Bazar

Nejprodávanější

"BAZAR" Sada interkomů pro jednu rodinu, pod omítku ORNO OR-DOM-RL-901
 
594 Kč
(490,91 Kč bez DPH)
"BAZAR" Digitální dveřní kukátko s kamerou ORNO OR-WIZ-1107, 4" LCD, stříbrná
 
1 412 Kč
(1 166,94 Kč bez DPH)
BAZAR - Govee Lyra Smart RGBICWW LED lampa + ovladač - Poškozený obal (Komplet)
2 902 Kč
(2 398,35 Kč bez DPH)
BAZAR - Cisco switch CBS350-48XT-4X-EU (48x10GbE,4xSFP+) - REFRESH - Poškozený obal
63 483 Kč
(52 465,29 Kč bez DPH)
Cisco switch CBS350-8P-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,67W,fanless) - REFRESH
4 957 Kč
(4 096,69 Kč bez DPH)
Cisco switch CBS350-8FP-E-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
5 065 Kč
(4 185,95 Kč bez DPH)
Cisco switch CBS250-8FP-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
3 758 Kč
(3 105,79 Kč bez DPH)
Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH
20 320 Kč
(16 793,39 Kč bez DPH)
BAZAR - Tesla Smart Camera 360 Pro - Po opravě (Komplet)
641 Kč
(529,75 Kč bez DPH)
153 položek celkem
"BAZAR" Sada interkomů pro jednu rodinu, pod omítku ORNO OR-DOM-RL-901
490,91 Kč bez DPH
594 Kč / ks
SAP2KZDOMRL901BAZAR
"BAZAR" Digitální dveřní kukátko s kamerou ORNO OR-WIZ-1107, 4" LCD, stříbrná
1 166,94 Kč bez DPH
1 412 Kč / ks
SAP2KZWIZ1107BAZAR
BAZAR - Govee Lyra Smart RGBICWW LED lampa + ovladač - Poškozený obal (Komplet)
2 398,35 Kč bez DPH
2 902 Kč / KS
ED1894738
BAZAR - Cisco switch CBS350-48XT-4X-EU (48x10GbE,4xSFP+) - REFRESH - Poškozený obal
52 465,29 Kč bez DPH
63 483 Kč / KS
ED1608255
Cisco switch CBS350-8P-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,67W,fanless) - REFRESH
4 096,69 Kč bez DPH
4 957 Kč / KS
ED1608067
Cisco switch CBS350-8FP-E-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 185,95 Kč bez DPH
5 065 Kč / KS
ED1608066
Cisco switch CBS250-8FP-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
3 105,79 Kč bez DPH
3 758 Kč / KS
ED1608021
Televizní stojan nejvyšší kvality a moderního designu, na Tv 42" až 70" - držák - poškozený obal ED5263243
Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH
16 793,39 Kč bez DPH
20 320 Kč / KS
ED839995
BAZAR - Tesla Smart Camera 360 Pro - Po opravě (Komplet)
529,75 Kč bez DPH
641 Kč / KS
ED1890451
BAZAR - Govee Phantasy Outdoor Pro SMART LED pásky 10m - venkovní RGBIC - Poškozený obal (Komplet)
ED1894580
Cisco switch CBS350-24NGP-4X-UK (16xGbE,8x5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,2xSFP+,48xPoE+,8xPoE++,375W) - REFRESH
ED1608241
Cisco switch CBS350-8XT-UK (6x10GbE,2x10GbE/SFP+) - REFRESH
11 886,78 Kč bez DPH
14 383 Kč / KS
ED1608095
Cisco switch CBS350-8T-E-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
2 580,99 Kč bez DPH
3 123 Kč / KS
ED1608093
Cisco switch CBS250-8P-E-2G-UK (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,60W,fanless) - REFRESH
2 907,44 Kč bez DPH
3 518 Kč / KS
ED1608055
BAZAR - TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km) - rozbaleno
ED324157
BAZAR - TP-Link switch TL-SG105-M2 (5x2,5GbE, fanless) - Poškozený obal (Komplet)
