ELEMAN Lišta G-4L-1000/16 propojovací 1m
Kód: 10.681.288
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Prop. lišta G-4L-1000/16, vidlička, 4pól., 80A, rozteč 17,8mm, 16mm2, 1000mm, přip. míst = 56, pro šroub M5-M6, koncovka EK-C-4/16. Propojovací fázové lišty umožňují propojení modulových přístrojů (např. jističů, chráničů, modulových vypínačů apod.) jednoduchým a profesionálním způsobem. Standardní délky lišt jsou 210 mm (propojení 12ti modulů) nebo 1 metr. Tyto standardní rozměry lze libovolně krátit (konce lišt doporučujeme osadit plastovými koncovkami). Ve srovnání s klasickou instalací pomocí kabelových mostů nabízí propojovací lišty následující výhody: • spolehlivé přiřazení fází • zpřehlednění rozváděče • rychlejší instalace - úspora času • kompaktní rozměry