ZyXEL

Cena

40548744
140548744
66 položek celkem
Zyxel GS1100-16 v2 16-port Gigabit Ethernet Switch, fanless
1 490,91 Kč bez DPH
1 804 Kč / KS
ED311836
Zyxel GS1350-12HP 12 Port smart managed CCTV PoE switch, long range, 130W, 10x GbE, 2x SFP
5 451,24 Kč bez DPH
6 596 Kč / KS
ED311745
Zyxel GS1100-24 v3 24-port Gigabit Ethernet Switch, 2x SFP
2 438,84 Kč bez DPH
2 951 Kč / KS
ED311869
Zyxel WRE2206 Wireless N300 Range Extender, 1x 10/100 RJ45, repeater přímo do zásuvky
719,01 Kč bez DPH
870 Kč / KS
ED311402
Zyxel GS2220-28 28-port L2 Managed Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP
11 912,40 Kč bez DPH
14 414 Kč / KS
ED311826
Zyxel USGFLEX500 firewall with 1-year UTM bundle, 7x gigabit WAN/LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB
26 360,33 Kč bez DPH
31 896 Kč / KS
ED311820
Zyxel ATP700 firewall, 12 Gigabit user-definable ports, 2*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
40 284,30 Kč bez DPH
48 744 Kč / KS
ED311774
Zyxel GS1350-26HP 26 Port smart managed CCTV PoE switch, long range, 375W, 24x GbE, 2x combo RJ45/SFP ED311747
Zyxel GS1350-6HP 6 Port smart managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 5x GbE, 1x SFP
3 461,16 Kč bez DPH
4 188 Kč / KS
ED311744
Zyxel GS1300-10HP 10 Port unmanaged CCTV PoE switch, long range, 130W, 9x GbE, 1x SFP
4 356,20 Kč bez DPH
5 271 Kč / KS
ED311734
Zyxel GS1005HP 5-port Desktop Gigabit PoE Switch, 4x PoE+ GbE, PoE 60W
1 216,53 Kč bez DPH
1 472 Kč / KS
ED311704
Zyxel GS1200-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch, 4x PoE 802.3at, PoE budget 60W, fanless ED311673
Zyxel ATP500 firewall, 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB with 1 Yr Bundle
27 200 Kč bez DPH
32 912 Kč / KS
ED311672
Zyxel LTE3301-M209 4G LTE Router, wireless N300, slot na SIM, 4x 10/100 RJ45, dvě odpojitelné antény ED311625
Zyxel USGFLEX200 firewall, 2x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB
12 923,97 Kč bez DPH
15 638 Kč / KS
ED311817
Zyxel VMG3925-B10C Wireless AC1600 VDSL2 Modem Router, 4x gigabit LAN, 1x gigabit WAN, 1x USB
2 457,02 Kč bez DPH
2 973 Kč / KS
ED311728
Zyxel GS1200-5HPv2 5-port Desktop Gigabit Web Smart PoE switch, 4x PoE+ GbE, PoE 60W, fanless
1 647,93 Kč bez DPH
1 994 Kč / KS
ED311636
Zyxel SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
4 804,13 Kč bez DPH
5 813 Kč / KS
ED311080
Zyxel USGFLEX700 firewall with 1-year UTM bundle, 12x gigabit WAN/LAN/DMZ, 2x SFP, 2x USB
34 411,57 Kč bez DPH
41 638 Kč / KS
ED311852
Zyxel WAC6303D-S Wireless AC Access Point, Dual radio, 3x3 Wave2 Smart Antenna, PoE, no PSU
9 232,23 Kč bez DPH
11 171 Kč / KS
ED311622
Zyxel USGFLEX100W firewall, wirelles AC, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
10 215,70 Kč bez DPH
12 361 Kč / KS
ED311849
4 880,17 Kč bez DPH
5 905 Kč / KS
ED311848
Zyxel USGFLEX500 firewall, 7x gigabit WAN/LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB
19 520,66 Kč bez DPH
23 620 Kč / KS
ED311819
Zyxel LTE3316-M604 4G LTE Router, wireless AC1200, slot na SIM, 4x gigabit RJ45
3 465,29 Kč bez DPH
4 193 Kč / KS
ED311822
Zyxel NBG-418N v2 Wireless N300 Router, 4x 10/100 RJ45, 2x 5dBi anténa
490,08 Kč bez DPH
593 Kč / KS
ED311287
Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km
3 022,31 Kč bez DPH
3 657 Kč / KS
ED32820
Zyxel XS1930-10 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink
9 850,41 Kč bez DPH
11 919 Kč / KS
ED311853