1 509,92 Kč bez DPH
1 827 Kč / KS
ED324154
BAZAR - TP-Link CCTV switch TL-SL1311P (8x100Mb/s, 2xGbE, 1xSFP, 8xPoE+, 65W, fanless) - poškozený obal
ED324152
Cisco switch CBS220-8FP-E-2G (8xGbE,2xSFP, 8xPoE+,130W,fanless) - REFRESH
2 473,55 Kč bez DPH
2 993 Kč / KS
ED1608223
BAZAR Intellinet 19" BASIC rozvaděč 6U/400mm, šedý, rozložený flatpack - Poškozený obal (Komplet)
ED796227
BAZAR - Intellinet 19" BASIC rozvaděč 9U/400mm, šedý, rozložený flatpack - Poškozený obal (Komplet)
ED796222
BAZAR - EUROCASE UNIVERZÁLNÍ napájecí adaptér 96W, AC 110-240V, DC 12- 20 "REPAIRED"
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / KS
ED1036517
BAZAR - REOLINK bezpečnostní kamera RLC-510WA-5MP, 5MPix - Rozbaleno (Komplet)
1 484,30 Kč bez DPH
1 796 Kč / KS
ED525729
BAZAR - REOLINK bezpečnostní kamera FE-W, 2K 6MP, Wifi
2 548,76 Kč bez DPH
3 084 Kč / KS
ED525728
BAZAR - Fortron UPS FSP CHAMP 3000 VA rack 2U, online, poškozený obal
12 904,13 Kč bez DPH
15 614 Kč / KS
ED368697
Cisco switch CBS350-24MGP-4X-EU (20xGbE,4x2,5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,2xSFP+,24xPoE+,4xPoE++,375W) - REFRESH
ED1608240
Cisco switch CBS350-8MGP-2X-EU (6xGbE,2x2,5GbE,2xMultigigabit/SFP+ combo,8xPoE+,124W,fanless) - REFRESH
ED1608214
Cisco switch CBS250-48PP-4G (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,195W) - REFRESH
8 896,69 Kč bez DPH
10 765 Kč / KS
ED1608017
Cisco switch CBS110-16PP (16xGbE, 8xPoE+, 64W, fanless) - REFRESH
2 437,19 Kč bez DPH
2 949 Kč / KS
ED1608009
Tesla Smart Camera 360 (2022)-BAZAR, rozbaleno, vystaveno
891,74 Kč bez DPH
1 079 Kč / KS
ED1890181
Tesla Smart Thermostatic Valve TV100-BAZAR, rozbaleno, vystaveno
899,17 Kč bez DPH
1 088 Kč / KS
ED1890161
BAZAR - KarcherWV 6 Plus aku stěrka 1.633-510.0 - Poškozený obal (Komplet)
1 538,02 Kč bez DPH
1 861 Kč / KS
ED1875147
Bazar - Kärcher SE 6.100 tepovač -poškozený obal
6 847,93 Kč bez DPH
8 286 Kč / KS
ED1875145
BAZAR - Tesla Smart Camera Outdoor 2K - Poškozený obal (Komplet)
1 004,96 Kč bez DPH
1 216 Kč / KS
ED1890434
BAZAR - Intellinet 19" BASIC rozvaděč 6U/560mm, černý, rozložený flatpack poškozený obal
1 465,29 Kč bez DPH
1 773 Kč / KS
ED796229
Cisco switch CBS350-16P-E-2G-EU (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
6 274,38 Kč bez DPH
7 592 Kč / KS
ED1608101
BAZAR - APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U Rackmount/Tower (280W) - Poškozený obal (Komplet)
7 293,39 Kč bez DPH
8 825 Kč / KS
ED551762
Cisco switch CBS220-48P-4X-EU (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,382W) - REFRESH
10 638,84 Kč bez DPH
12 873 Kč / KS
ED1608259
Cisco switch CBS250-8PP-D-UK (8xGbE,8xPoE+,45W,fanless) - REFRESH
2 310,74 Kč bez DPH
2 796 Kč / KS
ED1608177
Cisco switch CBS350-16P-2G-EU (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
5 833,88 Kč bez DPH
7 059 Kč / KS
ED1608026
Výprodej Aruba 6100 24G 4SFP+ Switch JL678A RENEW
19 126,45 Kč bez DPH
23 143 Kč / KS
ED726192
Výprodej Aruba 6100 24G 4SFP+ Switch
34 907,44 Kč bez DPH
