Kč bez DPH
4 243 Kč / ks
51700064142
Mikrotik RB924i-2nD-BT5&BG77, KNOT -IoT Gateway
1 800,83 Kč bez DPH
2 179 Kč / ks
5170006414
Mikrotik 868_Omni_antenna LoRa, 6.5dBi, 824-960MHz
ZDARMAZDARMA
908,26 Kč bez DPH
1 099 Kč / ks
51700060971
MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-1G-2XS-PCIe
3 506,61 Kč bez DPH
4 243 Kč / ks
517000557
Mikrotik R11e-LR2, LoRa miniPCI-e karta, 2,4 GHz
ZDARMAZDARMA
1 235,54 Kč bez DPH
1 495 Kč / ks
517000556
Mikrotik R11e-2HnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / ks
517000555
Mikrotik R52HnD MiniPCI karta s MMCX konektory
ZDARMAZDARMA
884,30 Kč bez DPH
1 070 Kč / ks
517000554
Mikrotik R11eL-FG621-EA, miniPCIe CAT6 LTE karta
ZDARMAZDARMA
1 518,18 Kč bez DPH
1 837 Kč / ks
5170005531
Mikrotik R11e-2HPnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / ks
517000550
MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér
ZDARMAZDARMA
909,92 Kč bez DPH
1 101 Kč / ks
517000548
MikroTik R11e-LoRa8,miniPCI-e karta,863-870 MHz
ZDARMAZDARMA
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
5170005464
Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / ks
517000545
MikroTik S-C57DLC40D, SFP CWDM modul LC-konektor, 1.25G SM 40km 1570nm
624,79 Kč bez DPH
756 Kč / ks
517000488
MikroTik S-C53DLC40D, SFP CWDM modul LC-konektor, 1.25G SM 40km 1530nm
624,79 Kč bez DPH
756 Kč / ks
517000487
MikroTik S-C51DLC40D, SFP CWDM modul LC-konektor, 1.25G SM 40km 1510nm
624,79 Kč bez DPH
756 Kč / ks
517000486
MikroTik CWDM-CHASSIS-2, 1U bracket pro CWDM MUX/DEMUX modul
ZDARMAZDARMA
1 064,46 Kč bez DPH
1 288 Kč / ks
517000485
MikroTik SFP modul S-C59DLC40D, SM, 40km, 1Gbit
624,79 Kč bez DPH
756 Kč / ks
517000478
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
ZDARMAZDARMA
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
517000475
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / ks
517000474
MikroTik CRS504-4XQ-IN, Cloud Router Switch
14 096,69 Kč bez DPH
17 057 Kč / ks
51700019899
MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT, reverse PoE
2 904,13 Kč bez DPH
3 514 Kč / ks
51700019896
MikroTik CRS305-1G-4S+OUT FiberBox Plus, Cloud Router Switch
4 036,36 Kč bez DPH
4 884 Kč / ks
517000198911
MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
2 649,59 Kč bez DPH
3 206 Kč / ks
51700019891
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LR8, wAP LoRa8 kit
3 005,79 Kč bez DPH
3 637 Kč / ks
51700019799
MikroTik RB912R-2nD-LTm, LtAP mini
1 775,21 Kč bez DPH
2 148 Kč / ks
517000197951
MikroTik RBLtAP-2HnD&R11e-4G,outdoor jednotka LtAP
3 153,72 Kč bez DPH
3 816 Kč / ks
51700019791
MikroTik RBwAPR-2nD, wAP R
ZDARMAZDARMA
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
51700019772
MikroTik Outd. GrooveGA 52HPacn 2+5GHz a/b/g/n
1 800,83 Kč bez DPH
2 179 Kč / ks
5170001975
Mikrotik RB912UAG-5HPnD-OUT 600MHz, 64MB RAM, L4
ZDARMAZDARMA
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
517000162
