Tenda

114 položek celkem
Tenda O3 Outdoor CPE 2,4 GHz WiFi-N 150Mb/s, 12 dBi, IP65, pasivní PoE výhybka + adaptér
771,07 Kč bez DPH
933 Kč / ks
539047198
Tenda 4G09 Wi-Fi AC1200 4G+ LTE router + SIM O2 GO, VPN, LTE Cat.6, IPv6, CZ App
ZDARMAZDARMA
1 188,43 Kč bez DPH
1 438 Kč / ks
539047203
Tenda 4G05 Wi-Fi N300 4G / 3G LTE router, 2x WAN/LAN, 1x nanoSIM, IPv6, VPN, LTE Cat.4, CZ App
ZDARMAZDARMA
1 003,31 Kč bez DPH
1 214 Kč / ks
539047187
Tenda V12 VDSL2/ADSL WiFi AC Gb Router 1200Mb/s, Profile 35b, 1x DSL, 1x GWAN, 3x GLAN,1x USB
ZDARMAZDARMA
1 299,17 Kč bez DPH
1 572 Kč / ks
539047120
Tenda U2v5 AX300 WiFi 6 USB Adapter, 286 Mb/s, 802.11ax/b/g/n, 6 dBi, Soft AP, Win 7/10/11, Linux
539047189
Tenda AC10 WiFi AC Router 1200Mb/s, 1x GWAN, 3x GLAN, VPN server/klient, WISP, Universal Repeater
539047059
Tenda N6P-8H - PoE kamerový 4K NVR rekordér, 8 kanálů, H.265+, OnViF, zvuk, web. rozhraní, CZ app
539047160
Tenda AC19 WiFi AC Router 2100Mb/s, 1x GWAN, 4x GLAN, 1x USB,VPN, IPv6,4x6dBi,4x4 MU-MIMO, CZ AC2100
539047088
Tenda TX12 Pro AX3000 WiFi6 Router, 1x GWAN, 3x GLAN, IPv6, 5x 6dBi, WPA3, Mesh, CZ app
ZDARMAZDARMA
1 487,60 Kč bez DPH
1 800 Kč / ks
539047186
Tenda RT3 - Venkovní IP66 Wi-Fi FullHD kamera, noční LED, dvoucestné audio, detekce pohybu, CZ app
539047181
Tenda HG1 - terminál GPON ONT, 1x GPON (SC/APC port), Class B+, 1x GLAN, IPv6, OMCI, TR069, FTTH
539047174
Tenda A33 - WiFi Range Extender AX3000 WiFi 6, opakovač 2976 Mb/s, 1x GLAN 1 Gb/s, WPS,2x 5dBi, WPA3
539047153
Tenda E30 Wireless AX PCI Express Adapter AX3000, WiFi6, Bluetooth 5.0, WPA3, 2x 5dBi, Windows 10/11
539047111
Tenda A15 - WiFi Range Extender AC750 Dual Band, opakovač 750 Mb/s, 1x LAN 100Mb/s, WPS, 2x 2dBi ant 539047065
Tenda AC6 WiFi AC Router 1200Mb/s, VPN server/klient, WISP, Universal Repeater, 4x5dBi antény
539047044
Tenda E33 Wireless AX PCI Express Adapter AX5400, WiFi6E, Bluetooth 5.2, WPA3, 2x 5dBi, Win10/11
ZDARMAZDARMA
1 003,31 Kč bez DPH
1 214 Kč / ks
539047173
Tenda TEG1110PF-8-102W PoE AT switch 8xPoE 802.3af/at + Uplink RJ45 + SFP port, 92W, PoE+, fanless
539047166
Tenda G1 Enterprise Gigabit MultiWAN Router, 3x GWAN/GLAN, 1x GLAN, 1x GWAN, Load Balance, VPN
ZDARMAZDARMA
1 051,24 Kč bez DPH
1 272 Kč / ks
539047200
Tenda Nova EX3 (2-pack) WiFi6 AX1500 Mesh Gigabit system, 4xGLAN/GWAN, WPA3, VPN, SMART CZ aplikace
539047192
