SOLARIX

Cena

255502
1255502
381 položek celkem
S-STP 4x2x0,5 cat.7 SXKD-7-SSTP-LSOH
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / M
10.619.689
FTP 4x2x0,5 cat.5e lanko SOLARIX (305m)
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / M
10.863.160
SOLARIX patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 5m šedý
96,69 Kč bez DPH
117 Kč / ks
50261006726
Rozdvojka počítač/počítač 2 x RJ45 UTP
159,50 Kč bez DPH
193 Kč / ks
5026100926
Konektor RJ45 CAT6 UTP nestíněný pro licnu,100ks
785,12 Kč bez DPH
950 Kč / bal./100ks
5026100424405
Štípací kleště
Štípací kleště
Skladem (16 ks)
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
5026100921
Venkovní inst.Solarix CAT5e UTP PE 305m/box gelový
2 260,33 Kč bez DPH
2 735 Kč / ks
502710049212
Rámeček pro SXF-M French style moduly, 80x80mm
46,28 Kč bez DPH
56 Kč / ks
502610032733
SOLARIX patch kabel CAT6 UTP PVC 0,5m šedý
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
502610080621
Čelo optické vany 1U pro 16 SC duplex BK s montážními otvory v2 FP2-1U-16SCD-B
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
50261060275
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP PVC+PE dvojitý plášť 305m/cívka
2 891,74 Kč bez DPH
3 499 Kč / ks
502610062605
Modul French style Solarix 22,5 x 45mm pro 1 keyst
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / ks
502610038513
Univ. 8vl SM 50/125 OM3 Eca CLT kabel černý LSOH, cena za metr
48,76 Kč bez DPH
59 Kč / m
50261020219
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m červený
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
502610084627
19'' Patch pan. Solarix 24xRJ45 CAT6 STP nerez 0,5U
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč / ks
5026100134
MULTIPACK 24 ks - rychlozařezávací keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 černý pro kleště
1 405,79 Kč bez DPH
1 701 Kč / ks
50261002302
Keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 černý pro kleště
87,60 Kč bez DPH
106 Kč / ks
5026100230
180,17 Kč bez DPH
218 Kč / ks
502610080528
139,67 Kč bez DPH
169 Kč / ks
502610080527
87,60 Kč bez DPH
106 Kč / ks
502610080525
43,80 Kč bez DPH
53 Kč / ks
502610080523
87,60 Kč bez DPH
106 Kč / ks
502610080425
120 Kč –33 %
66,12 Kč bez DPH
80 Kč / ks
502610080424
SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 2m zelený snag-proof
43,80 Kč bez DPH
53 Kč / ks
502610080423
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 7m žlutý
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / ks
502610084226
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m šedý snag-proof
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
50261008381
Modul French style Solarix 45x45mm pro 2 keystony úhlový bílý
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks
502610038518
Chladící jednotka 19'' 1U 3 ventilátory s bimetalovým termostatem RAL 7035 do 19'' lišt VJ19-3-T-G
3 074,38 Kč bez DPH
3 720 Kč / ks
50261010113
Zásuvka Solarix CAT6 STP 1 x RJ45 pod omítku bílá
176,03 Kč bez DPH
213 Kč / ks
50261003235
Zásuvka Solarix CAT6 UTP 1 x RJ45 pod omítku bílá
153,72 Kč bez DPH
186 Kč / ks
50261003234
Rozvaděč LC-50 45U, 800x800, dveře sklo
14 466,12 Kč bez DPH
17 504 Kč / ks
50261012145
Držák keystonu 1 x RJ45 na DIN lištu šedý
76,03 Kč bez DPH
92 Kč / ks
5026100380
Venkovní inst. kabel Solarix CAT6 FTP PE 500m drát
4 835,54 Kč bez DPH
5 851 Kč / ks
50271004934
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC 500m drát
3 413,22 Kč bez DPH
4 130 Kč / ks
5027100493
Instal.kabel Solarix CAT5E UTP LSOH 305m fial.drát
1 724,79 Kč bez DPH
2 087 Kč / ks
5027100491
Instal. kabel Solarix CAT5e UTP PVC 305m/box drát
1 475,21 Kč bez DPH
1 785 Kč / ks
502710049
Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
203,31 Kč bez DPH
246 Kč / ks
5026106045
Zafukovací kabel Micro 12vl 9/125 HDPE Fca černý, cena za metr
36,36 Kč bez DPH
44 Kč / m
50261020412
Univ. 24vl SM 9/125 Eca CLT kabel černý LSOH, cena za metr
57,02 Kč bez DPH
69 Kč / m
5026102026
Univ. 24vl SM 50/125 OM3 Eca CLT kabel černý LSOH, cena za metr
87,60 Kč bez DPH
106 Kč / m
50261020225
DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH, cena za metr
80 Kč –33 %
44,63 Kč bez DPH
54 Kč / m
50261020205
DROP 16vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
15 003 Kč –8 %
11 467,77 Kč bez DPH
13 876 Kč / cívka/500m
5026102020
DROP 16vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
60 009 Kč –8 %
45 869,42 Kč bez DPH
55 502 Kč / cívka/2km
5026102019
DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
10 103 Kč –8 %
7 722,31 Kč bez DPH
9 344 Kč / cívka/500m
5026102018
DROP 12vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
45 192 Kč –8 %
34 543,80 Kč bez DPH
41 798 Kč / cívka/2km
5026102017
DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
7 317 Kč –5 %
5 736,36 Kč bez DPH
6 941 Kč / cívka/500m
5026102016
DROP 8vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
37 042 Kč –8 %
28 314,05 Kč bez DPH
34 260 Kč / cívka/2km
5026102015
DROP 4vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
5 275 Kč –5 %
4 135,54 Kč bez DPH
5 004 Kč / cívka/500m
5026102014
DROP 4vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
24 473 Kč –8 %
18 706,61 Kč bez DPH
22 635 Kč / cívka/2km
5026102013
DROP 2vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
18 411 Kč –8 %
14 071,90 Kč bez DPH
17 027 Kč / cívka/2km
5026102011
Ventilační jednotka 6 vent.,termostat, do stropu i dna VJ-R6
3 238,84 Kč bez DPH
3 919 Kč / ks
50261010101
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 7m červený
231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks
502610084626
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 5m červený
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
502610084625
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 3m červený
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
502610084624