42 238 Kč / KS
ED703459
Cisco switch CBS350-48FP-4X-EU (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,740W) - REFRESH
22 887,60 Kč bez DPH
27 694 Kč / KS
ED1608104
Cisco switch CBS250-24T-4G (24xGbE,4xSFP,fanless) - REFRESH
3 177,69 Kč bez DPH
3 845 Kč / KS
ED1608079
Cisco switch CBS220-16T-2G (16xGbE,2xSFP,fanless) - REFRESH
2 473,55 Kč bez DPH
2 993 Kč / KS
ED1608019
Cisco switch CBS110-24PP (24xGbE, 2xGbE/SFP combo, 12xPoE+, 100W, fanless) - REFRESH
3 399,17 Kč bez DPH
4 113 Kč / KS
ED1608010
Cisco switch CBS350-8FP-2G-EU (8xGbE,2xGbE/SFP combo,8xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 597,52 Kč bez DPH
5 563 Kč / KS
ED1608064
Cisco switch CBS250-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
4 524,79 Kč bez DPH
5 475 Kč / KS
ED1608011
BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 4.7W GU10 ZigBee - rozbaleno, odzkoušeno
182,64 Kč bez DPH
221 Kč / KS
ED1890404
BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 9W E27 ZigBee - rozbaleno, odzkoušeno
182,64 Kč bez DPH
221 Kč / KS
ED1890403
TechToy Smart Bulb RGB 6W E14 ZigBee-Bazar, poškozený obal
244,63 Kč bez DPH
296 Kč / KS
ED1890175
BAZAR - Tesla Smart Sensor Smoke - Poškozený obal (Komplet)
427,27 Kč bez DPH
517 Kč / KS
ED1890155
BAZAR - Tesla Smart Sensor Window and Door - rozbaleno, vystaveno
342,98 Kč bez DPH
415 Kč / KS
ED1890129
Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity-BAZAR, rozbaleno, vystaveno
431,40 Kč bez DPH
522 Kč / KS
ED1890128
BAZAR - Tesla Smart Sensor Motion - rozbaleno, vystaveno
367,77 Kč bez DPH
445 Kč / KS
ED1890127
BAZAR - Tesla Smart Switch Quatro Battery - rozbaleno, vystaveno
531,40 Kč bez DPH
643 Kč / KS
ED1890123
BAZAR - TP-Link VIGI C240I(4mm) 4MP, Dome, PoE, IR 30m - ROZBALENO
1 333,06 Kč bez DPH
1 613 Kč / KS
ED1841000
CyberPower UT GreenPower Series UPS 1050VA, 630W, české zásuvky - Poškozený obal (Komplet) - BAZAR
ED295727
"BAZAR" Pohon pro posuvná vrata IN SL-1000 (max. 8m/1000kg)
4 850,41 Kč bez DPH
5 869 Kč / ks
SAP41553025BAZAR
Cisco switch CBS350-48T-4X-EU (48xGbE,4xSFP+) - REFRESH
14 432,23 Kč bez DPH
17 463 Kč / KS
ED1608105
Cisco switch CBS250-8PP-D (8xGbE,8xPoE+,45W,fanless) - REFRESH
2 310,74 Kč bez DPH
2 796 Kč / KS
ED1608125
APC Replacement Battery Cartridge #118, SMX120RMBP2U - Poškozený obal
9 215,70 Kč bez DPH
11 151 Kč / KS
ED551751
CyberPower Battery Pack, Tower pro OLS2000E/OLS3000E - rozbaleno
10 593,39 Kč bez DPH
12 818 Kč / KS
ED295813
UBNT UISP-R, UISP Router - rozbaleno
3 390,08 Kč bez DPH
4 102 Kč / KS
ED10901807
Cisco switch CBS250-8T-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
2 186,78 Kč bez DPH
2 646 Kč / KS
ED1608024
"BAZAR" Multiswitch EMP MS 5/8 EIP-8 multipřepínač, ELITE CLASS
708,26 Kč bez DPH
857 Kč / ks
SAP46001EIPBAZAR
"ROZBALENO" Stolní lampa dětská s regulací REBEL, kočička
575,21 Kč bez DPH
696 Kč / ks
SAP381014ROZBALENO
"BAZAR" LED ruční svítilna nabíjecí s powerbankou 1200lm ISO 12526
279,34 Kč bez DPH
338 Kč / ks
SAP3812526BAZAR