Tenda Nova EX3 (3-pack) WiFi6 AX1500 Mesh Gigabit system, 6xGLAN/GWAN, WPA3, VPN, SMART CZ aplikace
539047191
Tenda Nova MW6 (2-pack) WiFi AC1200 Mesh Gigabit system, MU-MIMO, 4x GLAN/GWAN, SMART CZ aplikace
1 986,78 Kč bez DPH
2 404 Kč / ks
539047144
Tenda RP3 Pro AI Security 2K (3MP) Wi-Fi 6 otočná kamera, noční vidění, audio, WPA3, AX300
539047194
Tenda TEG1024F 24x Gigabit s SFP, 22x RJ45 + 2x SFP / RJ45, Fanless - bez ventilátorů, Rack , 6kV
539047114
Tenda Nova MW5s (2-pack) WiFi AC1200 Mesh system Dual Band, 2x GLAN/GWAN,ostatní LAN,SMART CZ app
539047072
Tenda O1-5G Outdoor CPE 5 GHz WiFi-AC 867Mb/s, 9 dBi, IP65, pasivní PoE výhybka + adaptér
539047197
Tenda TX2 AX1500 WiFi6 Router, 1x GWAN, 3x GLAN, IPv6, 4x 6dBi anténa, WPA3, CZ App
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč / ks
539047195
Tenda K8W-3TC - bezdrátový Wi-Fi kamerový set 2K (3MP), NVR + 8x IP kamera s LED, CZ aplikace
7 509,92 Kč bez DPH
9 087 Kč / ks
539047193
Tenda RH3-WCA - Venkovní otočná IP65 Wi-Fi FullHD kamera, noční LED, audio, detekce pohybu, CZ app
539047180
Tenda TX27 Pro AXE5700 WiFi6E Router, 1x GWAN, 3x GLAN, IPv6, BSS Color, VPN server, WPA3,CZ app
3 207,44 Kč bez DPH
3 881 Kč / ks
539047175
Tenda TEF1126P-24-410W PoE AF / AT switch - 24x PoE 100 Mb/s + 2x Uplink 1Gb/s RJ45/SFP,PoE+ 370W
4 124,79 Kč bez DPH
4 991 Kč / ks
539047106
Tenda i24 WiFi-AC AP / Client+AP 1200Mb/s, 1x GLAN, 12xSSID, VLAN, aktivní PoE, stěna/strop
ZDARMAZDARMA
1 080,17 Kč bez DPH
1 307 Kč / ks
539047081
Tenda SG108M - 8x Gigabit Desktop Ethernet Mini Switch, rychlosti 10/100/1000 Mb/s, 16Gb/s
456,20 Kč bez DPH
552 Kč / ks
539047183
Tenda SG105M - 5x Gigabit Desktop Ethernet Mini Switch, 10/100/1000 Mb/s, 10Gb/s, fanless
321,49 Kč bez DPH
389 Kč / ks
539047182
Tenda W30E WiFi Hotspot AX3000 Gigabit Router, 1x GWAN, 2x GWAN/LAN, 1x GLAN, VPN, Captive portal
1 910,74 Kč bez DPH
2 312 Kč / ks
539047177
Tenda K8P-4CR - PoE kamerový set 4MPx, 8CH NVR + 8x IP kamera 4MPx IP67, zvuk, web. rozhraní, CZ app
539047169
Tenda U18a AX1800 WiFi 6 USB Adapter, 1775 Mb/s, 802.11 ax/ac/a/b/g/n, anténa 2x5 dBi, Windows 10/11
539047154
Tenda Nova MW6 (3-pack) WiFi AC1200 Mesh Gigabit system, MU-MIMO, 6x GLAN/GWAN, SMART CZ aplikace
2 650,41 Kč bez DPH
3 207 Kč / ks
539047130
Tenda TEG1116P-16-150W PoE AT Gigabit switch 16x 1Gb/s s PoE 802.3af/at, PoE+ 135W, Rack, Fanless
3 450,41 Kč bez DPH
4 175 Kč / ks
539047107
