Držák antény na stožár, galvanický zinek, délka 25cm
Kód: ED1232348Detailní popis produktu
Držák antény na stožár, délka 25cm
Držák vhodný k připevnění na stožár nebo svislou trubku, pro uchycení satelitních parabol a větších antén.| Technické specifikace: | |
| Délka odsazení: | 250 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Průměr trubky: | 42 mm |
| Základna: | 3mm silný protikus k uchycení na trubku 20-76mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Baleno: | protikus-tl.materiálu 3mm, 2x vratový šroub 10x120mm závit 60mm, 2x podložka, 2x matka |
| Hmotnost: | 1,5kg |
Kód produktu: ED1232348
Part no.: K25S42
EAN: 1232348
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232348 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
