XtendLan

Cena

3066392
13066392
67 položek celkem
10" Patch panel XtendLan 12port, UTP, Cat6, krone, černý
406,61 Kč bez DPH
492 Kč / KS
ED1045438
19" Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý
1 175,21 Kč bez DPH
1 422 Kč / KS
ED10101157
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-T, RJ-45 konektor - CAT6/6A/7 (Cisco, Dell, Planet kompatibilní) ED1017320
19" Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat5E, duální svorkovnice, černý
1 013,22 Kč bez DPH
1 226 Kč / KS
ED1045686
10" Patch panel XtendLan 12port, UTP, Cat5E, krone, černý
360,33 Kč bez DPH
436 Kč / KS
ED1045437
19" Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, šedý
1 158,68 Kč bez DPH
1 402 Kč / KS
ED10101482
19" venkovní vodotěsný rozvaděč s krytím IP55, 11U, hloubka 300mm, šedý
3 089,26 Kč bez DPH
3 738 Kč / KS
ED1030266
19" Patch panel XtendLan 24port, UTP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý
845,45 Kč bez DPH
1 023 Kč / KS
ED10101251
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500m
3 557,02 Kč bez DPH
4 304 Kč / KS
ED10101168
Police s perforací 19", 2U/400mm, nosnost 45kg, černá
367,77 Kč bez DPH
445 Kč / KS
ED1030171
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní) ED1018252
19" ventilační jednotka, 2 ventilátory, LCD display, termostat, hloubka 200mm, černá
1 666,94 Kč bez DPH
2 017 Kč / KS
ED1030273
19" modulární patch panel XtendLan 16port, černý
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / KS
ED10101485
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 2m, šedý
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / KS
ED153059
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (HP kompatibilní)
609,09 Kč bez DPH
737 Kč / KS
ED1018319
Spojovací box UTP Cat5E narážecí, černá
56,20 Kč bez DPH
68 Kč / KS
ED10101478
10" modulární patch panel XtendLan 12port, černý
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / KS
ED10101648
19" modulární stíněný patch panel XtendLan 24port, černý - pro Cat6A keystone
415,70 Kč bez DPH
503 Kč / KS
ED10101122
19" vyvazovací panel 1U, 5x kovový úchyt, 70mm výška úchytu, černý
198,35 Kč bez DPH
240 Kč / KS
ED1030286
19" vyvazovací panel 1U, celokovový s krytem 40x70mm
207,44 Kč bez DPH
251 Kč / KS
ED1030169
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 10m, šedý
95,04 Kč bez DPH
115 Kč / KS
ED153877
Nástěnný rozvaděč vertikální 19" 2U+4U, hloubka 15cm, černý
1 498,35 Kč bez DPH
1 813 Kč / KS
ED1030155
19" Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, krone, černý - LED vyhledávání
2 045 Kč –8 %
1 562,81 Kč bez DPH
1 891 Kč / KS
ED10101518
Krabice pro zásuvku na omítku, 80x80x40, bílá
24,79 Kč bez DPH
30 Kč / KS
ED10101215
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní)
385,12 Kč bez DPH
466 Kč / KS
ED1018275
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní) ED1018251
XtendLan zámek na klíč k 19" venkovním rozvaděčům
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / KS
ED1030343
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat6, duální svorkovnice, pod omítku
127,27 Kč bez DPH
154 Kč / KS
ED10101137
Nástěnný rozvaděč vertikální 19" 2U+4U, hloubka 20cm, dva zámky, šedý
2 486 Kč –7 %
1 914,05 Kč bez DPH
2 316 Kč / KS
ED1030980
Nástěnný rozvaděč vertikální 19" 2U+4U, hloubka 20cm, dva zámky, černý
2 486 Kč –7 %
1 914,05 Kč bez DPH
2 316 Kč / KS
ED1030979
19" vyvazovací panel 1U, 5x plastový úchyt 40x70mm, typ CMP4, černý
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / KS
ED1030285
19" vyvazovací panel 1U, s plastovým krytem, profil 40x50mm, černý
190,91 Kč bez DPH
231 Kč / KS
ED1030284
Police s perforací 19", 2U/280mm, nosnost 45kg, černá
450,41 Kč bez DPH
545 Kč / KS
ED1030283
Police s perforací 19", 1U/400mm, nosnost 25kg, černá
400 Kč bez DPH
484 Kč / KS
ED1030281
19" rozvodný panel 8x230V, ČSN, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, výška 1.5U
530,58 Kč bez DPH
642 Kč / KS
ED1030278
19" vyvazovací panel 2U, celokovový s krytem 90x45mm, černý
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / KS
ED1030170
19" ventilační jednotka, 6 ventilátorů, LCD display, termostat, hloubka 500mm, černá
3 134 Kč –11 %
2 311,57 Kč bez DPH
2 797 Kč / KS
ED1030166
19" ventilační jednotka, 4 ventilátory, LCD display, termostat, hloubka 350mm, černá
3 644 Kč –33 %
2 031,40 Kč bez DPH
2 458 Kč / KS
ED1030165
Prodlužovací přívod 6x230V/10A, ČSN, do UPS (koncovka IEC320 C14), 2m, 6 zásuvek
242,15 Kč bez DPH
293 Kč / KS
ED1030963
19" modulární stíněný patch panel XtendLan 24port, černý
330,58 Kč bez DPH
400 Kč / KS
ED10101651
19" Patch panel XtendLan 16port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý
455,37 Kč bez DPH
551 Kč / KS
ED10101649
19" Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat5E, krone, černý - LED vyhledávání
1 803 Kč –3 %
1 449,59 Kč bez DPH
1 754 Kč / KS
ED10101517
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 0,5m, šedý
24,79 Kč bez DPH
30 Kč / KS
ED153875

Stránka 1 z 1 - 67 položek celkem