Tenda TEF1106P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 6x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless, PoE+
539047078
Tenda Nova MW3 (3-pack) WiFi AC1200 Mesh system Dual Band, 2x LAN/WAN, MU-MIMO, SMART aplikace
2 271,90 Kč bez DPH
2 749 Kč / ks
539047062
Tenda TEG1005D - 5x 10/100/1000 Mbps Kovový Switch, Fanless - bez ventilátorů, ochrana 6 kV 539047049
Tenda TEF1005D - 5x 10/100Mbps Switch, Fanless-bez ventilátorů, ochrana proti přepětí, Auto MDI/MDIX
539047047
Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless, PoE+ 539047037
Tenda W311MIv6 AX300 WiFi 6 USB Nano Adapter, 286 Mb/s, 802.11ax/b/g/n, Soft AP, Win 7/10/11, Linux
539047190
Tenda 5G03 Wi-Fi AX1800 5G NR / 4G+ LTE router, 2x GWAN/GLAN, IPV6, VPN, Mesh, WPA3, NanoSIM, CZ App
539047176
Tenda TX2 Pro AX1500 WiFi6 Router, 1x GWAN, 3x GLAN, IPv6, 5x 6dBi anténa, WPA3, CZ App
ZDARMAZDARMA
900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč / ks
539047165
Tenda K4W-3TC - bezdrátový Wi-Fi kamerový set 2K (3MP), NVR + 4x IP kamera s LED, CZ aplikace
4 212,40 Kč bez DPH
5 097 Kč / ks
539047147
Tenda AC5 WiFi AC Router 1200Mb/, WISP, Universal Repeater, Tenda CZ aplikace, 4x 6dBi antény
539047066
Tenda A9 - WiFi N Range Extender, opakovač 300 Mb/s, WPS, 2x 3 dBi anténa
321,49 Kč bez DPH
389 Kč / ks
53904405
Tenda TEM2010F - 8x 2.5G RJ45 + 2x 2.5G SFP port, VLAN, MAC 16K, ochrana 6kV, propustnost 50 Gb/s
539047178
Tenda TEG5310P-8-150W Gigabit L3 PoE+ Switch 130W, 8x 1Gb/s PoE+, 2x RJ45/SFP, STP, IGMP, VLAN, Rack
539047104
Tenda CH3-WCA - Venkovní otočná IP65 Wi-Fi FullHD kamera, noční LED, audio, detekce pohybu, CZ app
539047188
Tenda i29 WiFi6 AX3000 Long Range AP 2976 Mb/s, 2x GLAN, 11x SSID, VLAN, aktivní PoE, stěna/strop
539047185
Tenda Nova MX12 (3-pack) WiFi6 AX3000 Mesh Gigabit system, 9xGLAN/GWAN, WPA3, VPN, SMART CZ aplikace
539047155
Tenda TEG1126P-24-410W PoE AT Gigabit switch 24x 1Gb/s PoE 802.3af/at + 2x SFP,PoE+ 370W, Rackmount
539047152
Tenda TEG5328P-24-410W Gigabit L3 PoE+ Switch 370W, 24x 1Gb/s PoE+, 4x SFP, STP, IGMP, VLAN, Rack
6 223,14 Kč bez DPH
7 530 Kč / ks
539047146
Tenda TEG1124P-24-250W PoE AT Gigabit switch 24x 1Gb/s s PoE 802.3af/at, PoE+ 225W, Rackmount, VLAN
539047141
Tenda TEG1024G 24x Gigabit Switch, Fanless-bez ventilátorů, Rackmount 19'', ochrana proti přepětí
539047136
