Držák antény na zeď se vzpěrou, galvanický zinek, délka 29cm
Kód: ED1232385Detailní popis produktu
Držák antény na zeď se vzpěrou, délka 29cm
Dvoubodový držák antén na zeď, precizní řešení pro klientské antény.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 295 mm |
| Výška: | 150mm |
| Průměr trubky: | 32 mm |
| Základna: | pásek 160x30x4mm, vzpěra, uchycení ve dvou bodech |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,9kg |
Kód produktu: ED1232385
Part no.: KM300
EAN: 1232385
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232385 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