Zyxel WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender, 1x 10/100 RJ45, repeater přímo do zásuvky
1 084,30 Kč bez DPH
1 312 Kč / KS
ED311579
Zyxel USGFLEX200 firewall with 1-year UTM bundle, 2x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB ED311818
Zyxel GS1008HP 8-port Desktop Gigabit PoE Switch, 8x PoE+ GbE, PoE 60W
1 738,84 Kč bez DPH
2 104 Kč / KS
ED311705
Zyxel GS1920-24V2 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless ED311688
Zyxel WAH7706 v2 Přenosný router 4G LTE, Wireless AC wi-fi , LTE CAT6/HSPA+/EDGE/GPRS
2 210,74 Kč bez DPH
2 675 Kč / KS
ED311574
Zyxel GS-105B v3 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch
515,70 Kč bez DPH
624 Kč / KS
ED311411
Zyxel GS1900-8 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), fanless ED311132
Zyxel GS-105S 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS
415,70 Kč bez DPH
503 Kč / KS
ED311035
Zyxel NWA1123-ACHD Wireless AC1600 Wave2 Dual-Radio Standalone Access Point, PoE, 2x gigabit RJ45 ED311597
Zyxel GS1200-5 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch
652,07 Kč bez DPH
789 Kč / KS
ED311619
Zyxel USG20W-VPN Wireless AC Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), 5x SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB ED311510
Zyxel NWA5123-AC Wireless AC1200 Access Point 802.11ac, standalone or controller, dual radio, PoE ED311845
Zyxel NBG6818 Armor G1 Wireless AC2600 Multi-Gigabit WiFi Router
3 452,07 Kč bez DPH
4 177 Kč / KS
ED311842
Zyxel USGFLEX100 firewall, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
9 016,53 Kč bez DPH
10 910 Kč / KS
ED311815
Zyxel USG20-VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), 5x SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port
6 485,12 Kč bez DPH
7 847 Kč / KS
ED311509
Zyxel ES-108A v3 8-port 10/100 ethernet switch
415,70 Kč bez DPH
503 Kč / KS
ED311417
Zyxel USGFLEX100 firewall with 1-year UTM bundle, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB ED311816
Zyxel VMG3625-T20A Wireless AC1200 VDSL2 Modem Router, 4x gigabit LAN, 1x gigabit WAN, 1x USB
1 842,98 Kč bez DPH
2 230 Kč / KS
ED311676
Zyxel VMG3312 Wireless N300 VDSL2 Modem Router, wi-fi 300 Mb/s, 4 porty 10/100,1x USB
1 304,96 Kč bez DPH
1 579 Kč / KS
ED311637
Zyxel VMG3625-T50B Wireless AC1200 VDSL2 Modem Router, 4x gigabit LAN, 1x gigabit WAN, 1x USB
2 106,61 Kč bez DPH
2 549 Kč / KS
ED311764
Zyxel WAP3205 v3 Wireless N300 Access point, 4 módy, 5x 10/100 RJ45, 2x 5 dBi anténa
745,45 Kč bez DPH
902 Kč / KS
ED311547
Zyxel WAC6103D-I Wireless AC Access Point, Dual radio, pouze PoE, bez zdroje
6 982,64 Kč bez DPH
8 449 Kč / KS
ED311408
Zyxel ATP100 firewall, 1*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 1*USB with 1 Yr Bundle
13 746,28 Kč bez DPH
16 633 Kč / KS
ED311749
Zyxel ATP200 firewall, 2*WAN, 4*LAN/DMZ ports, 1*SFP, 2*USB with 1 Yr Bundle
21 847,93 Kč bez DPH
26 436 Kč / KS
ED311671
Zyxel NWD6505 Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter
542,98 Kč bez DPH
657 Kč / KS
ED311202
Zyxel NBG6615 Wireless AC1200 Router, dual band, 4x gigabit RJ45
1 304,96 Kč bez DPH
1 579 Kč / KS
ED311692
Zyxel GS-108B v3 8-port Gigabit Ethernet Desktop Switch
677,69 Kč bez DPH
820 Kč / KS
ED311414
Zyxel ES-105A v3 5-port 10/100 ethernet switch
334,71 Kč bez DPH
405 Kč / KS
ED311412
Zyxel GS-108S 8-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS
610,74 Kč bez DPH
739 Kč / KS
ED311302

Stránka 1 z 1 - 66 položek celkem