ELEMAN Lišta S-3L-210/10 propojovací
Kód: 10.892.719
Skladem (33 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Prop. lišta S-3L-210/10, kolík (jazýček), 3pól., 63A, rozteč 17,8mm, 10mm2, 210mm, přip. míst = 12, rozměr kolíku 4x11,5mm, koncovka EK-C-3/10. Propojovací fázové lišty umožňují propojení modulových přístrojů (např. jističů, chráničů, modulových vypínačů apod.) jednoduchým a profesionálním způsobem. Standardní délky lišt jsou 210 mm (propojení 12ti modulů) nebo 1 metr. Tyto standardní rozměry lze libovolně krátit (konce lišt doporučujeme osadit plastovými koncovkami). Ve srovnání s klasickou instalací pomocí kabelových mostů nabízí propojovací lišty následující výhody: • spolehlivé přiřazení fází • zpřehlednění rozváděče • rychlejší instalace - úspora času • kompaktní rozměry