MIKROTIK

Cena

14669055
114669055
198 položek celkem
Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
52607318042
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM
3 680,99 Kč bez DPH
4 454 Kč / ks
51700019072
MIKROTIK DISC Lite5 s 21dBi 5GHz anténou, 1xLAN, PoE, PSU, držák, ROS L3
961,16 Kč bez DPH
1 163 Kč / ks
AGM64114
MIKROTIK Cloud Core Router,CCR1036, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, Level6
18 605,79 Kč bez DPH
22 513 Kč / ks
AGM63634
MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč / ks
517000463
MikroTik CRS318-16P-2S+OUT - netPower 16P PoE
5 163,64 Kč bez DPH
6 248 Kč / ks
51700019897
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch
7 193,39 Kč bez DPH
8 704 Kč / ks
51700019822
Mikrotik RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, RouterOS L5
3 368,60 Kč bez DPH
4 076 Kč / ks
51700019071
Mikrotik RB2011UiAS-RM, 128MB RAM, RouterOS L5
2 238,02 Kč bez DPH
2 708 Kč / ks
5170001907
Mikrotik RB912UAG-5HPnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
517000161
Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD, 2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac
1 295,04 Kč bez DPH
1 567 Kč / ks
517000020001
Mikrotik RB800 256 MB RAM, 800 MHz, RouterOS L6
6 446,28 Kč bez DPH
7 800 Kč / ks
51700018
MikroTik TOF-0809-7V-S1 - LoRa všesměrová anténa 6.5dBi
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč / ks
5170006948
MikroTik CSS610-8G-2S+IN, 8port cloud switch
1 886,78 Kč bez DPH
2 283 Kč / ks
51700019872
MIKROTIK Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM, ROS L5
7 007,44 Kč bez DPH
8 479 Kč / ks
AGM68062
MIKROTIK Cloud Core Router,CCR1009-7G-1C-1S+PC
9 284,30 Kč bez DPH
11 234 Kč / ks
AGM66623
MIKROTIK Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+, 2GB RAM, 12x SFP cages,1x SFP+, Level6, RM1U, LCD, Dual PSU
13 911,57 Kč bez DPH
16 833 Kč / ks
AGM63802
MIKROTIK Cloud Core Router,CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN,16GB RAM, 4xSFP cage, Level6, RM 1U, PSU, LCD
22 376,86 Kč bez DPH
27 076 Kč / ks
AGM63735
MIKROTIK Cloud Core Router CCR1016, 12x GB LAN, Level6, RM1U, LCD, PSU
12 057,02 Kč bez DPH
14 589 Kč / ks
AGM61890
MIKROTIK NetMETAL 5, RB921UAGS-5SHPacD-NM, 5GHz 802.11ac 2x2 RSMA, RouterOS L4, USB, SFP, 1xGLAN, Outdoor, PoE, PSU AGM61884
MIKROTIK Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+, 8x GB LAN,4GB RAM, 2xSFP+ cage, Level6, RM 1U, PSU, LCD
20 463,64 Kč bez DPH
24 761 Kč / ks
AGM61795
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
2 695,87 Kč bez DPH
3 262 Kč / ks
517000480
MIKROTIKRouterBOARD RBLHGR&R11e-LTE6, LHG LTE6 kit
3 636,36 Kč bez DPH
4 400 Kč / ks
AGM71106
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul
1 214,05 Kč bez DPH
1 469 Kč / ks
517000473
Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,Alix
381,82 Kč bez DPH
462 Kč / ks
52607318046
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsqG-5acD, SXTsq 5 ac
1 110,74 Kč bez DPH
1 344 Kč / ks
AGM66625
MIKROTIK RouterBOARD RBLHG-5HPnD-XL, LHG HP5 XL, 27dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
1 668,60 Kč bez DPH
2 019 Kč / ks
AGM65522
MIKROTIK RouterBOARD RB951Ui-2HnD, 600Mhz, 128MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11n, L4, case, PSU
1 205,79 Kč bez DPH
1 459 Kč / ks
AGM61290
MikroTik CRS112-8P-4S-IN Cloud Router Switch
3 368,60 Kč bez DPH
4 076 Kč / ks
51700019881
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
Na dotaz (není skladem)
1 886,78 Kč bez DPH
2 283 Kč / ks
5170001836
MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM Cloud Router Switch
8 997,52 Kč bez DPH
10 887 Kč / ks
51700019894