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m červený
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
502610084623
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m červený
160 Kč –33 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
502610084622
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m červený
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
502610084621
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m zelený
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
502610084427
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 7m zelený
231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks
502610084426
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 5m zelený
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
502610084425
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 3m zelený
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
502610084424
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m zelený
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
502610084423
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m zelený
160 Kč –33 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
502610084422
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m zelený
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
502610084421
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
502610084227
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 5m žlutý
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
502610084225
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 3m žlutý
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
502610084224
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
502610084223
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m žlutý
160 Kč –33 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
502610084222
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m žlutý
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
502610084221
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m modrý snag-proof
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
50261008397
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 7m modrý snag-proof
231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks
50261008396
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 5m modrý snag-proof
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
50261008395
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 3m modrý snag-proof
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
50261008394
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m modrý snag-proof
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
50261008393
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m modrý snag-proof
160 Kč –33 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
50261008392
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m modrý snag-proof
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
50261008391
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 20m šedý snag-proof
442,98 Kč bez DPH
536 Kč / ks
50261008389
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 15m šedý snag-proof
423,97 Kč bez DPH
513 Kč / ks
50261008388
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m šedý snag-proof
303,31 Kč bez DPH
367 Kč / ks
50261008387
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 7m šedý snag-proof
231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks
50261008386
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 5m šedý snag-proof
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / ks
50261008385
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 3m šedý snag-proof
117,36 Kč bez DPH
142 Kč / ks
50261008384
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m šedý snag-proof
84,30 Kč bez DPH
102 Kč / ks
50261008383
SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m šedý snag-proof
160 Kč –33 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
50261008382
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m červený
274,38 Kč bez DPH
332 Kč / ks
502610083629
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 15m červený
213,22 Kč bez DPH
258 Kč / ks
502610083628
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m červený
198,35 Kč bez DPH
240 Kč / ks
502610083627
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m červený
131,40 Kč bez DPH
159 Kč / ks
502610083626
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 5m červený
105,79 Kč bez DPH
128 Kč / ks
502610083625
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 3m červený
171 Kč –33 %
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
502610083624
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 2m červený
142 Kč –33 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
502610083623
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 1m červený
106 Kč –33 %
58,68 Kč bez DPH
71 Kč / ks
502610083622
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 0,5m červený
80 Kč –33 %
44,63 Kč bez DPH
54 Kč / ks
502610083621
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m zelený snag-proof
332,23 Kč bez DPH
402 Kč / ks
50261008349
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 15m zelený snag-proof
257,02 Kč bez DPH
311 Kč / ks
50261008348
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený snag-proof
198,35 Kč bez DPH
240 Kč / ks
50261008347
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m zelený snag-proof
130 Kč –18 %
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
50261008346
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 5m zelený snag-proof
105,79 Kč bez DPH
128 Kč / ks
50261008345
SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 3m zelený snag-proof
171 Kč –33 %
94,21 Kč bez DPH
114 Kč / ks
50261008344
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 381 položek celkem