Držák antény pod střešní tašku, galvanický zinek, výška 40cm
Kód: ED1232393Detailní popis produktu
Držák antény pod střešní tašku, výška 40cm
Konzola vhodná k připevnění na střešní lať pod střešní tašku.| Technické specifikace: | |
| Výška: | 400mm |
| Průměr trubky: | 35 mm |
| Délka plocháče pro zajištění pod tašku: | 550mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,80kg |
Kód produktu: ED1232393
Part no.: KM30550
EAN: 1232393
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzoly a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232393 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