MikroTik CSS326-24G-2S+RM,24port cloud switch
2 668,60 Kč bez DPH
3 229 Kč / ks
51700019871
MIKROTIK Cloud Smart Switch, CSS326-24G-2S+RM
2 860,33 Kč bez DPH
3 461 Kč / ks
AGM63811
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj
5 560,33 Kč bez DPH
6 728 Kč / ks
5170006925
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN,128MB RAM, RouterOS L5
2 426,45 Kč bez DPH
2 936 Kč / ks
5170001906
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC 2,4/5GHz hAP ac Lite
1 009,92 Kč bez DPH
1 222 Kč / ks
5170001834
MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD,2.4/5GHz wAP ac, bílý
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
5170006983
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsq5HPnD, SXTsq 5, 16dBi, 802.11a/n, ROS L4, PoE, zdroj
1 025,62 Kč bez DPH
1 241 Kč / ks
AGM66624
MikroTik nRAYG-60adpair, Wireless Wire nRAY, 60GHz, L3, kompletní spoj
5 560,33 Kč bez DPH
6 728 Kč / ks
5170006978
MIKROTIK RouterBOARD RB960PGS, hEX PoE, 800MHz CPU, 128MB RAM, 5xGLAN, USB, L4, PSU
1 580,99 Kč bez DPH
1 913 Kč / ks
AGM63719
MIKROTIK RB960PGS-PB,5xGB LAN,1xSFP,800MHz,128RAM
1 886,78 Kč bez DPH
2 283 Kč / ks
517000655
Mikrotik RB960PGS 800MHz, 128MBRAM, 5x LAN, hEX
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
51700016032
MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD,2.4/5GHz wAP ac, černý
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
5170006984
MikroTik RBLHGGR&R11e-LTE6, LHGG LTE6 kit
3 680,99 Kč bez DPH
4 454 Kč / ks
5170006934
Mikrotik RB911-5Hn 600MHz, 64MB RAM, ROS L3
782,64 Kč bez DPH
947 Kč / ks
5170001594
Mikrotik RBcAPL-2nD
Mikrotik RBcAPL-2nD
Skladem (20 ks)
578,51 Kč bez DPH
700 Kč / ks
5170000202
MIKROTIK RouterBOARD RBLHG-5HPnD, LHG HP5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
1 431,40 Kč bez DPH
1 732 Kč / ks
AGM66618
MikroTik RBLHG-5nD-3 Outdoor 802.11an 24,5dBi jednotka LHG 5 (3pack)
3 395,04 Kč bez DPH
4 108 Kč / ks
51700069211
Mikrotik BaseBox2 600MHz, 64MB RAM, L4
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
517000163
MikroTik RBLHGR Outdoor jednotka LHG pro LTE síť
2 048,76 Kč bez DPH
2 479 Kč / ks
5170006929
MIKROTIK RBSXTR Outdoor jednotka SXT pro LTE sítě
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
5170006376
MikroTik SFP modul S-C59DLC40D, SM, 40km, 1Gbit
693,39 Kč bez DPH
839 Kč / ks
517000478
MikroTik SFP+ modul S+C61DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC
2 426,45 Kč bez DPH
2 936 Kč / ks
517000477
MikroTik SFP+ modul S+C49DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1490nm, 2x LC
2 426,45 Kč bez DPH
2 936 Kč / ks
517000476
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
517000475
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
722,31 Kč bez DPH
874 Kč / ks
517000474
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS, Cloud Core Router
10 699,17 Kč bez DPH
12 946 Kč / ks
51700019992
MikroTik CCR1072-1G-8S+ 16GB RAM, 1000MHz, OS L6
57 070,25 Kč bez DPH
69 055 Kč / ks
51700019991
MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
2 803,31 Kč bez DPH
3 392 Kč / ks
51700019891
MikroTik CRS106-1C-5S, Cloud Router Switch
1 182,64 Kč bez DPH
1 431 Kč / ks
5170001989
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN,L3 switch 2.4G WiFi
4 051,24 Kč bez DPH
4 902 Kč / ks
5170001983
MikroTik BLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8, LtAP LR8 LTE kit
5 000,83 Kč bez DPH
6 051 Kč / ks
51700019797
Mikrotik RB2011iL-RM 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
1 886,78 Kč bez DPH
2 283 Kč / ks
51700019032
Mikrotik RB951G-2HnD, 600MHz,128MB RAM,RouterOS L4
1 509,09 Kč bez DPH
1 826 Kč / ks
517000182