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
ZDARMAZDARMA
1 415,70 Kč bez DPH
1 713 Kč / ks
517000160
Mikrotik RB911G-5HPacD-NB, NetBox 5
2 032,23 Kč bez DPH
2 459 Kč / ks
5170001591
Mikrotik RB911G-5HPnD 600MHz, 32MB RAM, ROS L3
ZDARMAZDARMA
987,60 Kč bez DPH
1 195 Kč / ks
517000158
Mikrotik RBM11G RouterBoard
ZDARMAZDARMA
987,60 Kč bez DPH
1 195 Kč / ks
5170000203
MikroTik MT13-052400-E15BG napájecí adaptér 5V 2,4A, 12W, USB-C pro hAP ax lite
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / ks
526073180482
MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A
328,10 Kč bez DPH
397 Kč / ks
52607318021
MikroTik CubeG-5ac60ay, Cube 60Pro ac
2 649,59 Kč bez DPH
3 206 Kč / ks
5170006986
MikroTik CubeG-5ac60ay-SA, CubeSA 60Pro ac
3 506,61 Kč bez DPH
4 243 Kč / ks
5170006985
MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD,2.4/5GHz wAP ac, bílý
ZDARMAZDARMA
1 595,04 Kč bez DPH
1 930 Kč / ks
5170006983
MikroTik nRAYG-60adpair, Wireless Wire nRAY, 60GHz, L3, kompletní spoj
5 298,35 Kč bez DPH
6 411 Kč / ks
5170006978
MikroTik RBLHGG-60ad, 60GHz Wireless Wire Dish jednotka
2 648,76 Kč bez DPH
3 205 Kč / ks
5170006930
MikroTik RBLHGG-5acD-XL4pack, LHG XL 5 ac, L3 (4-pack)
8 277,69 Kč bez DPH
10 016 Kč / ks
51700069242
MikroTik RBSXTsqG-5acD,5GHz 802.11ac 16dBi outdoor
ZDARMAZDARMA
1 158,68 Kč bez DPH
1 402 Kč / ks
517000683
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA, Chateau LTE18 ax kit
5 044,63 Kč bez DPH
6 104 Kč / ks
51700064122
Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC
2 134,71 Kč bez DPH
2 583 Kč / ks
517000637
MikroTik Pigtail ACSMAUFL 15cm, U.FL - SMA Female
134,71 Kč bez DPH
163 Kč / ks
5170006097
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS, Cloud Core Router
10 466,12 Kč bez DPH
12 664 Kč / ks
51700019992
MikroTik CRS309-1G-8S+IN Cloud Router Switch 8x SFP+, 1x GB LAN
4 792,56 Kč bez DPH
5 799 Kč / ks
51700019892
MikroTik CSS326-24G-2S+RM,24port cloud switch
2 878,51 Kč bez DPH
3 483 Kč / ks
51700019871
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch
9 558,68 Kč bez DPH
11 566 Kč / ks
51700019822
MikroTik RouterBOARD RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6, wAP ac LTE6 Kit, ROS L4
3 683,47 Kč bez DPH
4 457 Kč / ks
517000197991
MikroTik L009UiGS-RM
MikroTik L009UiGS-RM
Skladem (20 ks)
2 134,71 Kč bez DPH
2 583 Kč / ks
51700019052
Mikrotik RB750r2 850MHz, 64MB RAM, 5x LAN, ROS L4
778,51 Kč bez DPH
942 Kč / ks
5170001601
Mikrotik L11UG-5HaxD-NB, NetBox 5 ax
2 032,23 Kč bez DPH
2 459 Kč / ks
51700015910
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP), 5x 1G, 1x SFP, PoE switch
ZDARMAZDARMA
1 013,22 Kč bez DPH
1 226 Kč / ks
517000023
Mikrotik RBcAPL-2nD
Mikrotik RBcAPL-2nD
Na objednávku
529,75 Kč bez DPH
641 Kč / ks
5170000202
Mikrotik RBmAPL-2nD
Mikrotik RBmAPL-2nD
Na objednávku
572,73 Kč bez DPH
693 Kč / ks
5170000201
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 249 položek celkem