Tenda O1 Outdoor CPE 2,4 GHz WiFi-N 300Mb/s, 8 dBi, IP65, pasivní PoE výhybka + adaptér
694,21 Kč bez DPH
840 Kč / ks
539047135
Tenda AC11 WiFi AC Router 1200Mb/s, 1x GWAN, 3x GLAN, VPN server/klient, WISP, Repeater, 5x 6 dBi
539047133
Tenda TEG5312F Gigabit L3 Managed Switch, 10x RJ45 1Gb/s, 2x SFP, STP, RSTP, MSTP, IGMP, VLAN, Rack
539047124
Tenda TEG5328F Gigabit L3 Managed Switch, 24x RJ45 1Gb/s, 4x SFP, STP, RSTP, MSTP, IGMP, VLAN, Rack
539047119
Tenda TEG1050F 48x Gigabit s SFP, 48x RJ45 + 2x SFP, Fanless - bez ventilátorů, Rackmount, VLAN, 6kV
539047118
Tenda TEG1118P-16-250W PoE AT Gigabit switch 16x 1Gb/s PoE 802.3af/at + 2x SFP 1Gb/s, PoE+ 230W,Rack
539047117
Tenda TEG1105PD PoE PD Gigabit switch, 1x PoE IN, 4x PoE OUT 802.3af, 5x 1 Gb/s, max. 30W, fanless
539047110
Tenda 4G09 Wi-Fi AC1200 4G LTE router, VPN, LTE Cat.6, IPv6, CZ App
ZDARMAZDARMA
1 188,43 Kč bez DPH
1 438 Kč / ks
539047105
Tenda TEF1126P-24-250W PoE AF / AT switch - 24x PoE 100 Mb/s + 2x Uplink 1Gb/s RJ45/SFP, PoE+ 225W
539047091
Tenda Nova MW5c (3-pack) WiFi AC1200 Mesh Gigabit system Dual Band, 6x GLAN/GWAN, SMART CZ aplikace
539047090
Tenda TEG1109P-8-102W PoE AT switch 8x PoE 802.3af/at + 1x Uplink, 9x 1 Gb/s, PoE+ 102W,fanless
ZDARMAZDARMA
1 528,93 Kč bez DPH
1 850 Kč / ks
539047087
Tenda F6 WiFi N Router 802.11 b/g/n, 300 Mbps, Universal Repeater / WISP / AP, 4x 5 dBi antény
539047077
Tenda AC8 WiFi AC Gigabit Router 1200Mb/s, 1x GWAN, 3x GLAN, 4x 6dBi antény, WISP, Uni.Repeater, APP
539047074
Tenda TEG1008M 8-port Gigabit Switch, 8x 10/100/1000 Mb/s, Fanless, MAC 4K, napájení AC/DC, i na zeď
539047073
Tenda TEF1118P-16-150W PoE AT switch - 16x PoE 100 Mb/s + 1xUplink 1Gb/s RJ45/SFP, PoE+ 135W,fanless
539047069
Tenda U10 WiFi AC USB Adapter, 650 Mb/s, 802.11 ac/a/b/g/n, anténa 6 dBi,Windows, autoinstalace
539047064
Tenda U9 WiFi AC650 USB Adapter, 633 Mb/s (433 + 200 Mb/s), 802.11 ac/a/b/g/n, OS Win XP/7/8/10/11 539047063
Tenda A18 - WiFi Range Extender AC1200 Dual Band, opakovač 1200 Mb/s, 1x LAN 100 Mb/s, WPS, 2x 2dBi 539047057
Tenda TEF1109P-8-63W PoE AT switch 8x PoE 802.3af/at, 9x 100Mb/s, PoE+ celkem 58W, fanless
ZDARMAZDARMA
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč / ks
539047046
Tenda SG105 - 5x Gigabit Desktop Ethernet Switch, 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, 10Gb/s, fanless 539047040
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 114 položek celkem