Mikrotik RB750UPr2 650MHz, 64MBRAM, 5x LAN, hEX
1 209,92 Kč bez DPH
1 464 Kč / ks
51700016031
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L4
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
517000160
Mikrotik RB911-5HnD 600MHz, 64MB RAM, ROS L3
808,26 Kč bez DPH
978 Kč / ks
5170001595
Mikrotik RB911G-5HPnD 600MHz, 32MB RAM, ROS L3
1 095,87 Kč bez DPH
1 326 Kč / ks
517000158
MIKROTIK RouterBOARD OmniTik RBOmniTikPG-5HacD
2 426,45 Kč bez DPH
2 936 Kč / ks
517000654
Mikrotik RB2011iLS-IN,64MB RAM,1xSFP,5xLAN,5xGbit
2 075,21 Kč bez DPH
2 511 Kč / ks
51700019051
MIKROTIKRouterBOARD RBLHGR&R11e-LTE, LHG LTE kit
3 185,95 Kč bez DPH
3 855 Kč / ks
AGM71104
MikroTik CRS312-4C+8XG-RM Cloud Router Switch
10 802,48 Kč bez DPH
13 071 Kč / ks
51700019893
MikroTik CRS317-1G-16S+RM, Cloud Router Switch
7 193,39 Kč bez DPH
8 704 Kč / ks
5170001985
Mikrotik RB450Gx4 716 MHz, 1 GB RAM, Router OS L5
1 886,78 Kč bez DPH
2 283 Kč / ks
517000121
MikroTik RBCube-60ad 60GHz klientská jednotka Cube Lite60
1 295,04 Kč bez DPH
1 567 Kč / ks
5170006977
MikroTik RBSXTsq5nD 5GHz MIMO 16dBi outdoor
923,14 Kč bez DPH
1 117 Kč / ks
517000686
MikroTik RBSXTsqG-5acD,5GHz 802.11ac 16dBi outdoor
1 095,87 Kč bez DPH
1 326 Kč / ks
517000683
Mikrotik RB2011UiAS-IN
Mikrotik RB2011UiAS-IN
Skladem (20 ks)
2 238,02 Kč bez DPH
2 708 Kč / ks
51700019041
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+
23 328,10 Kč bez DPH
28 227 Kč / ks
5170001996
Mikrotik RB941-2nD-TC,32MB RAM,4xLAN,AP Tower case
457,02 Kč bez DPH
553 Kč / ks
51700018031
MikroTik RBLHGG-5acD,5GHz outdoor 802.11ac 24,5dBi
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
5170006924
MIKROTIK RouterBOARD RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA Chateau LTE12 kit
4 390,08 Kč bez DPH
5 312 Kč / ks
AGM72801
MIKROTIK RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S,mANTBox 52 15s
2 991,74 Kč bez DPH
3 620 Kč / ks
517000177
MIKROTIK nRayAIM-DH1 - Zaměřovací nástroj pro Wireless Wire nRAY
120,66 Kč bez DPH
146 Kč / ks
AGM73894
MIKROTIK RouterBOARD RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6, wAP ac LTE6 Kit, ROS L4
3 650,41 Kč bez DPH
4 417 Kč / ks
AGM73875
MikroTik RBwAPG-60ad 60GHz klientská jednotka wAP 60G
1 914,05 Kč bez DPH
2 316 Kč / ks
5170006973
MIKROTIK RouterBOARD OmniTik RBOmniTikG-5HacD
2 048,76 Kč bez DPH
2 479 Kč / ks
517000653
MIKROTIK RouterBOARD OmniTik U-5HnD - outdoor
1 671,90 Kč bez DPH
2 023 Kč / ks
51700065
Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC
2 238,02 Kč bez DPH
2 708 Kč / ks
517000637
Mikrotik RB SXTG-2HnD 10dBi ant,MIMO, L4
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
517000631
MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit
6 523,97 Kč bez DPH
7 894 Kč / ks
517000466
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
418,18 Kč bez DPH
506 Kč / ks
517000462
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
463,64 Kč bez DPH
561 Kč / ks
517000461
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+
8 895,04 Kč bez DPH
10 763 Kč / ks
51700019962
MIKROTIK RB921GS-5HPacD-15S 5GHz 802.11ac 15dBi
2 668,60 Kč bez DPH
3 229 Kč / ks
517000175
Mikrotik RBM11G RouterBoard
Mikrotik RBM11G RouterBoard
Na dotaz (není skladem)
808,26 Kč bez DPH
978 Kč / ks
5170000203
MikroTik RBSXTsq5HPnD 5GHz MIMO 16dBi outdoor
1 009,92 Kč bez DPH
1 222 Kč / ks
517000687
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
1 153,72 Kč bez DPH
1 396 Kč / ks
517000464
MikroTik Outd. GrooveA 52HPn 2+5GHz 802.11a/b/g/n
1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks
5170001973
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 198 položek celkem