Cisco switch CBS350-48FP-4X-UK (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,740W) - REFRESH
22 887,60 Kč bez DPH
27 694 Kč / KS
ED1608239
BAZAR - Cisco switch CBS250-48T-4G (48xGbE,4xSFP) - rozbaleno
8 166,12 Kč bez DPH
9 881 Kč / KS
ED1608127
"BAZAR" Sluchátka BLOW Earbuds BTE200 Bluetooth 5.1, černá
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / ks
SAP32818BAZAR
Cisco switch CBS350-24FP-4X-UK (24xGbE,4xSFP+,24xPoE+,370W) - REFRESH
14 906,61 Kč bez DPH
18 037 Kč / KS
ED1608126
Cisco switch CBS350-24T-4G-UK (24xGbE,4xSFP,fanless) - REFRESH
5 476,03 Kč bez DPH
6 626 Kč / KS
ED1608109
Bazar - Aruba Instant On 1430 8G Class4 PoE 64W Switch - rozbaleno
2 152,89 Kč bez DPH
2 605 Kč / KS
ED1881096
BAZAR - Aruba Instant On 1830 48G 10/100/1000 4SFP Switch - Poškozený obal (Komplet)
5 801,65 Kč bez DPH
7 020 Kč / KS
ED1881093
"ROZBALENO" Smart projektor LED Mecool KP2, LINUX, Netflix, 12000 LUX, 600 AL, autofocus
6 024,79 Kč bez DPH
7 290 Kč / ks
SAPP00KP02ROZBALENO
"BAZAR" OPTICUM přenosné rádio DAB+/FM TON3 černé
500,83 Kč bez DPH
606 Kč / ks
SAP47269701BAZAR
"ROZBALENO" OCTAGON SF8008 Combo 4K UHD Enigma 2, READY
2 443,80 Kč bez DPH
2 957 Kč / ks
SAP472459RROZBALENO
"BAZAR" OCTAGON SFX6008 IP HD HEVC H.265 Enigma2, Define
1 337,19 Kč bez DPH
1 618 Kč / ks
SAP4726008BAZAR
Bazar - BOSCH GAS 12-25 PL Vysavač na suché a mokré vysávání - poškozený obal
3 998,35 Kč bez DPH
4 838 Kč / KS
ED2123617
Bazar - Hodiny TechnoLine WT 600, bílé - poškozený obal
202,48 Kč bez DPH
245 Kč / KS
ED485233
Cisco switch CBS350-48T-4G-EU (48xGbE,4xSFP) - REFRESH
8 613,22 Kč bez DPH
10 422 Kč / KS
ED1608117
Cisco switch CBS350-24P-4G-EU (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,195W,fanless) - REFRESH
7 142,15 Kč bez DPH
8 642 Kč / KS
ED1608087
Cisco switch CBS350-48P-4G-EU (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,370W) - REFRESH
14 099,17 Kč bez DPH
17 060 Kč / KS
ED1608063
BAZAR - APC Replacement Battery Cartridge #140, SURT3-10K, SRT5K, SRT6K, SRT8K, SRT10K - poškozený obal
ED551675
Cisco switch CBS350-12NP-4X-EU (12x5GbE,2xSFP+,2x10GbE/SFP+ combo,12xPoE+,8xPoE++,375W) - REFRESH
20 332,23 Kč bez DPH
24 602 Kč / KS
ED1608250
Cisco switch CBS350-8XT-EU (6x10GbE,2x10GbE/SFP+combo) - REFRESH
11 886,78 Kč bez DPH
14 383 Kč / KS
ED1608094
"BAZAR" GigaBlue UHD X1 Plus 4K Android IPTV/OTT 1x DVB-S2x Tuner
1 792,56 Kč bez DPH
2 169 Kč / ks
SAP472TV002BAZAR
"BAZAR" FERGUSON REGENT i100, FM/INTERNET/DAB/DAB+
1 271,90 Kč bez DPH
1 539 Kč / ks
SAP420100BAZAR
"BAZAR" Hvězdný projektor Astronaut s dálkovým ovládáním Dreamsky G-08
447,93 Kč bez DPH
542 Kč / ks
SAPP000ST5BAZAR
"BAZAR" OCTAGON SF8008 TWIN 4K UHD Enigma 2, DVB-S2X
2 363,64 Kč bez DPH
2 860 Kč / ks
SAP47245TWBAZAR
Cisco switch CBS220-48FP-4X (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,740W) - REFRESH
13 552,07 Kč bez DPH
16 398 Kč / KS
ED1608112
BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 9W E27 ZigBee - poškozený obal (komplet)
130,58 Kč bez DPH
158 Kč / KS
ED1890185
Nahoru
Další produkty