POLLMANN Lišta S-3L-27-1000/25 propojovací
Kód: 10.902.265
Na objednávku
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Prop. lišta S-3L-27-1000/25, kolík (jazýček), 3pól., 100A, rozteč 27mm, 25mm2, 1m, přip. míst = 36, rozměr kolíku 6x15mm, koncovka EK-C-2+3/25/36. Propojovací fázové lišty umožňují propojení modulových přístrojů (např. jističů, chráničů, modulových vypínačů apod.) jednoduchým a profesionálním způsobem. Standardní délky lišt jsou 210 mm (propojení 12ti modulů) nebo 1 metr. Tyto standardní rozměry lze libovolně krátit (konce lišt doporučujeme osadit plastovými koncovkami). Ve srovnání s klasickou instalací pomocí kabelových mostů nabízí propojovací lišty následující výhody: • spolehlivé přiřazení fází • zpřehlednění rozváděče • rychlejší instalace - úspora času • kompaktní rozměry